Worcester City 1 - 0 Knowle — rezultat
08.09.2026 18:45 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Worcester City Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Knowle | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.10.2025 | Alvechurch | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.10.2025 | Rugby Town | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 02.09.2025 | Chasetown | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 30.08.2025 | Chasetown | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 07.09.2024 | Leicester Road | H | 1-4 | I | O |
| 17.08.2024 | Dudley Town | H | 1-2 | I | O |
| 13.08.2024 | Walsall Wood | H | 1-0 | P | U |
| 03.08.2024 | Walsall Wood | H | 0-0 | N | U |
| 16.09.2023 | Leek Town | H | 0-2 (0-0) | I | U |
Knowle Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Worcester City | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | FA Cup | Knowle | 1-1 (0-0) | Worcester City | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 91.9% | 91.4% | – | 92.5% | 90.2% |
| 1 | 1.55 1.9% | 1.55 1.9% | 1.63 0.0% | 1.59 2.5% | - | 1.58 0.0% | 1.60 0.6% |
| X | 4.00 0.5% | 4.00 0.5% | 3.75 0.0% | 4.00 2.4% | - | 4.00 0.0% | 3.70 0.0% |
| 2 | 4.86 4.3% | 4.86 4.3% | 4.80 0.0% | 4.65 8.1% | - | 5.05 0.0% | 4.70 2.2% |
| 0-2 | 2.02 1.9% | 2.02 1.9% | 2.05 0.0% | 2.02 4.7% | - | 2.06 0.0% | 2.00 2.4% |
| 3+ | 1.71 1.8% | 1.71 1.8% | 1.70 0.0% | 1.69 4.3% | - | 1.68 0.0% | 1.70 1.8% |
| 4+ | 2.74 3.0% | 2.74 3.0% | 2.85 0.0% | 2.65 5.2% | - | 2.70 0.0% | 2.85 1.8% |
| GG | 1.73 2.4% | 1.73 2.4% | 1.73 0.0% | 1.75 4.2% | - | 1.70 0.0% | 1.75 1.7% |
| NG | 1.97 3.0% | 1.97 3.0% | 1.98 0.0% | 1.97 3.9% | - | 2.05 0.0% | 1.95 2.0% |
| I2+ | 2.39 1.3% | 2.39 1.3% | 2.60 0.0% | 2.52 2.9% | - | 2.55 0.0% | 2.60 2.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice