Hallam 1 - 2 Prescot Cables — rezultat
26.09.2026 14:00 • Engleska - FA trofej
Forma i statistika timova
Hallam Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2026 | Runcorn Linnets | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Mossley | H | 4-3 (0-3) | P | O |
| 06.09.2025 | Consett | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 03.09.2025 | Ashton United | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 31.08.2025 | Ashton United | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 17.08.2025 | City of Liverpool | H | 0-0 | I | U |
| 03.08.2025 | Lower Breck | H | 3-1 | P | O |
| 15.09.2024 | Farsley Celtic FC | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 31.08.2024 | Newcastle Blue Star | A | 2-3 (2-0) | P | O |
| 18.08.2024 | Charnock Richard | H | 2-0 | P | U |
Prescot Cables Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Atherton Collieries | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Pontefract Collieries | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Horbury Town | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 28.08.2026 | Vauxhall Motors | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 15.11.2025 | Macclesfield | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 25.10.2025 | Guiseley AFC | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 07.10.2025 | Lancaster City | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 02.09.2025 | Hyde United | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 30.08.2025 | Hyde United | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 05.10.2024 | Ossett United | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 92.4% | 91.5% | 90.1% | 91.7% | 90.3% |
| 1 | 4.34 28.1% | 4.34 28.1% | 4.05 23.6% | 4.15 23.9% | 3.95 0.0% | 4.45 0.0% | 3.85 23.0% |
| X | 4.00 2.4% | 4.00 2.4% | 4.05 10.0% | 4.00 7.0% | 3.94 0.0% | 3.85 0.0% | 3.90 9.3% |
| 2 | 1.59 11.2% | 1.59 11.2% | 1.70 13.3% | 1.66 12.9% | 1.66 0.0% | 1.65 0.0% | 1.69 15.0% |
| 0-2 | 2.49 6.4% | 2.49 6.4% | 2.55 5.6% | 2.45 0.0% | - | 2.47 0.0% | 2.55 3.8% |
| 3+ | 1.42 3.6% | 1.42 3.6% | 1.45 3.6% | 1.46 0.0% | - | 1.48 0.0% | 1.44 2.1% |
| 4+ | 2.13 8.7% | 2.13 8.7% | 2.20 4.8% | 2.15 0.0% | 2.16 0.0% | 2.20 0.0% | 2.18 3.8% |
| GG | 1.47 1.3% | 1.47 1.3% | 1.48 3.3% | 1.52 0.0% | 1.47 0.0% | 1.54 0.0% | 1.47 3.3% |
| NG | 2.44 2.1% | 2.44 2.1% | 2.50 6.4% | 2.37 0.0% | 2.46 0.0% | 2.25 0.0% | 2.47 6.5% |
| I2+ | 2.06 3.5% | 2.06 3.5% | 2.20 4.8% | 2.20 0.0% | 2.15 0.0% | 2.20 0.0% | 2.15 2.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice