Aveley 3 - 1 Ware — rezultat
Forma i statistika timova
Aveley Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Brentwood Town | H | 2-3 (1-2) | I | O |
| 04.09.2026 | Cheshunt | H | 4-2 (2-2) | P | O |
| 11.10.2025 | Gateshead | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 04.10.2025 | St Albans City | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 29.09.2025 | Halesowen Town | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 27.09.2025 | Halesowen Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2025 | AFC Sudbury | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 29.08.2025 | Hashtag United | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 07.12.2024 | Barnet | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 16.11.2024 | Hemel Hempstead Town | H | 2-1 (0-0) | P | O |
Ware Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 2.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Chesham United | A | 7-2 (2-0) | I | O |
| 12.09.2026 | AFC Sudbury | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 08.09.2026 | Fakenham Town | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 05.09.2026 | Fakenham Town | H | 3-3 (2-2) | N | O |
| 29.08.2026 | Brightlingsea Regent | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Leverstock Green | H | 0-0 | I | U |
| 06.09.2025 | Hadley | H | 1-5 (1-2) | I | O |
| 20.08.2025 | Ilford | A | 1-1 | N | U |
| 16.08.2025 | Ilford | H | 0-0 | I | U |
| 05.08.2025 | Welwyn | A | 0-0 | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.0% | 90.0% | 93.0% | 91.2% | 90.0% | 91.7% | 90.1% |
| 1 | 1.19 2.5% | 1.19 2.5% | 1.25 1.6% | 1.24 0.8% | 1.24 1.6% | 1.23 1.6% | 1.23 0.0% |
| X | 5.80 14.9% | 5.80 14.9% | 6.10 7.0% | 6.10 9.9% | 5.65 0.9% | 6.00 9.1% | 5.75 0.0% |
| 2 | 10.20 6.4% | 10.20 6.4% | 9.00 5.9% | 7.90 15.1% | 7.80 13.3% | 9.00 2.7% | 8.15 0.0% |
| 0-2 | 3.34 9.9% | 3.34 9.9% | 3.70 17.5% | 3.20 6.7% | - | 3.35 0.0% | 3.60 0.0% |
| 3+ | 1.24 3.9% | 1.24 3.9% | 1.24 6.1% | 1.26 3.1% | - | 1.28 0.0% | 1.23 0.0% |
| 4+ | 1.68 4.0% | 1.68 4.0% | 1.68 9.2% | 1.72 4.4% | 1.66 10.3% | 1.75 0.0% | 1.66 0.0% |
| GG | 1.55 3.7% | 1.55 3.7% | 1.53 6.1% | 1.59 3.6% | 1.50 11.8% | 1.64 3.1% | 1.53 0.0% |
| NG | 2.24 5.2% | 2.24 5.2% | 2.30 7.0% | 2.22 4.7% | 2.36 18.0% | 2.10 2.3% | 2.30 0.0% |
| I2+ | 1.83 5.2% | 1.83 5.2% | 1.75 10.3% | 1.88 2.1% | 1.73 10.8% | 1.85 0.0% | 1.73 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice