Uporedi kvote: Flora Tallinn - Kalju Nomme
05.09.2026 16:00 • Estonija - Meistriliiga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 3,0 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 90.4% | 91.6% | – | – | 90.4% |
| 1 | 2.51 0.0% | 2.51 0.0% | 2.50 0.0% | 2.57 0.0% | - | - | 2.50 0.0% |
| X | 3.50 0.6% | 3.50 0.6% | 3.50 0.0% | 3.45 0.0% | - | - | 3.50 0.0% |
| 2 | 2.35 0.4% | 2.35 0.4% | 2.38 0.0% | 2.42 0.0% | - | - | 2.38 0.0% |
| 0-2 | 2.24 0.9% | 2.24 0.9% | 2.30 0.0% | 2.27 0.0% | - | - | 2.28 0.0% |
| 3+ | 1.52 0.7% | 1.52 0.7% | 1.53 0.0% | 1.54 0.0% | - | - | 1.54 0.0% |
| 4+ | 2.36 0.9% | 2.36 0.9% | 2.45 0.0% | 2.32 0.0% | - | - | 2.45 0.0% |
| GG | 1.47 0.7% | 1.47 0.7% | 1.48 0.0% | 1.48 0.0% | - | - | 1.47 0.0% |
| NG | 2.47 1.2% | 2.47 1.2% | 2.45 0.0% | 2.47 0.0% | - | - | 2.45 0.0% |
| I2+ | 2.28 0.9% | 2.28 0.9% | 2.30 0.0% | 2.22 0.0% | - | - | 2.32 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Flora Tallinn
Kalju Nomme
H2H serije
Mečevi iz lige Estonija - Meistriliiga
Tabele Estonija - Meistriliiga
Meistriliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 24 | 18 | 5 | 1 | 64 | 20 | 44 | 3.5 | 59 |
| 2 | Kalju Nomme | 25 | 13 | 5 | 7 | 45 | 22 | 23 | 2.7 | 44 |
| 3 | Flora Tallinn | 24 | 14 | 0 | 10 | 46 | 30 | 16 | 3.2 | 42 |
| 4 | Paide | 24 | 12 | 6 | 6 | 40 | 31 | 9 | 3 | 42 |
| 5 | Tammeka | 23 | 12 | 2 | 9 | 29 | 32 | -3 | 2.7 | 38 |
| 6 | Laagri | 25 | 10 | 1 | 14 | 36 | 41 | -5 | 3.1 | 31 |
| 7 | Vaprus | 24 | 8 | 4 | 12 | 33 | 46 | -13 | 3.3 | 28 |
| 8 | Kuressaare | 25 | 7 | 4 | 14 | 27 | 41 | -14 | 2.7 | 25 |
| 9 | Nomme United | 25 | 8 | 1 | 16 | 42 | 60 | -18 | 4.1 | 25 |
| 10 | Trans Narva | 25 | 5 | 2 | 18 | 18 | 57 | -39 | 3 | 17 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 11 | 7 | 3 | 1 | 32 | 7 | 25 | 3.5 | 24 |
| 2 | Paide | 11 | 7 | 1 | 3 | 17 | 10 | 7 | 2.5 | 22 |
| 3 | Tammeka | 12 | 7 | 1 | 4 | 16 | 12 | 4 | 2.3 | 22 |
| 4 | Kalju Nomme | 13 | 6 | 3 | 4 | 29 | 15 | 14 | 3.4 | 21 |
| 5 | Laagri | 13 | 6 | 1 | 6 | 23 | 19 | 4 | 3.2 | 19 |
| 6 | Flora Tallinn | 12 | 6 | 0 | 6 | 25 | 14 | 11 | 3.2 | 18 |
| 7 | Vaprus | 12 | 5 | 2 | 5 | 20 | 20 | 0 | 3.3 | 17 |
| 8 | Kuressaare | 12 | 4 | 3 | 5 | 14 | 18 | -4 | 2.7 | 15 |
| 9 | Trans Narva | 13 | 4 | 1 | 8 | 14 | 22 | -8 | 2.8 | 13 |
| 10 | Nomme United | 13 | 4 | 0 | 9 | 26 | 27 | -1 | 4.1 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 13 | 11 | 2 | 0 | 32 | 13 | 19 | 3.5 | 35 |
| 2 | Flora Tallinn | 12 | 8 | 0 | 4 | 21 | 16 | 5 | 3.1 | 24 |
| 3 | Kalju Nomme | 12 | 7 | 2 | 3 | 16 | 7 | 9 | 1.9 | 23 |
| 4 | Paide | 13 | 5 | 5 | 3 | 23 | 21 | 2 | 3.4 | 20 |
| 5 | Tammeka | 11 | 5 | 1 | 5 | 13 | 20 | -7 | 3 | 16 |
| 6 | Nomme United | 12 | 4 | 1 | 7 | 16 | 33 | -17 | 4.1 | 13 |
| 7 | Laagri | 12 | 4 | 0 | 8 | 13 | 22 | -9 | 2.9 | 12 |
| 8 | Vaprus | 12 | 3 | 2 | 7 | 13 | 26 | -13 | 3.2 | 11 |
| 9 | Kuressaare | 13 | 3 | 1 | 9 | 13 | 23 | -10 | 2.8 | 10 |
| 10 | Trans Narva | 12 | 1 | 1 | 10 | 4 | 35 | -31 | 3.2 | 4 |
Forma i statistika timova
Flora Tallinn Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Tammeka | H | 0-0 | I | U |
| 30.08.2026 | Paide | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 26.08.2026 | Tammeka | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 23.08.2026 | Vaprus | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 16.08.2026 | Kuressaare | H | 2-3 (1-3) | I | O |
| 13.08.2026 | Inter Club d'Escaldes | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 12.08.2026 | Tallinna Kalev II | H | 0-0 | I | U |
| 07.08.2026 | Tammeka | H | 0-0 | I | U |
| 06.08.2026 | Inter Club d'Escaldes | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 02.08.2026 | Laagri | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Kalju Nomme Gost
- Dao
- 3.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | FC Levadia Tallinn | H | 2-3 (2-0) | I | O |
| 26.08.2026 | Trans Narva | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 22.08.2026 | Laagri | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.08.2026 | Vaprus | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 11.08.2026 | Poseidon | A | 0-12 (0-8) | P | O |
| 08.08.2026 | Trans Narva | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 02.08.2026 | Tammeka | H | 5-1 (5-0) | P | O |
| 30.07.2026 | Shelbourne | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 23.07.2026 | Shelbourne | A | 5-2 (3-1) | I | O |
| 19.07.2026 | Kuressaare | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (51 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-1 (0-0) | Flora Tallinn | P | U |
| 15.03.2026 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 0-1 (0-1) | Kalju Nomme | I | U |
| 28.09.2025 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 3-1 (1-1) | Flora Tallinn | I | O |
| 06.07.2025 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-0 (0-0) | Kalju Nomme | P | U |
| 27.04.2025 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-3 (1-1) | Kalju Nomme | I | O |
| 05.04.2025 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-2 (0-0) | Flora Tallinn | P | O |
| 23.10.2024 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 3-2 (0-1) | Kalju Nomme | P | O |
| 25.09.2024 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 3-0 (1-0) | Flora Tallinn | I | O |
| 15.06.2024 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-0 (0-0) | Flora Tallinn | N | U |
| 21.04.2024 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-2 (1-1) | Kalju Nomme | N | O |
| 11.11.2023 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 0-0 (0-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 17.09.2023 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-0 (0-0) | Flora Tallinn | N | U |
| 07.05.2023 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 3-1 (1-1) | Kalju Nomme | P | O |
| 19.04.2023 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-2 (2-0) | Flora Tallinn | N | O |
| 16.10.2022 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-0 (1-0) | Flora Tallinn | I | U |
| 31.08.2022 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-0 (0-0) | Kalju Nomme | P | U |
| 19.06.2022 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-0 (1-0) | Kalju Nomme | P | U |
| 19.03.2022 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-2 (1-0) | Flora Tallinn | P | O |
| 28.11.2021 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-0 | Flora Tallinn | N | U |
| 07.11.2021 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-1 (0-0) | Flora Tallinn | P | U |
| 19.09.2021 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-0 (2-0) | Kalju Nomme | P | U |
| 25.06.2021 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-0 (0-0) | Kalju Nomme | P | U |
| 05.05.2021 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-2 (0-1) | Flora Tallinn | P | O |
| 22.11.2020 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-3 (0-2) | Flora Tallinn | P | O |
| 01.11.2020 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 0-0 (0-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 24.07.2020 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-1 (1-1) | Kalju Nomme | P | O |
| 07.06.2020 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-2 (1-0) | Flora Tallinn | P | O |
| 20.10.2019 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-1 (0-0) | Flora Tallinn | I | O |
| 28.08.2019 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-1 (0-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 18.06.2019 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 0-1 (0-1) | Kalju Nomme | I | U |
| 02.04.2019 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-3 (0-0) | Flora Tallinn | P | O |
| 07.10.2018 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-2 (2-2) | Kalju Nomme | N | O |
| 02.09.2018 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-1 (1-1) | Flora Tallinn | N | U |
| 02.05.2018 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 3-3 (0-1) | Kalju Nomme | N | O |
| 14.03.2018 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-0 (1-0) | Flora Tallinn | I | U |
| 12.09.2017 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 0-4 (0-1) | Kalju Nomme | I | O |
| 22.08.2017 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-1 (0-1) | Flora Tallinn | P | U |
| 19.06.2017 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-0 (1-0) | Kalju Nomme | P | U |
| 10.03.2017 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-1 (0-0) | Flora Tallinn | N | U |
| 10.09.2016 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-1 (1-1) | Kalju Nomme | N | U |
| 27.08.2016 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 3-3 (0-1) | Flora Tallinn | N | O |
| 10.05.2016 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 0-0 (0-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 19.03.2016 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-0 (1-0) | Flora Tallinn | I | U |
| 15.09.2015 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-2 (0-0) | Flora Tallinn | P | U |
| 29.08.2015 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-0 (1-0) | Kalju Nomme | P | U |
| 02.06.2015 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-0 (0-0) | Flora Tallinn | I | U |
| 11.04.2015 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 0-2 (0-1) | Kalju Nomme | I | U |
| 27.09.2014 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 0-2 (0-0) | Kalju Nomme | I | U |
| 16.08.2014 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-0 (0-0) | Flora Tallinn | I | U |
| 10.06.2014 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-0 (0-0) | Kalju Nomme | P | U |
| 22.03.2014 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-1 (1-0) | Flora Tallinn | N | U |