Kuressaare 0 - 0 Kalju Nomme — rezultat
19.07.2026 14:00 • Estonija - Meistriliiga
Mečevi iz lige Estonija - Meistriliiga
Tabele Estonija - Meistriliiga
Meistriliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 24 | 18 | 5 | 1 | 64 | 20 | 44 | 3.5 | 59 |
| 2 | Kalju Nomme | 25 | 13 | 5 | 7 | 45 | 22 | 23 | 2.7 | 44 |
| 3 | Flora Tallinn | 24 | 14 | 0 | 10 | 46 | 30 | 16 | 3.2 | 42 |
| 4 | Paide | 24 | 12 | 6 | 6 | 40 | 31 | 9 | 3 | 42 |
| 5 | Tammeka | 23 | 12 | 2 | 9 | 29 | 32 | -3 | 2.7 | 38 |
| 6 | Laagri | 25 | 10 | 1 | 14 | 36 | 41 | -5 | 3.1 | 31 |
| 7 | Vaprus | 24 | 8 | 4 | 12 | 33 | 46 | -13 | 3.3 | 28 |
| 8 | Kuressaare | 25 | 7 | 4 | 14 | 27 | 41 | -14 | 2.7 | 25 |
| 9 | Nomme United | 25 | 8 | 1 | 16 | 42 | 60 | -18 | 4.1 | 25 |
| 10 | Trans Narva | 25 | 5 | 2 | 18 | 18 | 57 | -39 | 3 | 17 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 11 | 7 | 3 | 1 | 32 | 7 | 25 | 3.5 | 24 |
| 2 | Paide | 11 | 7 | 1 | 3 | 17 | 10 | 7 | 2.5 | 22 |
| 3 | Tammeka | 12 | 7 | 1 | 4 | 16 | 12 | 4 | 2.3 | 22 |
| 4 | Kalju Nomme | 13 | 6 | 3 | 4 | 29 | 15 | 14 | 3.4 | 21 |
| 5 | Laagri | 13 | 6 | 1 | 6 | 23 | 19 | 4 | 3.2 | 19 |
| 6 | Flora Tallinn | 12 | 6 | 0 | 6 | 25 | 14 | 11 | 3.2 | 18 |
| 7 | Vaprus | 12 | 5 | 2 | 5 | 20 | 20 | 0 | 3.3 | 17 |
| 8 | Kuressaare | 12 | 4 | 3 | 5 | 14 | 18 | -4 | 2.7 | 15 |
| 9 | Trans Narva | 13 | 4 | 1 | 8 | 14 | 22 | -8 | 2.8 | 13 |
| 10 | Nomme United | 13 | 4 | 0 | 9 | 26 | 27 | -1 | 4.1 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 13 | 11 | 2 | 0 | 32 | 13 | 19 | 3.5 | 35 |
| 2 | Flora Tallinn | 12 | 8 | 0 | 4 | 21 | 16 | 5 | 3.1 | 24 |
| 3 | Kalju Nomme | 12 | 7 | 2 | 3 | 16 | 7 | 9 | 1.9 | 23 |
| 4 | Paide | 13 | 5 | 5 | 3 | 23 | 21 | 2 | 3.4 | 20 |
| 5 | Tammeka | 11 | 5 | 1 | 5 | 13 | 20 | -7 | 3 | 16 |
| 6 | Nomme United | 12 | 4 | 1 | 7 | 16 | 33 | -17 | 4.1 | 13 |
| 7 | Laagri | 12 | 4 | 0 | 8 | 13 | 22 | -9 | 2.9 | 12 |
| 8 | Vaprus | 12 | 3 | 2 | 7 | 13 | 26 | -13 | 3.2 | 11 |
| 9 | Kuressaare | 13 | 3 | 1 | 9 | 13 | 23 | -10 | 2.8 | 10 |
| 10 | Trans Narva | 12 | 1 | 1 | 10 | 4 | 35 | -31 | 3.2 | 4 |
Forma i statistika timova
Kuressaare Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.07.2026 | Nomme United | A | 3-2 (0-1) | I | O |
| 02.07.2026 | Flora Tallinn | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 26.06.2026 | Vaprus | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 16.06.2026 | Trans Narva | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.06.2026 | Laagri | A | 2-3 (0-0) | P | O |
| 31.05.2026 | Paide | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 20.05.2026 | Nomme United | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 17.05.2026 | Kalju Nomme | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 08.05.2026 | Tammeka | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.05.2026 | FC Levadia Tallinn | H | 1-2 (1-0) | I | O |
Kalju Nomme Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.07.2026 | Linfield | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 09.07.2026 | Linfield | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 03.07.2026 | Nomme United | A | 1-3 (1-3) | P | O |
| 28.06.2026 | Paide | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 20.06.2026 | FC Levadia Tallinn | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 17.06.2026 | Tammeka | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 14.06.2026 | Paide | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 30.05.2026 | Vaprus | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 20.05.2026 | Laagri | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 17.05.2026 | Kuressaare | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (33 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-2 (0-1) | Kalju Nomme | I | U |
| 21.03.2026 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 4-0 (2-0) | Kuressaare | I | O |
| 25.10.2025 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-1 (0-0) | Kalju Nomme | I | U |
| 31.08.2025 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-0 (0-0) | Kuressaare | I | U |
| 18.05.2025 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 4-0 (2-0) | Kuressaare | I | O |
| 12.04.2025 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-2 (0-0) | Kalju Nomme | I | U |
| 02.11.2024 | Meistriliiga | Kuressaare | 1-2 (0-1) | Kalju Nomme | I | O |
| 18.08.2024 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 5-1 (4-0) | Kuressaare | I | O |
| 18.05.2024 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 3-0 (2-0) | Kuressaare | I | O |
| 02.03.2024 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-6 (0-3) | Kalju Nomme | I | O |
| 26.09.2023 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-2 (0-1) | Kalju Nomme | I | U |
| 27.08.2023 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 4-1 (2-1) | Kuressaare | I | O |
| 10.06.2023 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-0 (0-0) | Kuressaare | I | U |
| 23.04.2023 | Meistriliiga | Kuressaare | 2-0 (1-0) | Kalju Nomme | P | U |
| 10.09.2022 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-0 (0-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 03.07.2022 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 3-1 (0-1) | Kuressaare | I | O |
| 24.05.2022 | Meistriliiga | Kuressaare | 1-1 (0-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 02.03.2022 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-0 (0-0) | Kuressaare | I | U |
| 20.11.2021 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-0 | Kuressaare | N | U |
| 11.09.2021 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-3 (0-2) | Kuressaare | P | O |
| 30.05.2021 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-2 (0-0) | Kalju Nomme | I | U |
| 07.04.2021 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-2 (0-1) | Kalju Nomme | I | U |
| 07.11.2020 | Meistriliiga | Kuressaare | 1-1 (1-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 07.07.2020 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-0 (1-0) | Kuressaare | I | U |
| 19.05.2020 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-2 (0-2) | Kalju Nomme | I | U |
| 28.10.2019 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-3 (0-1) | Kalju Nomme | I | O |
| 03.08.2019 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 7-2 (4-1) | Kuressaare | I | O |
| 17.05.2019 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 3-2 (2-1) | Kuressaare | I | O |
| 27.04.2019 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-0 (0-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 18.09.2018 | Meistriliiga | Kuressaare | 2-4 (2-1) | Kalju Nomme | I | O |
| 10.08.2018 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 4-0 (2-0) | Kuressaare | I | O |
| 06.06.2018 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 8-3 (4-2) | Kuressaare | I | O |
| 21.04.2018 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-3 (0-1) | Kalju Nomme | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 91.0% | 89.9% | 91.6% | 91.8% | 91.9% | 90.1% |
| 1 | 4.70 1.7% | 4.51 2.4% | 4.05 22.1% | 4.35 2.2% | 4.23 17.9% | 4.00 13.0% | 4.15 27.8% |
| X | 3.96 2.9% | 3.80 3.8% | 3.70 7.5% | 3.85 0.0% | 3.77 6.5% | 4.00 6.7% | 3.80 9.5% |
| 2 | 1.70 2.4% | 1.63 1.2% | 1.68 12.0% | 1.66 4.4% | 1.70 9.7% | 1.70 3.0% | 1.65 15.4% |
| 0-2 | 2.27 1.8% | 2.21 1.8% | 2.20 2.3% | 2.17 0.0% | 2.21 1.8% | 2.20 0.0% | 2.28 2.7% |
| 3+ | 1.63 1.8% | 1.59 1.2% | 1.58 1.3% | 1.59 0.6% | 1.59 1.2% | 1.60 0.0% | 1.55 0.6% |
| 4+ | 2.53 1.9% | 2.41 2.0% | 2.50 3.8% | 2.45 0.8% | 2.56 1.9% | 2.55 0.0% | 2.45 2.0% |
| GG | 1.64 5.2% | 1.59 5.4% | 1.58 7.1% | 1.61 4.2% | 1.59 6.5% | 1.62 1.8% | 1.58 9.2% |
| NG | 2.26 7.6% | 2.19 7.4% | 2.20 11.1% | 2.17 4.8% | 2.19 8.4% | 2.10 2.4% | 2.22 13.3% |
| I2+ | 2.40 2.4% | 2.31 2.1% | 2.40 2.0% | 2.25 0.9% | 2.42 1.2% | 2.40 0.0% | 2.32 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice