Biggleswade 1 - 3 Three Bridges — rezultat
25.09.2026 18:45 • Engleska - FA trofej
Forma i statistika timova
Biggleswade Domaćin
- Dao
- 3
- Primio
- 1.6
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2026 | Potters Bar Town | A | 2-5 (1-3) | P | O |
| 29.08.2026 | Little Oakley | A | 2-3 (0-1) | P | O |
| 04.10.2025 | Ashford United | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 19.09.2025 | Hitchin Town | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 06.09.2025 | Concord Rangers | A | 2-3 (2-2) | P | O |
| 05.08.2025 | Welwyn Garden City | A | 2-0 | I | U |
| 02.08.2025 | Welwyn Garden City | H | 0-0 | I | U |
| 12.10.2024 | York | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 29.09.2024 | Canvey Island | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 15.09.2024 | AFC Dunstable | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Three Bridges Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Kingstonian | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 05.09.2025 | Ascot United | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 30.08.2025 | Walton & Hersham | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 23.08.2025 | Marlow | A | 0-3 | P | O |
| 16.08.2025 | Horsham YMCA | H | 0-0 | I | U |
| 02.08.2025 | Shoreham | H | 0-0 | I | U |
| 21.09.2024 | Herne Bay | H | 0-3 | I | O |
| 07.09.2024 | Hythe Town | H | 2-1 | P | O |
| 31.08.2024 | Ashford United | A | 6-1 (3-0) | I | O |
| 20.08.2024 | Saltdean United | H | 3-1 | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 92.7% | 91.8% | 90.1% | 91.8% | 90.2% |
| 1 | 2.08 13.3% | 2.08 13.3% | 2.10 0.0% | 2.25 8.9% | 2.03 17.5% | 2.25 0.0% | 2.05 0.0% |
| X | 3.66 4.0% | 3.66 4.0% | 3.80 0.0% | 3.60 1.4% | 3.70 5.7% | 3.40 0.0% | 3.70 0.0% |
| 2 | 2.82 18.5% | 2.82 18.5% | 2.95 0.0% | 2.72 10.1% | 2.88 20.5% | 2.85 0.0% | 2.85 0.0% |
| 0-2 | 2.52 11.5% | 2.52 11.5% | 2.65 0.0% | 2.37 3.0% | 2.30 0.0% | 2.65 9.5% | 2.60 0.0% |
| 3+ | 1.41 6.6% | 1.41 6.6% | 1.42 0.0% | 1.49 2.0% | 1.54 0.0% | 1.42 5.3% | 1.42 0.0% |
| 4+ | 2.13 9.7% | 2.13 9.7% | 2.15 0.0% | 2.22 3.5% | 2.13 0.0% | 2.10 6.7% | 2.12 0.0% |
| GG | 1.39 3.5% | 1.39 3.5% | 1.40 0.0% | 1.46 1.4% | 1.40 4.8% | 1.33 4.3% | 1.40 0.0% |
| NG | 2.69 6.7% | 2.69 6.7% | 2.70 0.0% | 2.55 3.2% | 2.68 9.4% | 2.95 9.3% | 2.70 0.0% |
| I2+ | 2.06 5.9% | 2.06 5.9% | 2.15 0.0% | 2.25 0.0% | 2.12 8.2% | 2.10 6.7% | 2.12 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice