FC Levadia Tallinn 1 - 2 Flora Tallinn — rezultat
28.06.2026 16:00 • Estonija - Meistriliiga
Mečevi iz lige Estonija - Meistriliiga
Tabele Estonija - Meistriliiga
Meistriliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 24 | 18 | 5 | 1 | 64 | 20 | 44 | 3.5 | 59 |
| 2 | Kalju Nomme | 25 | 13 | 5 | 7 | 45 | 22 | 23 | 2.7 | 44 |
| 3 | Flora Tallinn | 24 | 14 | 0 | 10 | 46 | 30 | 16 | 3.2 | 42 |
| 4 | Paide | 24 | 12 | 6 | 6 | 40 | 31 | 9 | 3 | 42 |
| 5 | Tammeka | 23 | 12 | 2 | 9 | 29 | 32 | -3 | 2.7 | 38 |
| 6 | Laagri | 25 | 10 | 1 | 14 | 36 | 41 | -5 | 3.1 | 31 |
| 7 | Vaprus | 24 | 8 | 4 | 12 | 33 | 46 | -13 | 3.3 | 28 |
| 8 | Kuressaare | 25 | 7 | 4 | 14 | 27 | 41 | -14 | 2.7 | 25 |
| 9 | Nomme United | 25 | 8 | 1 | 16 | 42 | 60 | -18 | 4.1 | 25 |
| 10 | Trans Narva | 25 | 5 | 2 | 18 | 18 | 57 | -39 | 3 | 17 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 11 | 7 | 3 | 1 | 32 | 7 | 25 | 3.5 | 24 |
| 2 | Paide | 11 | 7 | 1 | 3 | 17 | 10 | 7 | 2.5 | 22 |
| 3 | Tammeka | 12 | 7 | 1 | 4 | 16 | 12 | 4 | 2.3 | 22 |
| 4 | Kalju Nomme | 13 | 6 | 3 | 4 | 29 | 15 | 14 | 3.4 | 21 |
| 5 | Laagri | 13 | 6 | 1 | 6 | 23 | 19 | 4 | 3.2 | 19 |
| 6 | Flora Tallinn | 12 | 6 | 0 | 6 | 25 | 14 | 11 | 3.2 | 18 |
| 7 | Vaprus | 12 | 5 | 2 | 5 | 20 | 20 | 0 | 3.3 | 17 |
| 8 | Kuressaare | 12 | 4 | 3 | 5 | 14 | 18 | -4 | 2.7 | 15 |
| 9 | Trans Narva | 13 | 4 | 1 | 8 | 14 | 22 | -8 | 2.8 | 13 |
| 10 | Nomme United | 13 | 4 | 0 | 9 | 26 | 27 | -1 | 4.1 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 13 | 11 | 2 | 0 | 32 | 13 | 19 | 3.5 | 35 |
| 2 | Flora Tallinn | 12 | 8 | 0 | 4 | 21 | 16 | 5 | 3.1 | 24 |
| 3 | Kalju Nomme | 12 | 7 | 2 | 3 | 16 | 7 | 9 | 1.9 | 23 |
| 4 | Paide | 13 | 5 | 5 | 3 | 23 | 21 | 2 | 3.4 | 20 |
| 5 | Tammeka | 11 | 5 | 1 | 5 | 13 | 20 | -7 | 3 | 16 |
| 6 | Nomme United | 12 | 4 | 1 | 7 | 16 | 33 | -17 | 4.1 | 13 |
| 7 | Laagri | 12 | 4 | 0 | 8 | 13 | 22 | -9 | 2.9 | 12 |
| 8 | Vaprus | 12 | 3 | 2 | 7 | 13 | 26 | -13 | 3.2 | 11 |
| 9 | Kuressaare | 13 | 3 | 1 | 9 | 13 | 23 | -10 | 2.8 | 10 |
| 10 | Trans Narva | 12 | 1 | 1 | 10 | 4 | 35 | -31 | 3.2 | 4 |
Forma i statistika timova
FC Levadia Tallinn Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.06.2026 | Kalju Nomme | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 17.06.2026 | Nomme United | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 13.06.2026 | Flora Tallinn | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 30.05.2026 | Tammeka | H | 0-0 | I | U |
| 30.05.2026 | Tammeka | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 24.05.2026 | Vaprus | A | 1-6 (1-4) | P | O |
| 17.05.2026 | Paide | A | 1-3 (1-3) | P | O |
| 09.05.2026 | Laagri | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 02.05.2026 | Kuressaare | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 26.04.2026 | Trans Narva | H | 7-0 (4-0) | P | O |
Flora Tallinn Gost
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | Paide | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 16.06.2026 | Vaprus | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 13.06.2026 | FC Levadia Tallinn | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 29.05.2026 | Nomme United | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 23.05.2026 | Paide | A | 1-5 (0-2) | P | O |
| 19.05.2026 | Tammeka | H | 0-0 | I | U |
| 16.05.2026 | Trans Narva | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 10.05.2026 | Kalju Nomme | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 05.05.2026 | Trans Narva | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 30.04.2026 | Laagri | H | 5-0 (4-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (55 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.06.2026 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-3 (1-1) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 19.04.2026 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 4-0 (2-0) | Flora Tallinn | P | O |
| 29.10.2025 | Cup | Flora Tallinn | 1-1 (0-1) | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 24.09.2025 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-3 (2-0) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 17.09.2025 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-3 (1-2) | Flora Tallinn | I | O |
| 18.05.2025 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-0 (1-0) | FC Levadia Tallinn | I | U |
| 12.04.2025 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-0 (0-0) | Flora Tallinn | N | U |
| 03.11.2024 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 4-2 (1-1) | Flora Tallinn | P | O |
| 30.08.2024 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-1 (1-0) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 04.07.2024 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-0 (1-0) | Flora Tallinn | P | U |
| 05.05.2024 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-0 (1-0) | FC Levadia Tallinn | I | U |
| 09.04.2024 | Cup | FC Levadia Tallinn | 2-1 (0-1) | Flora Tallinn | P | O |
| 05.11.2023 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-1 (1-0) | Flora Tallinn | P | O |
| 03.09.2023 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-2 (1-1) | FC Levadia Tallinn | N | O |
| 28.06.2023 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-0 (0-0) | Flora Tallinn | N | U |
| 23.04.2023 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 0-2 (0-0) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 12.11.2022 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-1 (1-1) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 04.09.2022 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-2 (0-1) | Flora Tallinn | I | O |
| 29.05.2022 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-1 (0-1) | Flora Tallinn | N | U |
| 24.04.2022 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-0 (2-0) | FC Levadia Tallinn | I | U |
| 09.03.2022 | Cup | Flora Tallinn | 2-0 (0-0) | FC Levadia Tallinn | I | U |
| 05.12.2021 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-2 (1-1) | FC Levadia Tallinn | N | O |
| 01.12.2021 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-5 (0-3) | Flora Tallinn | I | O |
| 21.11.2021 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 0-0 | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 22.05.2021 | Cup | FC Levadia Tallinn | 1-0 (0-0) | Flora Tallinn | P | U |
| 19.05.2021 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-4 (0-3) | Flora Tallinn | I | O |
| 25.04.2021 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 0-0 (0-0) | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 12.12.2020 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 0-0 | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 02.12.2020 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-2 (0-0) | Flora Tallinn | I | U |
| 18.07.2020 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-3 (1-1) | Flora Tallinn | I | O |
| 17.06.2020 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 4-0 (2-0) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 18.09.2019 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-1 (1-1) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 06.07.2019 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-2 (0-1) | Flora Tallinn | I | O |
| 29.05.2019 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-3 (1-1) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 28.04.2019 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-2 (0-1) | Flora Tallinn | I | O |
| 10.11.2018 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-1 (0-1) | Flora Tallinn | P | O |
| 29.08.2018 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 3-0 (1-0) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 23.05.2018 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-2 (1-1) | FC Levadia Tallinn | N | O |
| 14.04.2018 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-1 (1-0) | Flora Tallinn | P | O |
| 04.11.2017 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-0 (0-0) | Flora Tallinn | N | U |
| 14.07.2017 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 3-3 (1-3) | FC Levadia Tallinn | N | O |
| 09.07.2017 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-0 (0-0) | Flora Tallinn | N | U |
| 04.03.2017 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-1 (1-1) | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 05.11.2016 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-1 (0-1) | Flora Tallinn | P | O |
| 01.08.2016 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 6-1 (2-1) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 26.04.2016 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-2 (0-1) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 05.03.2016 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-0 (0-0) | Flora Tallinn | N | U |
| 31.10.2015 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-2 (0-1) | Flora Tallinn | I | U |
| 27.07.2015 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-1 (0-1) | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 09.05.2015 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-1 (1-0) | Flora Tallinn | N | U |
| 02.05.2015 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 0-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 18.10.2014 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-2 (1-0) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 04.08.2014 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-1 (0-0) | Flora Tallinn | N | U |
| 20.05.2014 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 0-0 (0-0) | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 05.04.2014 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-1 (1-1) | Flora Tallinn | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 91.0% | 90.0% | 91.3% | 91.8% | 91.7% | 90.4% |
| 1 | 1.65 10.0% | 1.58 10.5% | 1.63 16.4% | 1.64 10.1% | 1.68 15.9% | 1.70 14.9% | 1.65 13.8% |
| X | 4.22 7.9% | 4.05 8.0% | 3.90 10.3% | 4.00 5.9% | 3.95 10.4% | 4.25 0.0% | 3.90 8.2% |
| 2 | 4.74 21.0% | 4.56 21.2% | 4.15 29.7% | 4.25 20.6% | 4.15 28.4% | 3.75 33.0% | 4.10 24.8% |
| 0-2 | 2.45 2.0% | 2.33 2.1% | 2.40 0.0% | 2.27 2.2% | 2.42 0.4% | 2.35 0.0% | 2.40 0.0% |
| 3+ | 1.55 0.6% | 1.48 1.4% | 1.48 0.0% | 1.53 1.3% | 1.54 0.0% | 1.53 0.0% | 1.49 0.0% |
| 4+ | 2.38 2.1% | 2.32 2.2% | 2.30 0.0% | 2.30 1.3% | 2.31 0.0% | 2.35 0.0% | 2.30 0.0% |
| GG | 1.59 3.6% | 1.54 3.8% | 1.53 8.9% | 1.59 3.0% | 1.52 7.9% | 1.52 8.4% | 1.52 7.3% |
| NG | 2.36 5.4% | 2.29 5.0% | 2.30 12.2% | 2.22 4.7% | 2.35 11.9% | 2.30 12.2% | 2.32 10.5% |
| I2+ | 2.30 1.8% | 2.24 1.8% | 2.25 0.0% | 2.20 2.3% | 2.24 0.0% | 2.30 0.0% | 2.25 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice