Hyde United 2 - 0 United of Manchester — rezultat
26.09.2026 14:00 • Engleska - FA trofej
Forma i statistika timova
Hyde United Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Rylands | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 25.10.2025 | Stocksbridge Park Steels | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 11.10.2025 | Tamworth | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 04.10.2025 | Warrington Town | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 27.09.2025 | Matlock Town | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 13.09.2025 | Whitby Town | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 02.09.2025 | Prescot Cables | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 30.08.2025 | Prescot Cables | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 05.10.2024 | Congleton Town | A | 1-0 | I | U |
| 14.09.2024 | Southport | A | 2-1 | I | O |
United of Manchester Gost
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Ossett United | H | 4-1 (3-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Garforth Town | A | 1-5 (0-4) | P | O |
| 13.12.2025 | FC Halifax Town | A | 4-0 (0-0) | I | O |
| 15.11.2025 | Darlington 1883 | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 25.10.2025 | Bamber Bridge | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.10.2025 | Workington | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 13.09.2025 | Chadderton | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 30.08.2025 | Rossington Main | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 26.10.2024 | Worksop Town | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 05.10.2024 | Hebburn Town | A | 0-3 | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2024 | FA Cup | Hyde United | 1-0 (1-0) | United of Manchester | P | U |
| 31.08.2024 | FA Cup | United of Manchester | 3-3 (0-1) | Hyde United | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | – | 91.6% | 90.0% | 91.8% | – |
| 1 | 2.11 19.2% | 2.11 19.2% | - | 2.17 17.3% | 2.23 0.0% | 2.40 6.7% | - |
| X | 3.75 4.7% | 3.75 4.7% | - | 3.75 2.7% | 3.60 0.0% | 3.90 21.9% | - |
| 2 | 2.71 28.3% | 2.71 28.3% | - | 2.75 24.7% | 2.60 0.0% | 2.40 20.0% | - |
| 0-2 | 2.38 4.4% | 2.38 4.4% | - | 2.37 0.0% | - | 2.42 0.0% | - |
| 3+ | 1.46 4.6% | 1.46 4.6% | - | 1.49 0.0% | - | 1.50 0.0% | - |
| 4+ | 2.24 1.8% | 2.24 1.8% | - | 2.25 0.0% | 2.24 0.0% | 2.25 0.0% | - |
| GG | 1.44 4.6% | 1.44 4.6% | - | 1.47 0.0% | 1.42 0.0% | 1.40 1.4% | - |
| NG | 2.53 8.1% | 2.53 8.1% | - | 2.50 0.0% | 2.60 0.0% | 2.65 1.9% | - |
| I2+ | 2.17 3.1% | 2.17 3.1% | - | 2.25 0.0% | 2.19 0.0% | 2.25 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice