Ilves 1 - 2 HJK helsinki — rezultat
31.08.2026 16:00 • Finska - Veikkausliiga
Mečevi iz lige Finska - Veikkausliiga
Tabele Finska - Veikkausliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Turku | 27 | 14 | 10 | 3 | 33 | 18 | 15 | 1.9 | 52 |
| 2 | HJK helsinki | 27 | 14 | 6 | 7 | 49 | 32 | 17 | 3 | 48 |
| 3 | KuPS | 27 | 13 | 9 | 5 | 41 | 26 | 15 | 2.5 | 48 |
| 4 | Gnistan | 27 | 11 | 9 | 7 | 40 | 33 | 7 | 2.7 | 42 |
| 5 | VPS | 27 | 11 | 6 | 10 | 31 | 31 | 0 | 2.3 | 39 |
| 6 | AC Oulu | 27 | 11 | 4 | 12 | 30 | 33 | -3 | 2.3 | 37 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HJK helsinki | 13 | 8 | 2 | 3 | 26 | 15 | 11 | 3.2 | 26 |
| 2 | Inter Turku | 13 | 7 | 5 | 1 | 13 | 6 | 7 | 1.5 | 26 |
| 3 | VPS | 14 | 7 | 3 | 4 | 20 | 13 | 7 | 2.4 | 24 |
| 4 | KuPS | 13 | 6 | 5 | 2 | 21 | 15 | 6 | 2.8 | 23 |
| 5 | Gnistan | 14 | 6 | 5 | 3 | 23 | 19 | 4 | 3 | 23 |
| 6 | AC Oulu | 14 | 6 | 2 | 6 | 16 | 16 | 0 | 2.3 | 20 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Turku | 14 | 7 | 5 | 2 | 20 | 12 | 8 | 2.3 | 26 |
| 2 | KuPS | 14 | 7 | 4 | 3 | 20 | 11 | 9 | 2.2 | 25 |
| 3 | HJK helsinki | 14 | 6 | 4 | 4 | 23 | 17 | 6 | 2.9 | 22 |
| 4 | Gnistan | 13 | 5 | 4 | 4 | 17 | 14 | 3 | 2.4 | 19 |
| 5 | AC Oulu | 13 | 5 | 2 | 6 | 14 | 17 | -3 | 2.4 | 17 |
| 6 | VPS | 13 | 4 | 3 | 6 | 11 | 18 | -7 | 2.2 | 15 |
Forma i statistika timova
Ilves Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | VPS | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 17.08.2026 | Gnistan | A | 3-2 (2-2) | I | O |
| 13.08.2026 | HNK Rijeka | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 09.08.2026 | Mariehamn | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 06.08.2026 | HNK Rijeka | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 02.08.2026 | AC Oulu | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 30.07.2026 | Stjarnan | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 26.07.2026 | Lahti | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.07.2026 | Stjarnan | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 20.07.2026 | Turku PS | A | 1-3 (1-2) | P | O |
HJK helsinki Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Gnistan | H | 2-3 (2-0) | I | O |
| 16.08.2026 | FF Jaro | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 13.08.2026 | Motherwell | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 09.08.2026 | AC Oulu | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 06.08.2026 | Motherwell | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 03.08.2026 | SJK | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 30.07.2026 | Coleraine FC | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 26.07.2026 | Turku PS | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.07.2026 | Coleraine FC | H | 5-0 (2-0) | P | O |
| 18.07.2026 | VPS | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (34 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.07.2026 | Suomen Cup | HJK helsinki | 2-1 (1-0) | Ilves | I | O |
| 16.05.2026 | Veikkausliiga | HJK helsinki | 2-2 (1-1) | Ilves | N | O |
| 30.10.2025 | Veikkausliiga | Ilves | 3-1 (1-1) | HJK helsinki | P | O |
| 29.09.2025 | Veikkausliiga | HJK helsinki | 2-2 (1-1) | Ilves | N | O |
| 11.08.2025 | Veikkausliiga | HJK helsinki | 5-1 (0-0) | Ilves | I | O |
| 05.04.2025 | Veikkausliiga | Ilves | 3-2 (1-2) | HJK helsinki | P | O |
| 28.09.2024 | Veikkausliiga | HJK helsinki | 0-1 (0-0) | Ilves | P | U |
| 06.07.2024 | Veikkausliiga | Ilves | 3-0 (2-0) | HJK helsinki | P | O |
| 25.05.2024 | Veikkausliiga | HJK helsinki | 1-1 (0-1) | Ilves | N | U |
| 22.07.2023 | Veikkausliiga | HJK helsinki | 1-0 (0-0) | Ilves | I | U |
| 21.05.2023 | Veikkausliiga | Ilves | 1-1 (0-0) | HJK helsinki | N | U |
| 23.07.2022 | Veikkausliiga | Ilves | 1-2 (1-0) | HJK helsinki | I | O |
| 08.05.2022 | Veikkausliiga | HJK helsinki | 2-1 (0-1) | Ilves | I | O |
| 16.10.2021 | Veikkausliiga | Ilves | 2-3 (1-2) | HJK helsinki | I | O |
| 18.06.2021 | Veikkausliiga | HJK helsinki | 2-1 (1-1) | Ilves | I | O |
| 11.05.2021 | Veikkausliiga | Ilves | 0-3 (0-3) | HJK helsinki | I | O |
| 13.09.2020 | Veikkausliiga | Ilves | 1-2 (0-1) | HJK helsinki | I | O |
| 25.07.2020 | Veikkausliiga | HJK helsinki | 2-0 (1-0) | Ilves | I | U |
| 19.10.2019 | Veikkausliiga | Ilves | 2-1 (0-1) | HJK helsinki | P | O |
| 20.07.2019 | Veikkausliiga | Ilves | 1-1 (0-0) | HJK helsinki | N | U |
| 03.05.2019 | Veikkausliiga | HJK helsinki | 0-0 (0-0) | Ilves | N | U |
| 26.09.2018 | Veikkausliiga | Ilves | 1-2 (1-2) | HJK helsinki | I | O |
| 16.06.2018 | Veikkausliiga | Ilves | 0-0 (0-0) | HJK helsinki | N | U |
| 08.04.2018 | Veikkausliiga | HJK helsinki | 3-1 (0-1) | Ilves | I | O |
| 16.09.2017 | Veikkausliiga | Ilves | 1-4 (0-2) | HJK helsinki | I | O |
| 16.07.2017 | Veikkausliiga | Ilves | 1-1 (1-0) | HJK helsinki | N | U |
| 11.05.2017 | Veikkausliiga | HJK helsinki | 2-0 (1-0) | Ilves | I | U |
| 01.04.2017 | Suomen Cup | Ilves | 0-1 (0-0) | HJK helsinki | I | U |
| 17.10.2016 | Veikkausliiga | Ilves | 1-3 (1-0) | HJK helsinki | I | O |
| 17.07.2016 | Veikkausliiga | Ilves | 1-0 (1-0) | HJK helsinki | P | U |
| 04.05.2016 | Veikkausliiga | HJK helsinki | 5-1 (0-1) | Ilves | I | O |
| 30.08.2015 | Veikkausliiga | Ilves | 1-0 (1-0) | HJK helsinki | P | U |
| 26.06.2015 | Veikkausliiga | Ilves | 1-1 (0-0) | HJK helsinki | N | U |
| 03.06.2015 | Veikkausliiga | HJK helsinki | 2-1 (1-1) | Ilves | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.6% | 93.6% | 92.7% | 92.4% | 94.6% | 94.5% | 91.9% |
| 1 | 3.54 4.7% | 3.54 4.7% | 3.45 1.5% | 3.30 10.0% | 3.55 0.6% | 3.25 7.1% | 3.35 4.7% |
| X | 3.86 0.5% | 3.86 0.5% | 3.80 1.3% | 3.75 5.6% | 3.84 1.0% | 4.00 6.7% | 3.80 1.3% |
| 2 | 1.90 3.1% | 1.90 3.1% | 1.90 0.0% | 1.95 3.5% | 1.94 0.5% | 2.00 1.5% | 1.90 1.1% |
| 0-2 | 2.29 2.1% | 2.29 2.1% | 2.35 4.1% | 2.30 4.2% | 2.40 0.4% | 2.55 8.1% | 2.35 2.1% |
| 3+ | 1.50 1.4% | 1.50 1.4% | 1.53 2.0% | 1.55 2.6% | 1.56 0.0% | 1.50 4.5% | 1.53 2.7% |
| 4+ | 2.38 2.1% | 2.38 2.1% | 2.40 4.3% | 2.35 4.4% | 2.44 4.3% | 2.25 8.2% | 2.40 5.3% |
| GG | 1.49 1.4% | 1.49 1.4% | 1.50 3.4% | 1.52 3.4% | 1.52 2.0% | 1.45 2.0% | 1.49 2.1% |
| NG | 2.44 2.4% | 2.44 2.4% | 2.45 2.0% | 2.37 5.2% | 2.48 3.1% | 2.60 2.0% | 2.45 2.0% |
| I2+ | 2.29 1.8% | 2.29 1.8% | 2.30 2.2% | 2.25 3.7% | 2.34 2.2% | 2.25 4.3% | 2.30 3.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice