Tammeka 1 - 0 Kuressaare — rezultat
22.08.2026 14:00 • Estonija - Meistriliiga
Mečevi iz lige Estonija - Meistriliiga
Tabele Estonija - Meistriliiga
Meistriliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 30 | 23 | 6 | 1 | 82 | 21 | 61 | 3.4 | 75 |
| 2 | Flora Tallinn | 30 | 18 | 1 | 11 | 59 | 41 | 18 | 3.3 | 55 |
| 3 | Kalju Nomme | 31 | 15 | 6 | 10 | 54 | 30 | 24 | 2.7 | 51 |
| 4 | Paide | 30 | 15 | 6 | 9 | 48 | 37 | 11 | 2.8 | 51 |
| 5 | Tammeka | 30 | 15 | 2 | 13 | 41 | 47 | -6 | 2.9 | 47 |
| 6 | Laagri | 31 | 13 | 2 | 16 | 43 | 47 | -4 | 2.9 | 41 |
| 7 | Vaprus | 31 | 10 | 6 | 15 | 43 | 61 | -18 | 3.4 | 36 |
| 8 | Kuressaare | 30 | 9 | 5 | 16 | 33 | 49 | -16 | 2.7 | 32 |
| 9 | Nomme United | 31 | 9 | 1 | 21 | 47 | 74 | -27 | 3.9 | 28 |
| 10 | Trans Narva | 30 | 5 | 5 | 20 | 24 | 67 | -43 | 3 | 20 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 11 | 3 | 1 | 47 | 7 | 40 | 3.6 | 36 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 0 | 6 | 33 | 19 | 14 | 3.5 | 27 |
| 3 | Paide | 14 | 8 | 1 | 5 | 20 | 14 | 6 | 2.4 | 25 |
| 4 | Tammeka | 15 | 8 | 1 | 6 | 21 | 17 | 4 | 2.5 | 25 |
| 5 | Vaprus | 16 | 7 | 4 | 5 | 28 | 26 | 2 | 3.4 | 25 |
| 6 | Kalju Nomme | 16 | 7 | 3 | 6 | 32 | 18 | 14 | 3.1 | 24 |
| 7 | Laagri | 16 | 7 | 2 | 7 | 25 | 21 | 4 | 2.9 | 23 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 6 | 3 | 6 | 20 | 22 | -2 | 2.8 | 21 |
| 9 | Trans Narva | 15 | 4 | 3 | 8 | 17 | 25 | -8 | 2.8 | 15 |
| 10 | Nomme United | 15 | 4 | 0 | 11 | 29 | 33 | -4 | 4.1 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 12 | 3 | 0 | 35 | 14 | 21 | 3.3 | 39 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 1 | 5 | 26 | 22 | 4 | 3.2 | 28 |
| 3 | Kalju Nomme | 15 | 8 | 3 | 4 | 22 | 12 | 10 | 2.3 | 27 |
| 4 | Paide | 16 | 7 | 5 | 4 | 28 | 23 | 5 | 3.2 | 26 |
| 5 | Tammeka | 15 | 7 | 1 | 7 | 20 | 30 | -10 | 3.3 | 22 |
| 6 | Laagri | 15 | 6 | 0 | 9 | 18 | 26 | -8 | 2.9 | 18 |
| 7 | Nomme United | 16 | 5 | 1 | 10 | 18 | 41 | -23 | 3.7 | 16 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 3 | 2 | 10 | 13 | 27 | -14 | 2.7 | 11 |
| 9 | Vaprus | 15 | 3 | 2 | 10 | 15 | 35 | -20 | 3.3 | 11 |
| 10 | Trans Narva | 15 | 1 | 2 | 12 | 7 | 42 | -35 | 3.3 | 5 |
Forma i statistika timova
Tammeka Domaćin
- Dao
- 4.4
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | Nomme United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 07.08.2026 | Flora Tallinn | A | 0-0 | I | U |
| 05.08.2026 | Rumori Calcio | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 02.08.2026 | Kalju Nomme | A | 5-1 (5-0) | I | O |
| 24.07.2026 | Zealot Sporting | H | 19-0 (9-0) | P | O |
| 11.07.2026 | Vaprus | A | 5-1 (3-1) | I | O |
| 05.07.2026 | Laagri | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 21.06.2026 | Trans Narva | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 17.06.2026 | Kalju Nomme | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 13.06.2026 | Vaprus | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Kuressaare Gost
- Dao
- 3.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | Flora Tallinn | A | 2-3 (1-3) | P | O |
| 11.08.2026 | Kristiine JK | A | 0-8 (0-4) | P | O |
| 07.08.2026 | Laagri | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 02.08.2026 | Paide | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.07.2026 | Welco X | H | 5-1 (3-1) | P | O |
| 19.07.2026 | Kalju Nomme | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.07.2026 | Nomme United | A | 3-2 (0-1) | I | O |
| 02.07.2026 | Flora Tallinn | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 26.06.2026 | Vaprus | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 16.06.2026 | Trans Narva | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (35 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Meistriliiga | Tammeka | 1-0 (0-0) | Kuressaare | P | U |
| 14.03.2026 | Meistriliiga | Kuressaare | 3-2 (1-2) | Tammeka | I | O |
| 26.09.2025 | Meistriliiga | Tammeka | 0-1 (0-0) | Kuressaare | I | U |
| 11.07.2025 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-2 (0-1) | Tammeka | P | U |
| 17.06.2025 | Meistriliiga | Kuressaare | 2-3 (2-2) | Tammeka | P | O |
| 22.04.2025 | Meistriliiga | Tammeka | 1-0 (0-0) | Kuressaare | P | U |
| 22.10.2024 | Meistriliiga | Tammeka | 2-1 (0-1) | Kuressaare | P | O |
| 12.07.2024 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-0 (0-0) | Tammeka | N | U |
| 11.05.2024 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-0 (0-0) | Tammeka | N | U |
| 13.04.2024 | Meistriliiga | Tammeka | 1-2 (0-2) | Kuressaare | I | O |
| 01.11.2023 | Meistriliiga | Tammeka | 0-1 (0-0) | Kuressaare | I | U |
| 02.09.2023 | Meistriliiga | Kuressaare | 1-1 (1-1) | Tammeka | N | U |
| 31.07.2023 | Meistriliiga | Kuressaare | 3-1 (1-1) | Tammeka | I | O |
| 27.05.2023 | Meistriliiga | Tammeka | 0-0 (0-0) | Kuressaare | N | U |
| 01.10.2022 | Meistriliiga | Kuressaare | 2-2 (1-1) | Tammeka | N | O |
| 30.08.2022 | Meistriliiga | Tammeka | 1-1 (1-1) | Kuressaare | N | U |
| 29.05.2022 | Meistriliiga | Kuressaare | 3-0 (0-0) | Tammeka | I | O |
| 09.04.2022 | Meistriliiga | Tammeka | 1-0 (1-0) | Kuressaare | P | U |
| 30.10.2021 | Meistriliiga | Tammeka | 1-0 (0-0) | Kuressaare | P | U |
| 19.10.2021 | Meistriliiga | Tammeka | 0-0 | Kuressaare | N | U |
| 22.08.2021 | Meistriliiga | Kuressaare | 2-0 (1-0) | Tammeka | I | U |
| 18.08.2021 | Cup | Tammeka | 3-1 (2-0) | Kuressaare | P | O |
| 08.05.2021 | Meistriliiga | Tammeka | 0-1 (0-0) | Kuressaare | I | U |
| 20.03.2021 | Meistriliiga | Kuressaare | 1-3 (1-1) | Tammeka | P | O |
| 18.10.2020 | Meistriliiga | Tammeka | 4-2 (1-2) | Kuressaare | P | O |
| 11.07.2020 | Meistriliiga | Kuressaare | 2-4 (2-3) | Tammeka | P | O |
| 02.06.2020 | Meistriliiga | Tammeka | 1-2 (0-1) | Kuressaare | I | O |
| 29.09.2019 | Meistriliiga | Tammeka | 4-0 (2-0) | Kuressaare | P | O |
| 23.08.2019 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-1 (0-1) | Tammeka | P | U |
| 15.06.2019 | Meistriliiga | Kuressaare | 1-1 (0-1) | Tammeka | N | U |
| 03.05.2019 | Meistriliiga | Tammeka | 1-1 (1-1) | Kuressaare | N | U |
| 03.11.2018 | Meistriliiga | Tammeka | 6-1 (2-1) | Kuressaare | P | O |
| 17.08.2018 | Meistriliiga | Kuressaare | 1-3 (0-3) | Tammeka | P | O |
| 01.05.2018 | Meistriliiga | Tammeka | 1-2 (0-2) | Kuressaare | I | O |
| 30.03.2018 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-4 (0-3) | Tammeka | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 89.8% | 92.0% | 91.8% | 91.9% | 89.8% |
| 1 | 1.81 1.1% | 1.81 1.1% | 1.85 2.8% | 1.87 2.2% | 1.87 2.7% | 1.85 1.6% | 1.82 0.0% |
| X | 3.58 1.6% | 3.58 1.6% | 3.65 0.0% | 3.60 2.7% | 3.77 1.3% | 3.65 0.0% | 3.65 2.8% |
| 2 | 3.74 0.5% | 3.74 0.5% | 3.35 5.6% | 3.65 0.0% | 3.45 6.5% | 3.65 2.7% | 3.45 4.2% |
| 0-2 | 2.21 4.2% | 2.21 4.2% | 2.15 1.4% | 2.17 0.0% | 2.24 4.7% | 2.26 2.7% | 2.22 5.7% |
| 3+ | 1.59 3.0% | 1.59 3.0% | 1.60 1.8% | 1.59 0.6% | 1.57 3.7% | 1.57 1.9% | 1.57 3.7% |
| 4+ | 2.38 5.6% | 2.38 5.6% | 2.60 1.9% | 2.42 1.2% | 2.51 5.6% | 2.45 3.9% | 2.50 7.4% |
| GG | 1.53 3.2% | 1.53 3.2% | 1.55 1.9% | 1.56 1.9% | 1.53 3.8% | 1.52 3.8% | 1.53 3.8% |
| NG | 2.32 5.0% | 2.32 5.0% | 2.25 2.3% | 2.27 2.3% | 2.33 5.4% | 2.30 4.5% | 2.30 5.5% |
| I2+ | 2.31 2.9% | 2.31 2.9% | 2.45 0.0% | 2.25 2.2% | 2.36 4.8% | 2.35 2.1% | 2.35 6.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice