Forest Green 1 - 2 Salford City — rezultat
18.01.2020 15:00 • Engleska - Liga 2
Mečevi iz lige Engleska - Liga 2
Tabele Engleska - Liga 2
League Two
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 11 | 7 | 1 | 3 | 17 | 11 | 6 | 2.5 | 22 |
| 2 | Barnet | 9 | 6 | 3 | 0 | 22 | 12 | 10 | 3.8 | 21 |
| 3 | Crewe | 11 | 5 | 6 | 0 | 15 | 9 | 6 | 2.2 | 21 |
| 4 | Walsall | 10 | 3 | 7 | 0 | 13 | 7 | 6 | 2 | 16 |
| 5 | York | 10 | 4 | 4 | 2 | 18 | 12 | 6 | 3 | 16 |
| 6 | Gillingham | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | 13 | 3 | 2.6 | 16 |
| 7 | Chesterfield | 11 | 4 | 3 | 4 | 17 | 15 | 2 | 2.9 | 15 |
| 8 | Bristol Rovers | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 18 | -3 | 3 | 15 |
| 9 | Cheltenham | 11 | 4 | 3 | 4 | 17 | 20 | -3 | 3.4 | 15 |
| 10 | Accrington ST | 11 | 3 | 5 | 3 | 16 | 15 | 1 | 2.8 | 14 |
| 11 | Fleetwood Town | 11 | 3 | 5 | 3 | 12 | 11 | 1 | 2.1 | 14 |
| 12 | Newport County | 11 | 3 | 5 | 3 | 14 | 13 | 1 | 2.5 | 14 |
| 13 | Rochdale | 11 | 4 | 2 | 5 | 13 | 15 | -2 | 2.5 | 14 |
| 14 | Shrewsbury | 11 | 4 | 2 | 5 | 10 | 15 | -5 | 2.3 | 14 |
| 15 | Exeter City | 11 | 3 | 4 | 4 | 6 | 6 | 0 | 1.1 | 13 |
| 16 | Grimsby | 11 | 3 | 4 | 4 | 13 | 13 | 0 | 2.4 | 13 |
| 17 | Tranmere | 11 | 2 | 6 | 3 | 14 | 15 | -1 | 2.6 | 12 |
| 18 | Swindon Town | 11 | 3 | 3 | 5 | 10 | 15 | -5 | 2.3 | 12 |
| 19 | Oldham | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 14 | -1 | 2.7 | 11 |
| 20 | Colchester | 10 | 2 | 5 | 3 | 10 | 13 | -3 | 2.3 | 11 |
| 21 | Port Vale | 9 | 3 | 2 | 4 | 5 | 9 | -4 | 1.6 | 11 |
| 22 | Northampton | 9 | 2 | 4 | 3 | 6 | 7 | -1 | 1.4 | 10 |
| 23 | Rotherham | 11 | 2 | 4 | 5 | 12 | 18 | -6 | 2.7 | 10 |
| 24 | Crawley Town | 9 | 1 | 2 | 6 | 9 | 17 | -8 | 2.9 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 6 | 5 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 1.7 | 15 |
| 2 | York | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 13 |
| 3 | Accrington ST | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 | 7 | 5 | 3.2 | 12 |
| 4 | Newport County | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 12 |
| 5 | Crewe | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 6 | Bristol Rovers | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 12 |
| 7 | Swindon Town | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 11 |
| 8 | Port Vale | 5 | 3 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1 | 11 |
| 9 | Barnet | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 10 | Oldham | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 11 | Grimsby | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2.3 | 10 |
| 12 | Cheltenham | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 8 | 1 | 3.4 | 10 |
| 13 | Shrewsbury | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 10 |
| 14 | Fleetwood Town | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 9 |
| 15 | Exeter City | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1 | 9 |
| 16 | Tranmere | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 9 |
| 17 | Rochdale | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2.8 | 9 |
| 18 | Colchester | 5 | 2 | 3 | 0 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 9 |
| 19 | Walsall | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 8 |
| 20 | Chesterfield | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 8 |
| 21 | Gillingham | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 8 |
| 22 | Rotherham | 5 | 1 | 3 | 1 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 23 | Northampton | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 |
| 24 | Crawley Town | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Barnet | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 7 | 5 | 3.8 | 11 |
| 2 | Crewe | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.2 | 9 |
| 3 | Walsall | 6 | 1 | 5 | 0 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 8 |
| 4 | Gillingham | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 9 | 1 | 3.2 | 8 |
| 5 | Salford City | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 8 | 2 | 3.6 | 7 |
| 6 | Chesterfield | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 7 |
| 7 | Northampton | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 5 |
| 8 | Fleetwood Town | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 5 |
| 9 | Cheltenham | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 5 |
| 10 | Rochdale | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 9 | -4 | 2.3 | 5 |
| 11 | Exeter City | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 5 | -3 | 1.2 | 4 |
| 12 | Crawley Town | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 3 | 4 |
| 13 | Rotherham | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 4 |
| 14 | Shrewsbury | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 4 |
| 15 | Grimsby | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 3 |
| 16 | York | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 3 |
| 17 | Tranmere | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 3 |
| 18 | Bristol Rovers | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 12 | -7 | 2.8 | 3 |
| 19 | Accrington ST | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 2 |
| 20 | Newport County | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 2 |
| 21 | Colchester | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3 | 2 |
| 22 | Oldham | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 1 |
| 23 | Swindon Town | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 9 | -9 | 1.8 | 1 |
| 24 | Port Vale | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 8 | -7 | 2.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Forest Green Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.01.2020 | Mansfield Town | A | 3-4 (2-1) | P | O |
| 04.01.2020 | Crawley Town | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 01.01.2020 | Exeter City | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 29.12.2019 | Macclesfield | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 26.12.2019 | Stevenage | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.12.2019 | Swindon Town | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 14.12.2019 | Northampton | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 10.12.2019 | Carlisle | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 07.12.2019 | Scunthorpe | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 30.11.2019 | Carlisle | H | 2-2 (1-1) | N | O |
Salford City Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.01.2020 | Northampton | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 07.01.2020 | Port Vale | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 04.01.2020 | Walsall | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 01.01.2020 | Grimsby | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 29.12.2019 | Oldham | A | 1-4 (0-3) | P | O |
| 26.12.2019 | Crewe | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 21.12.2019 | Bradford | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 14.12.2019 | Exeter City | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 07.12.2019 | Colchester | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.12.2019 | Wolves U21 | H | 3-0 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2019 | League Two | Salford City | 0-4 (0-3) | Forest Green | P | O |