Newcastle 1 - 2 Arsenal — rezultat
Mečevi iz lige Engleska - Premier liga
Tabele Engleska - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 5 | 11 | 3.5 | 18 |
| 2 | Arsenal | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 15 |
| 3 | Brighton | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 5 | 13 | 3.8 | 13 |
| 4 | Brentford | 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | 6 | 6 | 3 | 10 |
| 5 | Everton | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 10 |
| 6 | Chelsea | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 13 | 2 | 4.7 | 10 |
| 7 | Leeds | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 9 |
| 8 | Hull City | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2.3 | 9 |
| 9 | Liverpool | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 10 | Ipswich | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 12 | -3 | 3.5 | 9 |
| 11 | Newcastle | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 13 | -3 | 3.8 | 8 |
| 12 | Crystal Palace | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 3.5 | 7 |
| 13 | Manchester United | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 9 | 0 | 3 | 6 |
| 14 | Coventry | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 6 |
| 15 | Nottingham Forest | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 5 |
| 16 | Aston Villa | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 5 |
| 17 | Sunderland | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 3 | 4 |
| 18 | Tottenham | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 | -6 | 2 | 3 |
| 19 | Bournemouth | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 13 | -6 | 3.3 | 3 |
| 20 | Fulham | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 9 |
| 2 | Manchester City | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 9 |
| 3 | Brighton | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 7 |
| 4 | Brentford | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 7 |
| 5 | Chelsea | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 6 | 5 | 5.7 | 7 |
| 6 | Everton | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 7 | Ipswich | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Leeds | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 5 |
| 9 | Hull City | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 5 |
| 10 | Newcastle | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 5 |
| 11 | Manchester United | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 4 |
| 12 | Crystal Palace | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 13 | Coventry | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 14 | Sunderland | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 3 |
| 15 | Bournemouth | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 16 | Liverpool | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 2 |
| 17 | Nottingham Forest | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 1 |
| 18 | Aston Villa | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
| 19 | Fulham | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 1 |
| 20 | Tottenham | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 9 |
| 2 | Liverpool | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 3 | Brighton | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | 4.7 | 6 |
| 4 | Arsenal | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 5 | Leeds | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | Hull City | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 7 | Crystal Palace | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 8 | Nottingham Forest | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Aston Villa | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 4 |
| 10 | Brentford | 3 | 0 | 3 | 0 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 3 |
| 11 | Everton | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Chelsea | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 13 | Ipswich | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 3 |
| 14 | Coventry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 3 |
| 15 | Newcastle | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 16 | Manchester United | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 2 |
| 17 | Tottenham | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 2 |
| 18 | Fulham | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 19 | Sunderland | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 1 |
| 20 | Bournemouth | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 1 |
Forma i statistika timova
Newcastle Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.2025 | Bradford | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 21.09.2025 | Bournemouth | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.09.2025 | Barcelona | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 13.09.2025 | Wolves | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.08.2025 | Leeds | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.08.2025 | Liverpool | H | 2-3 (0-1) | I | O |
| 16.08.2025 | Aston Villa | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.05.2025 | Everton | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 18.05.2025 | Arsenal | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 11.05.2025 | Chelsea | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Arsenal Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.2025 | Port Vale | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 21.09.2025 | Manchester City | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.09.2025 | Athletic Club | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 13.09.2025 | Nottingham Forest | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 31.08.2025 | Liverpool | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.08.2025 | Leeds | H | 5-0 (2-0) | P | O |
| 17.08.2025 | Manchester United | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 09.08.2025 | Athletic Club | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 25.05.2025 | Southampton | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 18.05.2025 | Newcastle | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (24 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.05.2025 | Premier League | Arsenal | 1-0 (0-0) | Newcastle | I | U |
| 05.02.2025 | League Cup | Newcastle | 2-0 (1-0) | Arsenal | P | U |
| 07.01.2025 | League Cup | Arsenal | 0-2 (0-1) | Newcastle | P | U |
| 02.11.2024 | Premier League | Newcastle | 1-0 (1-0) | Arsenal | P | U |
| 24.02.2024 | Premier League | Arsenal | 4-1 (2-0) | Newcastle | I | O |
| 04.11.2023 | Premier League | Newcastle | 1-0 (0-0) | Arsenal | P | U |
| 07.05.2023 | Premier League | Newcastle | 0-2 (0-1) | Arsenal | I | U |
| 03.01.2023 | Premier League | Arsenal | 0-0 (0-0) | Newcastle | N | U |
| 16.05.2022 | Premier League | Newcastle | 2-0 (0-0) | Arsenal | P | U |
| 27.11.2021 | Premier League | Arsenal | 2-0 (0-0) | Newcastle | I | U |
| 02.05.2021 | Premier League | Newcastle | 0-2 (0-1) | Arsenal | I | U |
| 18.01.2021 | Premier League | Arsenal | 3-0 (0-0) | Newcastle | I | O |
| 09.01.2021 | FA Cup | Arsenal | 0-0 (0-0) | Newcastle | N | U |
| 16.02.2020 | Premier League | Arsenal | 4-0 (0-0) | Newcastle | I | O |
| 11.08.2019 | Premier League | Newcastle | 0-1 (0-0) | Arsenal | I | U |
| 01.04.2019 | Premier League | Arsenal | 2-0 (1-0) | Newcastle | I | U |
| 15.09.2018 | Premier League | Newcastle | 1-2 (0-0) | Arsenal | I | O |
| 15.04.2018 | Premier League | Newcastle | 2-1 (1-1) | Arsenal | P | O |
| 16.12.2017 | Premier League | Arsenal | 1-0 (1-0) | Newcastle | I | U |
| 02.01.2016 | Premier League | Arsenal | 1-0 (0-0) | Newcastle | I | U |
| 29.08.2015 | Premier League | Newcastle | 0-1 (0-0) | Arsenal | I | U |
| 21.03.2015 | Premier League | Newcastle | 1-2 (0-2) | Arsenal | I | O |
| 13.12.2014 | Premier League | Arsenal | 4-1 (1-0) | Newcastle | I | O |
| 28.04.2014 | Premier League | Arsenal | 3-0 (2-0) | Newcastle | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 97.1% | 95.9% | 97.2% | 96.3% | 96.0% | 95.1% |
| 1 | 3.52 13.9% | 3.61 13.9% | 3.45 7.8% | 3.45 15.0% | 3.38 3.4% | 3.35 3.1% | 3.40 6.3% |
| X | 3.32 6.7% | 3.40 7.4% | 3.35 6.3% | 3.35 8.2% | 3.35 2.0% | 3.35 4.3% | 3.20 4.5% |
| 2 | 2.13 4.1% | 2.18 4.4% | 2.20 0.0% | 2.27 0.9% | 2.25 1.8% | 2.25 0.0% | 2.25 1.3% |
| 0-2 | 1.76 8.3% | 1.80 8.6% | 1.75 0.0% | 1.74 10.8% | 1.76 3.8% | 1.77 4.3% | 1.76 9.3% |
| 3+ | 2.06 9.6% | 2.11 9.3% | 2.05 5.1% | 2.10 13.5% | 2.07 4.5% | 2.10 5.0% | 2.07 10.7% |
| 4+ | 3.50 11.1% | 3.53 12.1% | 3.80 7.0% | 3.70 19.4% | 3.81 6.4% | 3.80 5.6% | 3.80 16.9% |
| GG | 1.76 4.8% | 1.76 4.8% | 1.85 5.7% | 1.83 9.6% | 1.86 3.3% | 1.85 0.0% | 1.87 8.1% |
| NG | 2.06 1.0% | 2.06 1.0% | 1.95 0.0% | 1.88 9.2% | 1.95 3.5% | 1.95 0.0% | 1.95 8.0% |
| I2+ | 3.02 9.4% | 3.03 9.8% | 3.10 5.1% | 2.87 9.5% | 3.12 3.7% | 3.15 3.3% | 3.10 8.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice