Uporedi kvote: Kuressaare - FC Levadia Tallinn
18.10.2026 13:00 • Estonija - Meistriliiga
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | – | 90.6% | – | – | – |
| 1 | - | - | - | 9.80 0.0% | - | - | - |
| X | - | - | - | 6.50 0.0% | - | - | - |
| 2 | - | - | - | 1.18 0.0% | - | - | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Kuressaare
FC Levadia Tallinn
H2H serije
Mečevi iz lige Estonija - Meistriliiga
Tabele Estonija - Meistriliiga
Meistriliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 30 | 23 | 6 | 1 | 82 | 21 | 61 | 3.4 | 75 |
| 2 | Flora Tallinn | 30 | 18 | 1 | 11 | 59 | 41 | 18 | 3.3 | 55 |
| 3 | Kalju Nomme | 31 | 15 | 6 | 10 | 54 | 30 | 24 | 2.7 | 51 |
| 4 | Paide | 30 | 15 | 6 | 9 | 48 | 37 | 11 | 2.8 | 51 |
| 5 | Tammeka | 30 | 15 | 2 | 13 | 41 | 47 | -6 | 2.9 | 47 |
| 6 | Laagri | 31 | 13 | 2 | 16 | 43 | 47 | -4 | 2.9 | 41 |
| 7 | Vaprus | 31 | 10 | 6 | 15 | 43 | 61 | -18 | 3.4 | 36 |
| 8 | Kuressaare | 30 | 9 | 5 | 16 | 33 | 49 | -16 | 2.7 | 32 |
| 9 | Nomme United | 31 | 9 | 1 | 21 | 47 | 74 | -27 | 3.9 | 28 |
| 10 | Trans Narva | 30 | 5 | 5 | 20 | 24 | 67 | -43 | 3 | 20 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 11 | 3 | 1 | 47 | 7 | 40 | 3.6 | 36 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 0 | 6 | 33 | 19 | 14 | 3.5 | 27 |
| 3 | Paide | 14 | 8 | 1 | 5 | 20 | 14 | 6 | 2.4 | 25 |
| 4 | Tammeka | 15 | 8 | 1 | 6 | 21 | 17 | 4 | 2.5 | 25 |
| 5 | Vaprus | 16 | 7 | 4 | 5 | 28 | 26 | 2 | 3.4 | 25 |
| 6 | Kalju Nomme | 16 | 7 | 3 | 6 | 32 | 18 | 14 | 3.1 | 24 |
| 7 | Laagri | 16 | 7 | 2 | 7 | 25 | 21 | 4 | 2.9 | 23 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 6 | 3 | 6 | 20 | 22 | -2 | 2.8 | 21 |
| 9 | Trans Narva | 15 | 4 | 3 | 8 | 17 | 25 | -8 | 2.8 | 15 |
| 10 | Nomme United | 15 | 4 | 0 | 11 | 29 | 33 | -4 | 4.1 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 12 | 3 | 0 | 35 | 14 | 21 | 3.3 | 39 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 1 | 5 | 26 | 22 | 4 | 3.2 | 28 |
| 3 | Kalju Nomme | 15 | 8 | 3 | 4 | 22 | 12 | 10 | 2.3 | 27 |
| 4 | Paide | 16 | 7 | 5 | 4 | 28 | 23 | 5 | 3.2 | 26 |
| 5 | Tammeka | 15 | 7 | 1 | 7 | 20 | 30 | -10 | 3.3 | 22 |
| 6 | Laagri | 15 | 6 | 0 | 9 | 18 | 26 | -8 | 2.9 | 18 |
| 7 | Nomme United | 16 | 5 | 1 | 10 | 18 | 41 | -23 | 3.7 | 16 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 3 | 2 | 10 | 13 | 27 | -14 | 2.7 | 11 |
| 9 | Vaprus | 15 | 3 | 2 | 10 | 15 | 35 | -20 | 3.3 | 11 |
| 10 | Trans Narva | 15 | 1 | 2 | 12 | 7 | 42 | -35 | 3.3 | 5 |
Forma i statistika timova
Kuressaare Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Trans Narva | A | 0-0 | I | U |
| 11.10.2026 | Flora Tallinn | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 03.10.2026 | Saku Sporting | H | 4-2 (3-1) | P | O |
| 18.09.2026 | Laagri | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2026 | Tammeka | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 09.09.2026 | FC Levadia Tallinn | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 05.09.2026 | Trans Narva | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Vaprus | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 22.08.2026 | Tammeka | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 16.08.2026 | Flora Tallinn | A | 2-3 (1-3) | P | O |
FC Levadia Tallinn Gost
- Dao
- 3.6
- Primio
- 0.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | Flora Tallinn | A | 0-0 | I | U |
| 11.10.2026 | Paide | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.10.2026 | Keila | H | 10-0 (5-0) | P | O |
| 20.09.2026 | Trans Narva | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.09.2026 | Tammeka | H | 6-0 (3-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Vaprus | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 09.09.2026 | Kuressaare | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 06.09.2026 | Paide | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 30.08.2026 | Kalju Nomme | A | 2-3 (2-0) | P | O |
| 26.08.2026 | Paide | H | 4-1 (1-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (34 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2026 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 4-0 (2-0) | Kuressaare | I | O |
| 02.05.2026 | Meistriliiga | Kuressaare | 1-2 (1-0) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 08.03.2026 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-0 (1-0) | Kuressaare | I | U |
| 18.10.2025 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-3 (0-3) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 01.08.2025 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-0 (1-0) | Kuressaare | I | U |
| 14.06.2025 | Meistriliiga | Kuressaare | 1-2 (0-1) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 08.04.2025 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-1 (0-1) | Kuressaare | I | O |
| 17.09.2024 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | I | U |
| 21.07.2024 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-0 (0-0) | Kuressaare | N | U |
| 01.06.2024 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-0 (1-0) | Kuressaare | I | U |
| 09.03.2024 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-6 (0-2) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 23.09.2023 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 4-0 (2-0) | Kuressaare | I | O |
| 20.08.2023 | Meistriliiga | Kuressaare | 2-1 (2-0) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 06.06.2023 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-2 (0-0) | FC Levadia Tallinn | I | U |
| 02.04.2023 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 4-1 (3-1) | Kuressaare | I | O |
| 18.09.2022 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-3 (0-2) | Kuressaare | P | O |
| 21.08.2022 | Meistriliiga | Kuressaare | 2-3 (2-0) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 28.06.2022 | Meistriliiga | Kuressaare | 1-1 (1-1) | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 17.04.2022 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-0 (0-0) | Kuressaare | I | U |
| 27.11.2021 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-0 | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 07.08.2021 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 3-0 (2-0) | Kuressaare | I | O |
| 26.06.2021 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 3-0 (1-0) | Kuressaare | I | O |
| 26.05.2021 | Meistriliiga | Kuressaare | 2-3 (0-2) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 13.09.2020 | Meistriliiga | Kuressaare | 1-5 (0-2) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 14.08.2020 | Meistriliiga | Kuressaare | 2-2 (1-0) | FC Levadia Tallinn | N | O |
| 07.03.2020 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-0 (1-0) | Kuressaare | I | U |
| 19.10.2019 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-1 (1-0) | Kuressaare | I | O |
| 21.07.2019 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-3 (0-2) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 22.06.2019 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 5-0 (1-0) | Kuressaare | I | O |
| 16.03.2019 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-1 (0-1) | FC Levadia Tallinn | I | U |
| 22.09.2018 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-5 (0-3) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 25.08.2018 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 4-0 (1-0) | Kuressaare | I | O |
| 12.06.2018 | Meistriliiga | Kuressaare | 1-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 11.03.2018 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 4-0 (3-0) | Kuressaare | I | O |