Uporedi kvote: Stade Brestois 29 - Nice
23.10.2026 18:45 • Francuska - Ligue 1
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 98.4% | 98.4% | – | 91.9% | – | – | – |
| 1 | 2.31 0.0% | 2.31 0.0% | - | 2.17 1.4% | - | - | - |
| X | 3.49 0.0% | 3.49 0.0% | - | 3.40 1.5% | - | - | - |
| 2 | 3.37 0.0% | 3.37 0.0% | - | 3.00 0.0% | - | - | - |
| 0-2 | 2.23 0.0% | 2.23 0.0% | - | 2.15 0.0% | - | - | - |
| 3+ | 1.76 0.0% | 1.76 0.0% | - | 1.65 0.0% | - | - | - |
| 4+ | 2.58 0.0% | 2.58 0.0% | - | 2.57 0.0% | - | - | - |
| GG | 1.55 0.0% | 1.55 0.0% | - | 1.56 0.6% | - | - | - |
| NG | 2.32 0.0% | 2.32 0.0% | - | 2.35 0.0% | - | - | - |
| I2+ | 2.40 0.0% | 2.40 0.0% | - | 2.40 1.3% | - | - | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Stade Brestois 29
Nice
H2H serije
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 1
Tabele Francuska - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 14 |
| 2 | Lille | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.2 | 13 |
| 3 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 13 |
| 4 | Lyon | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 11 |
| 5 | Paris FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 6 | Paris Saint Germain | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 11 |
| 7 | Stade Brestois 29 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 9 | 3 | 3.5 | 8 |
| 8 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 8 |
| 9 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2 | 8 |
| 10 | Lens | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 7 |
| 11 | Strasbourg | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | -1 | 3.8 | 7 |
| 12 | Angers | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 7 |
| 13 | Marseille | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 6 |
| 14 | Toulouse | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 11 | -2 | 3.3 | 6 |
| 15 | Le Mans | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 6 |
| 16 | Auxerre | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 16 | -8 | 4 | 6 |
| 17 | Estac Troyes | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 4 |
| 18 | Le Havre | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rennes | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 2 | Nice | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 8 |
| 3 | Lyon | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 3.3 | 7 |
| 4 | Paris FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 5 | Monaco | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 6 | Lille | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 7 | Lens | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 8 | Auxerre | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 9 | Le Mans | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 5 |
| 10 | Stade Brestois 29 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 4 |
| 11 | Strasbourg | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 12 | Lorient | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 13 | Marseille | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 4 | 3 |
| 14 | Paris Saint Germain | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 15 | Angers | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 16 | Toulouse | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 17 | Le Havre | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 18 | Estac Troyes | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 5 | 2 | 3 | 8 |
| 2 | Monaco | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 3 | Lille | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 4 | Lyon | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 5 | Paris FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | Stade Brestois 29 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 7 | Lorient | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Angers | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Toulouse | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 | 6 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Marseille | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 11 | Strasbourg | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 3 |
| 12 | Rennes | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 3 |
| 13 | Estac Troyes | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 14 | Lens | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 15 | Le Havre | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
| 16 | Le Mans | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 17 | Nice | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 18 | Auxerre | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 12 | -8 | 5.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Stade Brestois 29 Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Lille | A | 0-0 | I | U |
| 10.10.2026 | Angers | H | 5-1 (4-0) | P | O |
| 20.09.2026 | Auxerre | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 13.09.2026 | Paris Saint Germain | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 05.09.2026 | Le Havre | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Toulouse | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 22.08.2026 | Le Mans | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 17.05.2026 | Angers | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 13.05.2026 | Strasbourg | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 10.05.2026 | Paris Saint Germain | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Nice Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Lyon | A | 0-0 | I | U |
| 11.10.2026 | Strasbourg | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 20.09.2026 | Lille | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Auxerre | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Le Mans | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 30.08.2026 | Paris FC | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Lorient | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.05.2026 | Saint Etienne | H | 4-1 (0-0) | P | O |
| 26.05.2026 | Saint Etienne | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.05.2026 | Lens | A | 3-1 (2-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2026 | Ligue 1 | Nice | 2-2 (0-2) | Stade Brestois 29 | N | O |
| 20.09.2025 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 4-1 (2-1) | Nice | P | O |
| 17.05.2025 | Ligue 1 | Nice | 6-0 (3-0) | Stade Brestois 29 | I | O |
| 02.11.2024 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 0-1 (0-1) | Nice | I | U |
| 04.02.2024 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 0-0 (0-0) | Nice | N | U |
| 01.10.2023 | Ligue 1 | Nice | 0-0 (0-0) | Stade Brestois 29 | N | U |
| 16.04.2023 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 1-0 (1-0) | Nice | P | U |
| 06.11.2022 | Ligue 1 | Nice | 1-0 (0-0) | Stade Brestois 29 | I | U |
| 09.01.2022 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 0-3 (0-1) | Nice | I | O |
| 02.10.2021 | Ligue 1 | Nice | 2-1 (1-0) | Stade Brestois 29 | I | O |
| 09.05.2021 | Ligue 1 | Nice | 3-2 (1-2) | Stade Brestois 29 | I | O |
| 06.01.2021 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 2-0 (2-0) | Nice | P | U |
| 21.02.2020 | Ligue 1 | Nice | 2-2 (2-1) | Stade Brestois 29 | N | O |
| 14.12.2019 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 0-0 (0-0) | Nice | N | U |