Flora Tallinn 1 - 2 Paide — rezultat
30.08.2026 14:00 • Estonija - Meistriliiga
Mečevi iz lige Estonija - Meistriliiga
Tabele Estonija - Meistriliiga
Meistriliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 30 | 23 | 6 | 1 | 82 | 21 | 61 | 3.4 | 75 |
| 2 | Flora Tallinn | 30 | 18 | 1 | 11 | 59 | 41 | 18 | 3.3 | 55 |
| 3 | Kalju Nomme | 31 | 15 | 6 | 10 | 54 | 30 | 24 | 2.7 | 51 |
| 4 | Paide | 30 | 15 | 6 | 9 | 48 | 37 | 11 | 2.8 | 51 |
| 5 | Tammeka | 30 | 15 | 2 | 13 | 41 | 47 | -6 | 2.9 | 47 |
| 6 | Laagri | 31 | 13 | 2 | 16 | 43 | 47 | -4 | 2.9 | 41 |
| 7 | Vaprus | 31 | 10 | 6 | 15 | 43 | 61 | -18 | 3.4 | 36 |
| 8 | Kuressaare | 30 | 9 | 5 | 16 | 33 | 49 | -16 | 2.7 | 32 |
| 9 | Nomme United | 31 | 9 | 1 | 21 | 47 | 74 | -27 | 3.9 | 28 |
| 10 | Trans Narva | 30 | 5 | 5 | 20 | 24 | 67 | -43 | 3 | 20 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 11 | 3 | 1 | 47 | 7 | 40 | 3.6 | 36 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 0 | 6 | 33 | 19 | 14 | 3.5 | 27 |
| 3 | Paide | 14 | 8 | 1 | 5 | 20 | 14 | 6 | 2.4 | 25 |
| 4 | Tammeka | 15 | 8 | 1 | 6 | 21 | 17 | 4 | 2.5 | 25 |
| 5 | Vaprus | 16 | 7 | 4 | 5 | 28 | 26 | 2 | 3.4 | 25 |
| 6 | Kalju Nomme | 16 | 7 | 3 | 6 | 32 | 18 | 14 | 3.1 | 24 |
| 7 | Laagri | 16 | 7 | 2 | 7 | 25 | 21 | 4 | 2.9 | 23 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 6 | 3 | 6 | 20 | 22 | -2 | 2.8 | 21 |
| 9 | Trans Narva | 15 | 4 | 3 | 8 | 17 | 25 | -8 | 2.8 | 15 |
| 10 | Nomme United | 15 | 4 | 0 | 11 | 29 | 33 | -4 | 4.1 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 12 | 3 | 0 | 35 | 14 | 21 | 3.3 | 39 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 1 | 5 | 26 | 22 | 4 | 3.2 | 28 |
| 3 | Kalju Nomme | 15 | 8 | 3 | 4 | 22 | 12 | 10 | 2.3 | 27 |
| 4 | Paide | 16 | 7 | 5 | 4 | 28 | 23 | 5 | 3.2 | 26 |
| 5 | Tammeka | 15 | 7 | 1 | 7 | 20 | 30 | -10 | 3.3 | 22 |
| 6 | Laagri | 15 | 6 | 0 | 9 | 18 | 26 | -8 | 2.9 | 18 |
| 7 | Nomme United | 16 | 5 | 1 | 10 | 18 | 41 | -23 | 3.7 | 16 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 3 | 2 | 10 | 13 | 27 | -14 | 2.7 | 11 |
| 9 | Vaprus | 15 | 3 | 2 | 10 | 15 | 35 | -20 | 3.3 | 11 |
| 10 | Trans Narva | 15 | 1 | 2 | 12 | 7 | 42 | -35 | 3.3 | 5 |
Forma i statistika timova
Flora Tallinn Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Tammeka | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 23.08.2026 | Vaprus | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 16.08.2026 | Kuressaare | H | 2-3 (1-3) | I | O |
| 13.08.2026 | Inter Club d'Escaldes | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 12.08.2026 | Tallinna Kalev II | H | 0-0 | I | U |
| 07.08.2026 | Tammeka | H | 0-0 | I | U |
| 06.08.2026 | Inter Club d'Escaldes | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 02.08.2026 | Laagri | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 30.07.2026 | The New Saints | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.07.2026 | The New Saints | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Paide Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | FC Levadia Tallinn | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 23.08.2026 | Nomme United | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 16.08.2026 | Trans Narva | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 12.08.2026 | Rapid Vienna | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 06.08.2026 | Rapid Vienna | H | 1-4 (1-1) | I | O |
| 02.08.2026 | Kuressaare | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 30.07.2026 | Zira | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 23.07.2026 | Zira | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 19.07.2026 | Laagri | A | 5-2 (5-1) | I | O |
| 16.07.2026 | Hegelmann Litauen | H | 3-0 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (54 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-2 (1-1) | Paide | I | O |
| 23.05.2026 | Cup | Paide | 1-5 (0-2) | Flora Tallinn | P | O |
| 26.04.2026 | Meistriliiga | Paide | 1-2 (1-0) | Flora Tallinn | P | O |
| 26.10.2025 | Meistriliiga | Paide | 1-1 (1-0) | Flora Tallinn | N | U |
| 21.06.2025 | Meistriliiga | Paide | 2-1 (0-0) | Flora Tallinn | I | O |
| 15.06.2025 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-2 (1-2) | Paide | I | O |
| 18.04.2025 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-0 (1-0) | Paide | P | U |
| 30.10.2024 | Cup | Flora Tallinn | 0-2 (0-0) | Paide | I | U |
| 20.10.2024 | Meistriliiga | Paide | 2-1 (1-1) | Flora Tallinn | I | O |
| 01.06.2024 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-0 (2-0) | Paide | P | U |
| 17.04.2024 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-3 (1-2) | Paide | I | O |
| 16.03.2024 | Meistriliiga | Paide | 2-1 (1-1) | Flora Tallinn | I | O |
| 28.10.2023 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-1 (0-1) | Paide | P | O |
| 07.07.2023 | Meistriliiga | Paide | 0-0 (0-0) | Flora Tallinn | N | U |
| 07.06.2023 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 0-0 (0-0) | Paide | N | U |
| 29.04.2023 | Meistriliiga | Paide | 1-3 (0-2) | Flora Tallinn | P | O |
| 30.10.2022 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-0 (0-0) | Paide | P | U |
| 28.08.2022 | Meistriliiga | Paide | 1-2 (0-1) | Flora Tallinn | P | O |
| 08.05.2022 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 0-0 (0-0) | Paide | N | U |
| 05.05.2022 | Cup | Flora Tallinn | 0-0 (0-0) | Paide | N | U |
| 13.03.2022 | Meistriliiga | Paide | 1-2 (0-1) | Flora Tallinn | P | O |
| 05.12.2021 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 0-0 | Paide | N | U |
| 28.11.2021 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 3-0 (2-0) | Paide | P | O |
| 17.10.2021 | Meistriliiga | Paide | 1-1 (1-0) | Flora Tallinn | N | U |
| 31.07.2021 | Meistriliiga | Paide | 0-0 (0-0) | Flora Tallinn | N | U |
| 30.06.2021 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 3-3 (2-0) | Paide | N | O |
| 29.11.2020 | Meistriliiga | Paide | 1-7 (1-2) | Flora Tallinn | P | O |
| 28.10.2020 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-0 (1-0) | Paide | P | U |
| 11.07.2020 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 3-1 (0-0) | Paide | P | O |
| 03.06.2020 | Meistriliiga | Paide | 1-3 (1-1) | Flora Tallinn | P | O |
| 27.10.2019 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-0 (0-0) | Paide | P | U |
| 01.09.2019 | Meistriliiga | Paide | 1-1 (1-0) | Flora Tallinn | N | U |
| 30.06.2019 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 4-1 (1-1) | Paide | P | O |
| 17.03.2019 | Meistriliiga | Paide | 0-1 (0-0) | Flora Tallinn | P | U |
| 19.09.2018 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 7-2 (5-0) | Paide | P | O |
| 10.08.2018 | Meistriliiga | Paide | 3-3 (0-2) | Flora Tallinn | N | O |
| 28.04.2018 | Meistriliiga | Paide | 0-2 (0-1) | Flora Tallinn | P | U |
| 09.03.2018 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 6-0 (4-0) | Paide | P | O |
| 16.09.2017 | Meistriliiga | Paide | 1-2 (1-1) | Flora Tallinn | P | O |
| 18.08.2017 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 3-0 (1-0) | Paide | P | O |
| 23.05.2017 | Meistriliiga | Paide | 1-3 (1-1) | Flora Tallinn | P | O |
| 14.04.2017 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 3-0 (1-0) | Paide | P | O |
| 22.10.2016 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 4-0 (2-0) | Paide | P | O |
| 29.07.2016 | Meistriliiga | Paide | 0-3 (0-2) | Flora Tallinn | P | O |
| 06.05.2016 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-0 (0-0) | Paide | P | U |
| 16.04.2016 | Meistriliiga | Paide | 1-1 (1-1) | Flora Tallinn | N | U |
| 07.11.2015 | Meistriliiga | Paide | 2-1 (0-0) | Flora Tallinn | I | O |
| 20.07.2015 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 1-0 (0-0) | Paide | P | U |
| 16.05.2015 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 2-1 (0-1) | Paide | P | O |
| 25.04.2015 | Meistriliiga | Paide | 0-2 (0-0) | Flora Tallinn | P | U |
| 16.09.2014 | Meistriliiga | Paide | 1-2 (0-1) | Flora Tallinn | P | O |
| 23.08.2014 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 3-0 (1-0) | Paide | P | O |
| 21.06.2014 | Meistriliiga | Paide | 1-5 (0-2) | Flora Tallinn | P | O |
| 08.03.2014 | Meistriliiga | Flora Tallinn | 5-0 (4-0) | Paide | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 89.8% | 91.8% | 91.9% | 91.8% | 89.8% |
| 1 | 2.76 27.8% | 2.76 27.8% | 2.75 34.1% | 2.72 28.3% | 2.85 37.0% | 2.70 28.6% | 2.75 32.2% |
| X | 3.64 2.8% | 3.64 2.8% | 3.60 1.4% | 3.55 0.0% | 3.67 1.7% | 3.65 2.7% | 3.60 1.4% |
| 2 | 2.16 23.4% | 2.16 23.4% | 2.12 28.1% | 2.27 19.5% | 2.15 28.8% | 2.25 22.4% | 2.12 26.4% |
| 0-2 | 2.35 3.5% | 2.35 3.5% | 2.50 8.7% | 2.32 2.2% | 2.49 6.9% | 2.35 2.2% | 2.47 6.5% |
| 3+ | 1.47 5.8% | 1.47 5.8% | 1.45 5.2% | 1.51 3.2% | 1.53 0.0% | 1.53 1.3% | 1.47 3.9% |
| 4+ | 2.27 2.6% | 2.27 3.4% | 2.25 6.3% | 2.27 4.2% | 2.25 3.0% | 2.35 2.1% | 2.25 6.3% |
| GG | 1.44 2.7% | 1.44 2.7% | 1.42 4.1% | 1.48 2.0% | 1.43 3.4% | 1.41 4.1% | 1.43 2.7% |
| NG | 2.56 4.5% | 2.56 4.5% | 2.60 6.1% | 2.47 2.9% | 2.60 6.1% | 2.65 8.2% | 2.60 6.1% |
| I2+ | 2.20 3.5% | 2.20 3.1% | 2.20 4.3% | 2.20 2.2% | 2.21 3.9% | 2.30 0.0% | 2.20 4.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice