FC Levadia Tallinn 1 - 0 Paide — rezultat
11.10.2026 11:30 • Estonija - Meistriliiga
Mečevi iz lige Estonija - Meistriliiga
Tabele Estonija - Meistriliiga
Meistriliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 30 | 23 | 6 | 1 | 82 | 21 | 61 | 3.4 | 75 |
| 2 | Flora Tallinn | 30 | 18 | 1 | 11 | 59 | 41 | 18 | 3.3 | 55 |
| 3 | Kalju Nomme | 31 | 15 | 6 | 10 | 54 | 30 | 24 | 2.7 | 51 |
| 4 | Paide | 30 | 15 | 6 | 9 | 48 | 37 | 11 | 2.8 | 51 |
| 5 | Tammeka | 30 | 15 | 2 | 13 | 41 | 47 | -6 | 2.9 | 47 |
| 6 | Laagri | 31 | 13 | 2 | 16 | 43 | 47 | -4 | 2.9 | 41 |
| 7 | Vaprus | 31 | 10 | 6 | 15 | 43 | 61 | -18 | 3.4 | 36 |
| 8 | Kuressaare | 30 | 9 | 5 | 16 | 33 | 49 | -16 | 2.7 | 32 |
| 9 | Nomme United | 31 | 9 | 1 | 21 | 47 | 74 | -27 | 3.9 | 28 |
| 10 | Trans Narva | 30 | 5 | 5 | 20 | 24 | 67 | -43 | 3 | 20 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 11 | 3 | 1 | 47 | 7 | 40 | 3.6 | 36 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 0 | 6 | 33 | 19 | 14 | 3.5 | 27 |
| 3 | Paide | 14 | 8 | 1 | 5 | 20 | 14 | 6 | 2.4 | 25 |
| 4 | Tammeka | 15 | 8 | 1 | 6 | 21 | 17 | 4 | 2.5 | 25 |
| 5 | Vaprus | 16 | 7 | 4 | 5 | 28 | 26 | 2 | 3.4 | 25 |
| 6 | Kalju Nomme | 16 | 7 | 3 | 6 | 32 | 18 | 14 | 3.1 | 24 |
| 7 | Laagri | 16 | 7 | 2 | 7 | 25 | 21 | 4 | 2.9 | 23 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 6 | 3 | 6 | 20 | 22 | -2 | 2.8 | 21 |
| 9 | Trans Narva | 15 | 4 | 3 | 8 | 17 | 25 | -8 | 2.8 | 15 |
| 10 | Nomme United | 15 | 4 | 0 | 11 | 29 | 33 | -4 | 4.1 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 12 | 3 | 0 | 35 | 14 | 21 | 3.3 | 39 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 1 | 5 | 26 | 22 | 4 | 3.2 | 28 |
| 3 | Kalju Nomme | 15 | 8 | 3 | 4 | 22 | 12 | 10 | 2.3 | 27 |
| 4 | Paide | 16 | 7 | 5 | 4 | 28 | 23 | 5 | 3.2 | 26 |
| 5 | Tammeka | 15 | 7 | 1 | 7 | 20 | 30 | -10 | 3.3 | 22 |
| 6 | Laagri | 15 | 6 | 0 | 9 | 18 | 26 | -8 | 2.9 | 18 |
| 7 | Nomme United | 16 | 5 | 1 | 10 | 18 | 41 | -23 | 3.7 | 16 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 3 | 2 | 10 | 13 | 27 | -14 | 2.7 | 11 |
| 9 | Vaprus | 15 | 3 | 2 | 10 | 15 | 35 | -20 | 3.3 | 11 |
| 10 | Trans Narva | 15 | 1 | 2 | 12 | 7 | 42 | -35 | 3.3 | 5 |
Forma i statistika timova
FC Levadia Tallinn Domaćin
- Dao
- 5
- Primio
- 0.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2026 | Keila | H | 10-0 (5-0) | P | O |
| 20.09.2026 | Trans Narva | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.09.2026 | Tammeka | H | 6-0 (3-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Vaprus | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 09.09.2026 | Kuressaare | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 06.09.2026 | Paide | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 30.08.2026 | Kalju Nomme | A | 2-3 (2-0) | P | O |
| 26.08.2026 | Paide | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 21.08.2026 | Trans Narva | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 16.08.2026 | Laagri | A | 1-2 (1-1) | P | O |
Paide Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Nomme United | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 16.09.2026 | Vaprus | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 13.09.2026 | Laagri | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 09.09.2026 | Tammeka | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 06.09.2026 | FC Levadia Tallinn | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 30.08.2026 | Flora Tallinn | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 26.08.2026 | FC Levadia Tallinn | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 23.08.2026 | Nomme United | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 16.08.2026 | Trans Narva | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 12.08.2026 | Rapid Vienna | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (54 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Meistriliiga | Paide | 0-2 (0-0) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 26.08.2026 | Cup | FC Levadia Tallinn | 4-1 (1-1) | Paide | P | O |
| 17.05.2026 | Meistriliiga | Paide | 1-3 (1-3) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 22.03.2026 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-2 (1-1) | Paide | N | O |
| 22.10.2025 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-2 (1-1) | Paide | I | O |
| 04.07.2025 | Meistriliiga | Paide | 0-3 (0-2) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 11.05.2025 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-1 (2-0) | Paide | P | O |
| 23.04.2025 | Meistriliiga | Paide | 2-1 (0-1) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 09.11.2024 | Meistriliiga | Paide | 3-0 (2-0) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 29.05.2024 | Meistriliiga | Paide | 0-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 25.05.2024 | Cup | FC Levadia Tallinn | 4-2 (0-2) | Paide | P | O |
| 01.05.2024 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-0 (1-0) | Paide | P | U |
| 31.03.2024 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-0 (1-0) | Paide | P | U |
| 11.11.2023 | Meistriliiga | Paide | 2-2 (2-0) | FC Levadia Tallinn | N | O |
| 16.09.2023 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-0 (0-0) | Paide | P | U |
| 03.05.2023 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-0 (2-0) | Paide | P | U |
| 18.04.2023 | Meistriliiga | Paide | 1-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 23.10.2022 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-2 (0-0) | Paide | I | O |
| 31.08.2022 | Meistriliiga | Paide | 0-0 (0-0) | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 15.05.2022 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-0 (1-0) | Paide | P | U |
| 10.04.2022 | Meistriliiga | Paide | 0-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 21.11.2021 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-0 (1-0) | Paide | P | U |
| 07.11.2021 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-0 | Paide | N | U |
| 12.09.2021 | Meistriliiga | Paide | 0-3 (0-2) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 09.05.2021 | Meistriliiga | Paide | 1-2 (1-1) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 18.04.2021 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-4 (0-4) | Paide | I | O |
| 22.11.2020 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-2 (1-2) | Paide | N | O |
| 04.10.2020 | Meistriliiga | Paide | 1-0 (0-0) | FC Levadia Tallinn | I | U |
| 25.07.2020 | Meistriliiga | Paide | 4-2 (2-2) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 31.05.2020 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 4-1 (1-0) | Paide | P | O |
| 09.11.2019 | Meistriliiga | Paide | 3-1 (1-1) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 17.08.2019 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 3-2 (1-0) | Paide | P | O |
| 02.06.2019 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-1 (0-0) | Paide | N | U |
| 21.04.2019 | Meistriliiga | Paide | 0-2 (0-1) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 29.09.2018 | Meistriliiga | Paide | 1-4 (0-3) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 22.07.2018 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 4-0 (3-0) | Paide | P | O |
| 22.04.2018 | Meistriliiga | Paide | 1-3 (0-3) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 03.03.2018 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-1 (1-0) | Paide | N | U |
| 14.10.2017 | Meistriliiga | Paide | 0-4 (0-2) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 05.08.2017 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 8-0 (4-0) | Paide | P | O |
| 16.06.2017 | Meistriliiga | Paide | 2-5 (0-1) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 18.03.2017 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 7-0 (6-0) | Paide | P | O |
| 17.09.2016 | Meistriliiga | Paide | 0-4 (0-2) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 24.07.2016 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 7-1 (3-1) | Paide | P | O |
| 19.06.2016 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 4-0 (3-0) | Paide | P | O |
| 12.03.2016 | Meistriliiga | Paide | 0-1 (0-1) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 15.09.2015 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 5-1 (3-1) | Paide | P | O |
| 28.08.2015 | Meistriliiga | Paide | 2-4 (1-2) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 05.06.2015 | Meistriliiga | Paide | 1-5 (1-3) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 03.04.2015 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-1 (2-0) | Paide | P | O |
| 12.09.2014 | Meistriliiga | Paide | 0-3 (0-1) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 30.08.2014 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 4-1 (3-1) | Paide | P | O |
| 05.07.2014 | Meistriliiga | Paide | 0-2 (0-1) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 01.03.2014 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-1 (0-0) | Paide | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 90.1% | 91.5% | 91.8% | 91.7% | 90.1% |
| 1 | 1.36 0.7% | 1.36 0.7% | 1.33 2.9% | 1.37 1.4% | 1.39 0.7% | 1.42 2.1% | 1.33 1.5% |
| X | 4.20 10.6% | 4.20 10.6% | 4.95 8.8% | 4.90 4.3% | 4.85 0.0% | 4.50 5.9% | 4.95 8.8% |
| 2 | 7.55 23.6% | 7.55 23.6% | 6.40 2.4% | 6.30 13.5% | 6.10 3.4% | 6.10 1.7% | 6.40 7.6% |
| 0-2 | 2.70 0.0% | 2.70 0.0% | 3.15 18.9% | 2.85 3.6% | - | 2.80 1.8% | 3.15 16.7% |
| 3+ | 1.36 0.0% | 1.36 0.0% | 1.30 7.1% | 1.33 5.0% | - | 1.38 0.7% | 1.30 5.1% |
| 4+ | 1.89 3.6% | 1.89 3.6% | 1.83 12.9% | 1.90 5.0% | 2.08 3.5% | 2.00 2.6% | 1.82 9.0% |
| GG | 1.55 1.3% | 1.55 1.3% | 1.50 6.3% | 1.54 3.1% | 1.58 1.9% | 1.49 0.7% | 1.51 3.8% |
| NG | 2.27 2.2% | 2.27 2.2% | 2.35 10.8% | 2.32 4.5% | 2.21 3.5% | 2.40 2.1% | 2.35 9.3% |
| I2+ | 2.02 0.5% | 2.02 0.5% | 1.85 11.9% | 1.90 3.6% | 2.09 2.0% | 2.05 2.5% | 1.85 9.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice