Lyon 1 - 1 Le Havre — rezultat
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 1
Tabele Francuska - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 14 |
| 2 | Lille | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.2 | 13 |
| 3 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 13 |
| 4 | Lyon | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 11 |
| 5 | Paris FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 6 | Paris Saint Germain | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 11 |
| 7 | Stade Brestois 29 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 9 | 3 | 3.5 | 8 |
| 8 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 8 |
| 9 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2 | 8 |
| 10 | Lens | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 7 |
| 11 | Strasbourg | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | -1 | 3.8 | 7 |
| 12 | Angers | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 7 |
| 13 | Marseille | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 6 |
| 14 | Toulouse | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 11 | -2 | 3.3 | 6 |
| 15 | Le Mans | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 6 |
| 16 | Auxerre | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 16 | -8 | 4 | 6 |
| 17 | Estac Troyes | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 4 |
| 18 | Le Havre | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rennes | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 2 | Nice | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 8 |
| 3 | Lyon | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 3.3 | 7 |
| 4 | Paris FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 5 | Monaco | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 6 | Lille | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 7 | Lens | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 8 | Auxerre | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 9 | Le Mans | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 5 |
| 10 | Stade Brestois 29 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 4 |
| 11 | Strasbourg | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 12 | Lorient | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 13 | Marseille | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 4 | 3 |
| 14 | Paris Saint Germain | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 15 | Angers | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 16 | Toulouse | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 17 | Le Havre | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 18 | Estac Troyes | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 5 | 2 | 3 | 8 |
| 2 | Monaco | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 3 | Lille | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 4 | Lyon | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 5 | Paris FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | Stade Brestois 29 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 7 | Lorient | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Angers | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Toulouse | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 | 6 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Marseille | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 11 | Strasbourg | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 3 |
| 12 | Rennes | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 3 |
| 13 | Estac Troyes | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 14 | Lens | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 15 | Le Havre | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
| 16 | Le Mans | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 17 | Nice | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 18 | Auxerre | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 12 | -8 | 5.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Lyon Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Fenerbahce | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 22.08.2026 | Toulouse | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 18.08.2026 | Fenerbahce | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.08.2026 | Sparta Praha | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 04.08.2026 | Sparta Praha | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 17.05.2026 | Lens | H | 0-4 (0-3) | I | O |
| 10.05.2026 | Toulouse | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 03.05.2026 | Rennes | H | 4-2 (2-1) | P | O |
| 25.04.2026 | Auxerre | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 19.04.2026 | Paris Saint Germain | A | 1-2 (0-2) | P | O |
Le Havre Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Monaco | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 17.05.2026 | Lorient | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 10.05.2026 | Marseille | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 03.05.2026 | Lille | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 26.04.2026 | Metz | H | 4-4 (2-2) | N | O |
| 18.04.2026 | Angers | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 12.04.2026 | Nice | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 05.04.2026 | Auxerre | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 22.03.2026 | Paris FC | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 15.03.2026 | Lyon | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2026 | Ligue 1 | Le Havre | 0-0 (0-0) | Lyon | N | U |
| 14.12.2025 | Ligue 1 | Lyon | 1-0 (0-0) | Le Havre | P | U |
| 16.03.2025 | Ligue 1 | Lyon | 4-2 (1-2) | Le Havre | P | O |
| 20.10.2024 | Ligue 1 | Le Havre | 0-4 (0-1) | Lyon | P | O |
| 14.01.2024 | Ligue 1 | Le Havre | 3-1 (1-0) | Lyon | I | O |
| 17.09.2023 | Ligue 1 | Lyon | 0-0 (0-0) | Le Havre | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 98.3% | 98.3% | 95.9% | 95.7% | 95.7% | 96.2% | 95.5% |
| 1 | 1.49 2.0% | 1.49 2.0% | 1.48 2.1% | 1.47 1.4% | 1.49 1.3% | 1.48 1.3% | 1.48 2.1% |
| X | 4.82 3.0% | 4.82 3.0% | 4.50 11.1% | 4.70 2.2% | 4.53 5.6% | 4.50 0.0% | 4.45 7.2% |
| 2 | 7.21 5.1% | 7.21 5.1% | 6.90 7.8% | 6.60 2.9% | 6.55 0.0% | 7.05 6.8% | 6.80 7.9% |
| 0-2 | 2.20 2.8% | 2.20 2.8% | 2.15 4.9% | 2.15 4.9% | 2.16 3.8% | 2.15 2.4% | 2.15 5.4% |
| 3+ | 1.78 2.7% | 1.78 2.7% | 1.70 1.2% | 1.71 3.9% | 1.70 2.9% | 1.73 2.3% | 1.70 0.6% |
| 4+ | 2.68 2.9% | 2.68 2.9% | 2.80 0.0% | 2.77 6.1% | 2.81 4.4% | 2.85 5.0% | 2.80 0.0% |
| GG | 1.86 0.5% | 1.86 0.5% | 1.93 1.6% | 1.87 2.6% | 1.88 3.1% | 1.90 0.0% | 1.92 1.1% |
| NG | 1.86 0.5% | 1.86 0.5% | 1.85 3.9% | 1.83 2.8% | 1.93 4.9% | 1.85 0.0% | 1.86 5.1% |
| I2+ | 2.54 2.3% | 2.54 2.3% | 2.60 2.0% | 2.37 4.0% | 2.60 2.6% | 2.65 1.9% | 2.60 2.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice