Leiston 0 - 3 Dartford — rezultat
Forma i statistika timova
Leiston Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Hitchin Town | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 08.09.2026 | Grays Athletic | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Grays Athletic | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.10.2025 | AFC Sudbury | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 04.10.2025 | Lewes | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 27.09.2025 | Banbury United | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 13.09.2025 | Hackney Wick | H | 4-1 (4-0) | P | O |
| 30.08.2025 | Cheshunt | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 12.10.2024 | Dagenham & Redbridge | H | 1-5 (0-1) | I | O |
| 05.10.2024 | Horsham | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Dartford Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Hayes & Yeading United | H | 4-2 (1-1) | P | O |
| 08.09.2026 | Westfield (Surrey) | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Westfield (Surrey) | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 04.10.2025 | Hadley | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 02.09.2025 | Bracknell Town | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 30.08.2025 | Bracknell Town | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 05.10.2024 | Dulwich Hamlet | H | 0-1 | I | U |
| 28.09.2024 | Worthing | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 14.09.2024 | Leatherhead | H | 2-0 | P | U |
| 31.08.2024 | Marlow | H | 6-2 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.1% | 89.1% | 92.4% | 92.0% | 90.1% | 91.4% | 90.3% |
| 1 | 2.46 1.7% | 2.46 1.7% | 2.60 1.9% | 2.55 1.2% | 2.53 0.0% | 2.45 0.0% | 2.55 1.9% |
| X | 3.34 4.0% | 3.34 4.0% | 3.45 0.0% | 3.45 2.8% | 3.36 0.0% | 3.60 0.0% | 3.35 1.5% |
| 2 | 2.40 0.8% | 2.40 0.8% | 2.45 0.0% | 2.47 2.1% | 2.40 0.0% | 2.45 0.0% | 2.40 2.1% |
| 0-2 | 2.05 0.5% | 2.05 0.5% | 2.10 2.4% | 2.07 0.0% | 2.09 0.0% | 2.08 0.0% | 2.08 1.5% |
| 3+ | 1.66 0.6% | 1.66 0.6% | 1.65 1.8% | 1.66 0.0% | 1.64 0.0% | 1.67 0.0% | 1.64 1.8% |
| 4+ | 2.62 3.0% | 2.62 3.0% | 2.75 1.8% | 2.57 1.2% | - | 2.65 0.0% | 2.70 1.8% |
| GG | 1.53 1.3% | 1.53 1.3% | 1.55 1.9% | 1.57 0.6% | 1.54 0.0% | 1.53 0.0% | 1.55 0.6% |
| NG | 2.28 1.8% | 2.28 1.8% | 2.30 2.2% | 2.27 0.9% | 2.27 0.0% | 2.30 0.0% | 2.28 1.3% |
| I2+ | 2.45 0.0% | 2.45 0.0% | 2.50 2.0% | 2.47 0.0% | 2.50 0.0% | 2.55 0.0% | 2.50 2.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice