Worksop Town 0 - 3 United of Manchester — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Worksop Town Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | AFC Telford United | H | 5-2 (3-2) | P | O |
| 19.09.2026 | AFC Telford United | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 13.12.2025 | Kidderminster Harriers | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.11.2025 | Chorley | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 13.09.2025 | Harborough Town | A | 3-2 (1-2) | I | O |
| 16.11.2024 | Radcliffe | A | 3-2 (0-1) | I | O |
| 26.10.2024 | United of Manchester | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 05.10.2024 | St Ives Town | H | 2-1 | P | O |
| 01.10.2024 | King's Lynn Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.09.2024 | King's Lynn Town | H | 1-1 (0-1) | N | U |
United of Manchester Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Hyde United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 19.09.2026 | Ossett United | H | 4-1 (3-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Garforth Town | A | 1-5 (0-4) | P | O |
| 13.12.2025 | FC Halifax Town | A | 4-0 (0-0) | I | O |
| 15.11.2025 | Darlington 1883 | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 25.10.2025 | Bamber Bridge | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.10.2025 | Workington | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 13.09.2025 | Chadderton | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 30.08.2025 | Rossington Main | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 26.10.2024 | Worksop Town | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2024 | FA Trophy | Worksop Town | 2-0 (1-0) | United of Manchester | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.4% | 95.4% | 91.8% | 91.6% | 92.6% | 90.1% | 89.9% |
| 1 | 1.62 8.5% | 1.62 8.5% | 1.60 8.6% | 1.65 6.3% | 1.65 5.2% | 1.58 10.7% | 1.61 7.5% |
| X | 5.03 11.5% | 5.03 11.5% | 4.80 14.3% | 4.25 10.4% | 4.49 12.8% | 4.00 0.0% | 4.33 12.5% |
| 2 | 4.30 13.2% | 4.30 13.2% | 3.90 8.3% | 4.00 6.7% | 3.99 0.5% | 4.40 17.3% | 3.85 5.5% |
| 0-2 | 3.34 24.2% | 3.34 24.2% | 3.65 37.7% | 3.05 18.7% | - | 3.35 27.4% | 3.60 41.2% |
| 3+ | 1.29 10.4% | 1.29 10.4% | 1.24 12.7% | 1.29 8.5% | - | 1.28 10.5% | 1.24 13.9% |
| 4+ | 1.78 14.0% | 1.78 14.0% | 1.68 20.8% | 1.78 13.2% | 1.68 22.9% | 1.75 18.6% | 1.67 23.4% |
| GG | 1.35 6.3% | 1.35 6.3% | 1.30 8.5% | 1.37 5.5% | 1.30 11.0% | 1.29 9.2% | 1.29 11.0% |
| NG | 2.90 13.3% | 2.90 13.3% | 3.20 23.1% | 2.85 10.9% | 3.23 27.7% | 3.20 20.8% | 3.20 28.0% |
| I2+ | 1.89 10.4% | 1.89 10.4% | 1.75 17.5% | 1.92 9.4% | 1.75 19.4% | 1.85 11.9% | 1.74 19.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice