Gnistan 3 - 2 Ilves — rezultat
Mečevi iz lige Finska - Veikkausliiga
Tabele Finska - Veikkausliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Turku | 27 | 14 | 10 | 3 | 33 | 18 | 15 | 1.9 | 52 |
| 2 | HJK helsinki | 27 | 14 | 6 | 7 | 49 | 32 | 17 | 3 | 48 |
| 3 | KuPS | 27 | 13 | 9 | 5 | 41 | 26 | 15 | 2.5 | 48 |
| 4 | Gnistan | 27 | 11 | 9 | 7 | 40 | 33 | 7 | 2.7 | 42 |
| 5 | VPS | 27 | 11 | 6 | 10 | 31 | 31 | 0 | 2.3 | 39 |
| 6 | AC Oulu | 27 | 11 | 4 | 12 | 30 | 33 | -3 | 2.3 | 37 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HJK helsinki | 13 | 8 | 2 | 3 | 26 | 15 | 11 | 3.2 | 26 |
| 2 | Inter Turku | 13 | 7 | 5 | 1 | 13 | 6 | 7 | 1.5 | 26 |
| 3 | VPS | 14 | 7 | 3 | 4 | 20 | 13 | 7 | 2.4 | 24 |
| 4 | KuPS | 13 | 6 | 5 | 2 | 21 | 15 | 6 | 2.8 | 23 |
| 5 | Gnistan | 14 | 6 | 5 | 3 | 23 | 19 | 4 | 3 | 23 |
| 6 | AC Oulu | 14 | 6 | 2 | 6 | 16 | 16 | 0 | 2.3 | 20 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Turku | 14 | 7 | 5 | 2 | 20 | 12 | 8 | 2.3 | 26 |
| 2 | KuPS | 14 | 7 | 4 | 3 | 20 | 11 | 9 | 2.2 | 25 |
| 3 | HJK helsinki | 14 | 6 | 4 | 4 | 23 | 17 | 6 | 2.9 | 22 |
| 4 | Gnistan | 13 | 5 | 4 | 4 | 17 | 14 | 3 | 2.4 | 19 |
| 5 | AC Oulu | 13 | 5 | 2 | 6 | 14 | 17 | -3 | 2.4 | 17 |
| 6 | VPS | 13 | 4 | 3 | 6 | 11 | 18 | -7 | 2.2 | 15 |
Forma i statistika timova
Gnistan Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2026 | SJK | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 01.08.2026 | KuPS | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 26.07.2026 | Inter Turku | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 18.07.2026 | AC Oulu | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 11.07.2026 | Mariehamn | H | 4-2 (1-0) | P | O |
| 04.07.2026 | Lahti | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 27.06.2026 | VPS | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.06.2026 | FF Jaro | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.06.2026 | Lahti | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 13.06.2026 | Mariehamn | A | 0-3 (0-2) | P | O |
Ilves Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2026 | HNK Rijeka | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 09.08.2026 | Mariehamn | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 06.08.2026 | HNK Rijeka | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 02.08.2026 | AC Oulu | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 30.07.2026 | Stjarnan | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 26.07.2026 | Lahti | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.07.2026 | Stjarnan | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 20.07.2026 | Turku PS | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 16.07.2026 | FC Differdange 03 | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 08.07.2026 | FC Differdange 03 | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Veikkausliiga | Ilves | 2-0 (1-0) | Gnistan | I | U |
| 25.10.2025 | Veikkausliiga | Gnistan | 1-3 (0-1) | Ilves | I | O |
| 23.09.2025 | Veikkausliiga | Ilves | 3-2 (1-0) | Gnistan | I | O |
| 04.08.2025 | Veikkausliiga | Ilves | 2-2 (1-1) | Gnistan | N | O |
| 01.06.2025 | Veikkausliiga | Gnistan | 0-2 (0-0) | Ilves | I | U |
| 28.05.2025 | Suomen Cup | Gnistan | 3-0 (0-0) | Ilves | P | O |
| 01.09.2024 | Veikkausliiga | Gnistan | 1-1 (0-0) | Ilves | N | U |
| 13.04.2024 | Veikkausliiga | Ilves | 4-6 (2-0) | Gnistan | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.3% | 93.3% | 93.1% | 92.6% | 94.4% | 94.2% | 91.7% |
| 1 | 2.62 15.4% | 2.62 17.0% | 2.50 13.6% | 2.65 19.4% | 2.61 18.1% | 2.55 13.3% | 2.47 14.9% |
| X | 3.50 3.8% | 3.50 2.8% | 3.65 0.0% | 3.45 1.5% | 3.71 0.3% | 3.60 1.4% | 3.60 1.4% |
| 2 | 2.47 16.6% | 2.47 15.4% | 2.50 13.8% | 2.42 12.6% | 2.46 16.9% | 2.55 13.6% | 2.45 12.5% |
| 0-2 | 2.31 0.9% | 2.31 0.0% | 2.35 0.0% | 2.32 0.0% | 2.38 2.6% | 2.36 1.7% | 2.32 1.3% |
| 3+ | 1.59 0.6% | 1.59 0.0% | 1.53 0.0% | 1.54 0.0% | 1.56 1.9% | 1.57 1.3% | 1.54 2.0% |
| 4+ | 2.29 5.8% | 2.29 1.3% | 2.40 0.0% | 2.30 0.0% | 2.46 4.2% | 2.45 2.1% | 2.40 2.1% |
| GG | 1.47 3.3% | 1.47 0.7% | 1.48 0.0% | 1.48 0.7% | 1.50 1.4% | 1.45 2.1% | 1.48 1.4% |
| NG | 2.50 1.6% | 2.50 1.2% | 2.50 2.0% | 2.50 0.0% | 2.54 2.3% | 2.65 3.6% | 2.47 0.0% |
| I2+ | 2.30 2.5% | 2.30 0.0% | 2.30 0.0% | 2.25 1.4% | 2.35 2.2% | 2.35 2.2% | 2.32 1.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice