Lille 2 - 2 Paris Saint Germain — rezultat
28.08.2026 18:45 • Francuska - Ligue 1
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 1
Tabele Francuska - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 14 |
| 2 | Lille | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.2 | 13 |
| 3 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 13 |
| 4 | Lyon | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 11 |
| 5 | Paris FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 6 | Paris Saint Germain | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 11 |
| 7 | Stade Brestois 29 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 9 | 3 | 3.5 | 8 |
| 8 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 8 |
| 9 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2 | 8 |
| 10 | Lens | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 7 |
| 11 | Strasbourg | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | -1 | 3.8 | 7 |
| 12 | Angers | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 7 |
| 13 | Marseille | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 6 |
| 14 | Toulouse | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 11 | -2 | 3.3 | 6 |
| 15 | Le Mans | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 6 |
| 16 | Auxerre | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 16 | -8 | 4 | 6 |
| 17 | Estac Troyes | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 4 |
| 18 | Le Havre | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rennes | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 2 | Nice | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 8 |
| 3 | Lyon | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 3.3 | 7 |
| 4 | Paris FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 5 | Monaco | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 6 | Lille | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 7 | Lens | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 8 | Auxerre | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 9 | Le Mans | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 5 |
| 10 | Stade Brestois 29 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 4 |
| 11 | Strasbourg | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 12 | Lorient | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 13 | Marseille | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 4 | 3 |
| 14 | Paris Saint Germain | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 15 | Angers | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 16 | Toulouse | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 17 | Le Havre | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 18 | Estac Troyes | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 5 | 2 | 3 | 8 |
| 2 | Monaco | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 3 | Lille | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 4 | Lyon | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 5 | Paris FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | Stade Brestois 29 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 7 | Lorient | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Angers | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Toulouse | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 | 6 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Marseille | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 11 | Strasbourg | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 3 |
| 12 | Rennes | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 3 |
| 13 | Estac Troyes | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 14 | Lens | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 15 | Le Havre | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
| 16 | Le Mans | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 17 | Nice | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 18 | Auxerre | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 12 | -8 | 5.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Lille Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Angers | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 17.05.2026 | Auxerre | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 10.05.2026 | Monaco | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 03.05.2026 | Le Havre | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 26.04.2026 | Paris FC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 18.04.2026 | Nice | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.04.2026 | Toulouse | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 04.04.2026 | Lens | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 22.03.2026 | Marseille | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 19.03.2026 | Aston Villa | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Paris Saint Germain Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Rennes | H | 0-0 | I | U |
| 23.08.2026 | Rennes | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 16.08.2026 | Lens | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 12.08.2026 | Aston Villa | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 30.05.2026 | Arsenal | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.05.2026 | Paris FC | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 13.05.2026 | Lens | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 10.05.2026 | Stade Brestois 29 | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 06.05.2026 | Bayern Munchen | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.05.2026 | Lorient | H | 2-2 (1-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (30 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.01.2026 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 3-0 (1-0) | Lille | I | O |
| 05.10.2025 | Ligue 1 | Lille | 1-1 (0-0) | Paris Saint Germain | N | U |
| 01.03.2025 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 4-1 (4-0) | Lille | I | O |
| 01.09.2024 | Ligue 1 | Lille | 1-3 (0-2) | Paris Saint Germain | I | O |
| 10.02.2024 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 3-1 (2-1) | Lille | I | O |
| 17.12.2023 | Ligue 1 | Lille | 1-1 (0-0) | Paris Saint Germain | N | U |
| 19.02.2023 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 4-3 (2-1) | Lille | I | O |
| 21.08.2022 | Ligue 1 | Lille | 1-7 (0-4) | Paris Saint Germain | I | O |
| 06.02.2022 | Ligue 1 | Lille | 1-5 (1-3) | Paris Saint Germain | I | O |
| 29.10.2021 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 2-1 (0-1) | Lille | I | O |
| 01.08.2021 | Trophée des Champions | Lille | 1-0 (1-0) | Paris Saint Germain | P | U |
| 03.04.2021 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 0-1 (0-1) | Lille | P | U |
| 17.03.2021 | Coupe de France | Paris Saint Germain | 3-0 (2-0) | Lille | I | O |
| 20.12.2020 | Ligue 1 | Lille | 0-0 (0-0) | Paris Saint Germain | N | U |
| 26.01.2020 | Ligue 1 | Lille | 0-2 (0-1) | Paris Saint Germain | I | U |
| 22.11.2019 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 2-0 (2-0) | Lille | I | U |
| 14.04.2019 | Ligue 1 | Lille | 5-1 (1-1) | Paris Saint Germain | P | O |
| 02.11.2018 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 2-1 (0-0) | Lille | I | O |
| 03.02.2018 | Ligue 1 | Lille | 0-3 (0-1) | Paris Saint Germain | I | O |
| 09.12.2017 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 3-1 (1-0) | Lille | I | O |
| 07.02.2017 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 2-1 (0-0) | Lille | I | O |
| 14.12.2016 | Coupe de la Ligue | Paris Saint Germain | 3-1 (1-0) | Lille | I | O |
| 28.10.2016 | Ligue 1 | Lille | 0-1 (0-0) | Paris Saint Germain | I | U |
| 23.04.2016 | Coupe de la Ligue | Paris Saint Germain | 2-1 (1-0) | Lille | I | O |
| 13.02.2016 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 0-0 (0-0) | Lille | N | U |
| 07.08.2015 | Ligue 1 | Lille | 0-1 (0-0) | Paris Saint Germain | I | U |
| 25.04.2015 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 6-1 (4-0) | Lille | I | O |
| 03.02.2015 | Coupe de la Ligue | Lille | 0-1 (0-1) | Paris Saint Germain | I | U |
| 03.12.2014 | Ligue 1 | Lille | 1-1 (1-1) | Paris Saint Germain | N | U |
| 10.05.2014 | Ligue 1 | Lille | 1-3 (0-1) | Paris Saint Germain | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 98.5% | 98.5% | 96.3% | 96.0% | 95.8% | 96.2% | 95.1% |
| 1 | 4.82 5.2% | 4.88 6.6% | 4.85 18.3% | 4.75 9.2% | 4.81 1.5% | 4.65 5.7% | 4.40 2.3% |
| X | 3.96 2.0% | 3.98 1.5% | 4.10 15.5% | 3.85 1.3% | 3.98 8.4% | 3.85 3.8% | 3.90 8.3% |
| 2 | 1.80 1.1% | 1.79 1.6% | 1.70 4.5% | 1.75 1.1% | 1.71 3.4% | 1.77 0.6% | 1.76 3.3% |
| 0-2 | 2.25 3.7% | 2.27 4.6% | 2.25 9.8% | 2.20 3.8% | 2.14 0.9% | 2.20 3.3% | 2.20 6.3% |
| 3+ | 1.75 3.3% | 1.74 3.9% | 1.65 1.8% | 1.67 2.9% | 1.72 0.6% | 1.70 2.9% | 1.67 1.2% |
| 4+ | 2.61 4.0% | 2.59 4.8% | 2.65 5.4% | 2.62 5.4% | 2.84 1.4% | 2.75 5.2% | 2.75 1.8% |
| GG | 1.64 1.8% | 1.64 1.8% | 1.65 0.0% | 1.62 2.4% | 1.73 0.6% | 1.67 1.8% | 1.67 0.0% |
| NG | 2.15 2.4% | 2.15 2.4% | 2.25 7.1% | 2.15 2.4% | 2.12 0.5% | 2.15 2.4% | 2.22 5.7% |
| I2+ | 2.52 3.1% | 2.52 3.1% | 2.50 2.0% | 2.35 2.9% | 2.61 1.1% | 2.60 3.7% | 2.55 1.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice