Guisborough Town 0 - 1 Redcar Athletic — rezultat
26.09.2026 14:00 • Engleska - FA trofej
Forma i statistika timova
Guisborough Town Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2026 | Ashington AFC | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Ossett United | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 20.08.2025 | Redcar Athletic | A | 1-0 | I | U |
| 16.08.2025 | Redcar Athletic | H | 0-0 | I | U |
| 05.08.2025 | Consett | A | 0-2 | P | U |
| 02.08.2025 | Consett | H | 0-0 | I | U |
| 07.08.2024 | Kendal Town | H | 1-2 | I | O |
| 03.08.2024 | Kendal Town | A | 2-2 | N | O |
| 02.09.2023 | Atherton Collieries | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 19.08.2023 | Pontefract Collieries | A | 1-3 | P | O |
Redcar Athletic Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Macclesfield | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 05.09.2026 | Stocksbridge Park Steels | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 06.09.2025 | Bradford (Park Avenue) | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 29.08.2025 | Pickering Town | A | 5-2 (2-1) | I | O |
| 20.08.2025 | Guisborough Town | H | 1-0 | P | U |
| 16.08.2025 | Guisborough Town | A | 0-0 | I | U |
| 02.08.2025 | North Ferriby | H | 0-0 | I | U |
| 17.08.2024 | Pontefract Collieries | A | 3-0 | I | O |
| 03.08.2024 | Consett | A | 2-3 | P | O |
| 05.08.2023 | Tadcaster Albion | A | 1-0 | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2025 | FA Cup | Redcar Athletic | 1-0 | Guisborough Town | I | U |
| 16.08.2025 | FA Cup | Guisborough Town | 0-0 | Redcar Athletic | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 92.9% | 91.6% | 90.2% | 91.7% | 90.1% |
| 1 | 3.71 19.9% | 3.71 19.9% | 3.35 30.2% | 3.60 20.9% | 3.11 0.0% | 3.60 0.0% | 3.15 28.4% |
| X | 3.60 21.7% | 3.60 21.7% | 3.85 15.4% | 3.65 17.0% | 3.64 0.0% | 3.75 0.0% | 3.80 13.6% |
| 2 | 1.78 20.3% | 1.78 20.3% | 1.93 24.5% | 1.85 19.4% | 1.95 0.0% | 1.83 0.0% | 1.89 23.5% |
| 0-2 | 2.15 11.5% | 2.15 11.5% | 2.20 12.0% | 2.20 0.0% | 2.20 0.0% | 2.25 0.0% | 2.20 10.2% |
| 3+ | 1.56 8.3% | 1.56 8.3% | 1.60 8.1% | 1.58 0.0% | 1.58 0.0% | 1.58 0.0% | 1.59 8.2% |
| 4+ | 2.46 7.4% | 2.46 7.4% | 2.55 13.3% | 2.42 0.0% | - | 2.50 0.0% | 2.55 13.3% |
| GG | 1.53 0.6% | 1.53 0.6% | 1.53 1.3% | 1.58 0.0% | 1.53 0.0% | 1.53 0.0% | 1.53 0.6% |
| NG | 2.29 1.3% | 2.29 1.3% | 2.30 0.0% | 2.25 0.0% | 2.31 0.0% | 2.30 0.0% | 2.30 0.0% |
| I2+ | 2.32 6.9% | 2.32 6.9% | 2.45 11.4% | 2.37 0.0% | 2.40 0.0% | 2.35 0.0% | 2.40 9.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice