Vaprus 2 - 2 Kalju Nomme — rezultat
13.10.2026 15:00 • Estonija - Meistriliiga
Mečevi iz lige Estonija - Meistriliiga
Tabele Estonija - Meistriliiga
Meistriliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 30 | 23 | 6 | 1 | 82 | 21 | 61 | 3.4 | 75 |
| 2 | Flora Tallinn | 30 | 18 | 1 | 11 | 59 | 41 | 18 | 3.3 | 55 |
| 3 | Kalju Nomme | 31 | 15 | 6 | 10 | 54 | 30 | 24 | 2.7 | 51 |
| 4 | Paide | 30 | 15 | 6 | 9 | 48 | 37 | 11 | 2.8 | 51 |
| 5 | Tammeka | 30 | 15 | 2 | 13 | 41 | 47 | -6 | 2.9 | 47 |
| 6 | Laagri | 31 | 13 | 2 | 16 | 43 | 47 | -4 | 2.9 | 41 |
| 7 | Vaprus | 31 | 10 | 6 | 15 | 43 | 61 | -18 | 3.4 | 36 |
| 8 | Kuressaare | 30 | 9 | 5 | 16 | 33 | 49 | -16 | 2.7 | 32 |
| 9 | Nomme United | 31 | 9 | 1 | 21 | 47 | 74 | -27 | 3.9 | 28 |
| 10 | Trans Narva | 30 | 5 | 5 | 20 | 24 | 67 | -43 | 3 | 20 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 11 | 3 | 1 | 47 | 7 | 40 | 3.6 | 36 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 0 | 6 | 33 | 19 | 14 | 3.5 | 27 |
| 3 | Paide | 14 | 8 | 1 | 5 | 20 | 14 | 6 | 2.4 | 25 |
| 4 | Tammeka | 15 | 8 | 1 | 6 | 21 | 17 | 4 | 2.5 | 25 |
| 5 | Vaprus | 16 | 7 | 4 | 5 | 28 | 26 | 2 | 3.4 | 25 |
| 6 | Kalju Nomme | 16 | 7 | 3 | 6 | 32 | 18 | 14 | 3.1 | 24 |
| 7 | Laagri | 16 | 7 | 2 | 7 | 25 | 21 | 4 | 2.9 | 23 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 6 | 3 | 6 | 20 | 22 | -2 | 2.8 | 21 |
| 9 | Trans Narva | 15 | 4 | 3 | 8 | 17 | 25 | -8 | 2.8 | 15 |
| 10 | Nomme United | 15 | 4 | 0 | 11 | 29 | 33 | -4 | 4.1 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 12 | 3 | 0 | 35 | 14 | 21 | 3.3 | 39 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 1 | 5 | 26 | 22 | 4 | 3.2 | 28 |
| 3 | Kalju Nomme | 15 | 8 | 3 | 4 | 22 | 12 | 10 | 2.3 | 27 |
| 4 | Paide | 16 | 7 | 5 | 4 | 28 | 23 | 5 | 3.2 | 26 |
| 5 | Tammeka | 15 | 7 | 1 | 7 | 20 | 30 | -10 | 3.3 | 22 |
| 6 | Laagri | 15 | 6 | 0 | 9 | 18 | 26 | -8 | 2.9 | 18 |
| 7 | Nomme United | 16 | 5 | 1 | 10 | 18 | 41 | -23 | 3.7 | 16 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 3 | 2 | 10 | 13 | 27 | -14 | 2.7 | 11 |
| 9 | Vaprus | 15 | 3 | 2 | 10 | 15 | 35 | -20 | 3.3 | 11 |
| 10 | Trans Narva | 15 | 1 | 2 | 12 | 7 | 42 | -35 | 3.3 | 5 |
Forma i statistika timova
Vaprus Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Trans Narva | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 20.09.2026 | Flora Tallinn | A | 3-2 (0-0) | I | O |
| 16.09.2026 | Paide | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.09.2026 | FC Levadia Tallinn | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 09.09.2026 | Laagri | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Nomme United | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.09.2026 | Nomme United | A | 3-2 (3-1) | I | O |
| 29.08.2026 | Kuressaare | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 23.08.2026 | Flora Tallinn | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 16.08.2026 | Kalju Nomme | A | 3-1 (2-0) | I | O |
Kalju Nomme Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Laagri | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 20.09.2026 | Tammeka | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 12.09.2026 | Trans Narva | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 08.09.2026 | Nomme United | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 05.09.2026 | Flora Tallinn | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 30.08.2026 | FC Levadia Tallinn | H | 2-3 (2-0) | I | O |
| 26.08.2026 | Trans Narva | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 22.08.2026 | Laagri | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.08.2026 | Vaprus | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 11.08.2026 | Poseidon | A | 0-12 (0-8) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (23 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 3-1 (2-0) | Vaprus | I | O |
| 30.05.2026 | Meistriliiga | Vaprus | 3-1 (1-0) | Kalju Nomme | P | O |
| 26.04.2026 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-2 (0-2) | Vaprus | P | O |
| 05.10.2025 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-0 (0-0) | Vaprus | I | U |
| 10.08.2025 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-2 (0-1) | Vaprus | P | O |
| 27.06.2025 | Meistriliiga | Vaprus | 2-2 (1-2) | Kalju Nomme | N | O |
| 01.03.2025 | Meistriliiga | Vaprus | 0-3 (0-1) | Kalju Nomme | I | O |
| 09.11.2024 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-1 (2-0) | Vaprus | I | O |
| 15.09.2024 | Meistriliiga | Vaprus | 0-4 (0-3) | Kalju Nomme | I | O |
| 03.07.2024 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 4-2 (2-1) | Vaprus | I | O |
| 30.03.2024 | Meistriliiga | Vaprus | 1-2 (1-1) | Kalju Nomme | I | O |
| 07.10.2023 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-1 (0-1) | Vaprus | N | U |
| 19.08.2023 | Meistriliiga | Vaprus | 3-3 (0-2) | Kalju Nomme | N | O |
| 06.06.2023 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-0 (1-0) | Vaprus | I | U |
| 16.03.2023 | Meistriliiga | Vaprus | 1-1 (0-1) | Kalju Nomme | N | U |
| 16.09.2022 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 4-0 (2-0) | Vaprus | I | O |
| 29.07.2022 | Meistriliiga | Vaprus | 0-3 (0-3) | Kalju Nomme | I | O |
| 30.04.2022 | Meistriliiga | Vaprus | 0-1 (0-0) | Kalju Nomme | I | U |
| 13.03.2022 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-0 (1-0) | Vaprus | I | U |
| 07.11.2021 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-0 | Vaprus | N | U |
| 16.10.2021 | Meistriliiga | Vaprus | 1-4 (1-1) | Kalju Nomme | I | O |
| 19.05.2021 | Meistriliiga | Vaprus | 1-7 (0-5) | Kalju Nomme | I | O |
| 18.04.2021 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-1 (0-0) | Vaprus | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 89.6% | 91.5% | 91.8% | 91.6% | 90.2% |
| 1 | 4.08 15.4% | 4.08 15.4% | 4.00 9.1% | 4.10 13.7% | 4.08 9.7% | 4.25 14.9% | 3.95 15.1% |
| X | 3.98 5.2% | 3.98 5.2% | 3.85 0.0% | 4.00 4.8% | 4.07 5.2% | 4.00 0.0% | 4.00 2.4% |
| 2 | 1.64 5.8% | 1.64 5.8% | 1.65 3.1% | 1.67 7.7% | 1.67 6.2% | 1.65 5.7% | 1.65 7.1% |
| 0-2 | 2.46 3.4% | 2.46 3.4% | 2.65 10.4% | 2.45 1.2% | - | 2.47 0.0% | 2.62 4.8% |
| 3+ | 1.43 2.1% | 1.43 2.1% | 1.42 4.1% | 1.46 0.0% | - | 1.48 0.0% | 1.42 2.1% |
| 4+ | 2.12 2.8% | 2.12 2.8% | 2.10 8.7% | 2.15 0.9% | 2.12 3.6% | 2.20 0.0% | 2.10 4.5% |
| GG | 1.47 3.9% | 1.47 3.9% | 1.45 5.2% | 1.49 3.9% | 1.46 0.7% | 1.54 3.4% | 1.45 5.2% |
| NG | 2.47 6.5% | 2.47 6.5% | 2.50 11.1% | 2.45 6.5% | 2.52 0.4% | 2.25 6.3% | 2.50 8.7% |
| I2+ | 2.11 1.9% | 2.11 1.9% | 2.12 5.8% | 2.12 1.0% | 2.12 2.3% | 2.20 0.0% | 2.12 2.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice