Marseille 1 - 0 Paris Saint Germain — rezultat
22.09.2025 18:00 • Francuska - Ligue 1
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 1
Tabele Francuska - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 14 |
| 2 | Lille | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.2 | 13 |
| 3 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 13 |
| 4 | Lyon | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 11 |
| 5 | Paris FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 6 | Paris Saint Germain | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 11 |
| 7 | Stade Brestois 29 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 9 | 3 | 3.5 | 8 |
| 8 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 8 |
| 9 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2 | 8 |
| 10 | Lens | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 7 |
| 11 | Strasbourg | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | -1 | 3.8 | 7 |
| 12 | Angers | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 7 |
| 13 | Marseille | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 6 |
| 14 | Toulouse | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 11 | -2 | 3.3 | 6 |
| 15 | Le Mans | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 6 |
| 16 | Auxerre | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 16 | -8 | 4 | 6 |
| 17 | Estac Troyes | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 4 |
| 18 | Le Havre | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rennes | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 2 | Nice | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 8 |
| 3 | Lyon | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 3.3 | 7 |
| 4 | Paris FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 5 | Monaco | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 6 | Lille | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 7 | Lens | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 8 | Auxerre | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 9 | Le Mans | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 5 |
| 10 | Stade Brestois 29 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 4 |
| 11 | Strasbourg | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 12 | Lorient | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 13 | Marseille | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 4 | 3 |
| 14 | Paris Saint Germain | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 15 | Angers | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 16 | Toulouse | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 17 | Le Havre | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 18 | Estac Troyes | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 5 | 2 | 3 | 8 |
| 2 | Monaco | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 3 | Lille | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 4 | Lyon | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 5 | Paris FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | Stade Brestois 29 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 7 | Lorient | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Angers | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Toulouse | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 | 6 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Marseille | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 11 | Strasbourg | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 3 |
| 12 | Rennes | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 3 |
| 13 | Estac Troyes | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 14 | Lens | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 15 | Le Havre | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
| 16 | Le Mans | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 17 | Nice | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 18 | Auxerre | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 12 | -8 | 5.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Marseille Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2025 | Real Madrid | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 12.09.2025 | Lorient | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 31.08.2025 | Lyon | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.08.2025 | Paris FC | H | 5-2 (2-1) | P | O |
| 15.08.2025 | Rennes | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 17.05.2025 | Rennes | H | 4-2 (3-1) | P | O |
| 10.05.2025 | Le Havre | A | 1-3 (0-0) | P | O |
| 04.05.2025 | Lille | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 27.04.2025 | Stade Brestois 29 | H | 4-1 (3-1) | P | O |
| 19.04.2025 | Montpellier | H | 5-1 (1-0) | P | O |
Paris Saint Germain Gost
- Dao
- 2.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2025 | Atalanta | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 14.09.2025 | Lens | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 30.08.2025 | Toulouse | A | 3-6 (1-4) | P | O |
| 22.08.2025 | Angers | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 17.08.2025 | Nantes | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 13.08.2025 | Tottenham | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 13.07.2025 | Chelsea | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 09.07.2025 | Real Madrid | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 05.07.2025 | Bayern Munchen | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 29.06.2025 | Inter Miami | H | 4-0 (4-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (27 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2025 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 3-1 (2-0) | Marseille | I | O |
| 27.10.2024 | Ligue 1 | Marseille | 0-3 (0-3) | Paris Saint Germain | I | O |
| 31.03.2024 | Ligue 1 | Marseille | 0-2 (0-0) | Paris Saint Germain | I | U |
| 24.09.2023 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 4-0 (2-0) | Marseille | I | O |
| 26.02.2023 | Ligue 1 | Marseille | 0-3 (0-2) | Paris Saint Germain | I | O |
| 08.02.2023 | Coupe de France | Marseille | 2-1 (1-1) | Paris Saint Germain | P | O |
| 16.10.2022 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 1-0 (1-0) | Marseille | I | U |
| 17.04.2022 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 2-1 (2-1) | Marseille | I | O |
| 24.10.2021 | Ligue 1 | Marseille | 0-0 (0-0) | Paris Saint Germain | N | U |
| 07.02.2021 | Ligue 1 | Marseille | 0-2 (0-2) | Paris Saint Germain | I | U |
| 13.01.2021 | Trophée des Champions | Paris Saint Germain | 2-1 (1-0) | Marseille | I | O |
| 13.09.2020 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 0-1 (0-1) | Marseille | P | U |
| 22.03.2020 | Ligue 1 | Marseille | 0-0 | Paris Saint Germain | N | U |
| 27.10.2019 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 4-0 (4-0) | Marseille | I | O |
| 17.03.2019 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 3-1 (1-0) | Marseille | I | O |
| 28.10.2018 | Ligue 1 | Marseille | 0-2 (0-0) | Paris Saint Germain | I | U |
| 28.02.2018 | Coupe de France | Paris Saint Germain | 3-0 (1-0) | Marseille | I | O |
| 25.02.2018 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 3-0 (2-0) | Marseille | I | O |
| 22.10.2017 | Ligue 1 | Marseille | 2-2 (1-1) | Paris Saint Germain | N | O |
| 26.02.2017 | Ligue 1 | Marseille | 1-5 (0-2) | Paris Saint Germain | I | O |
| 23.10.2016 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 0-0 (0-0) | Marseille | N | U |
| 21.05.2016 | Coupe de France | Marseille | 2-4 (1-1) | Paris Saint Germain | I | O |
| 07.02.2016 | Ligue 1 | Marseille | 1-2 (1-1) | Paris Saint Germain | I | O |
| 04.10.2015 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 2-1 (2-1) | Marseille | I | O |
| 05.04.2015 | Ligue 1 | Marseille | 2-3 (2-1) | Paris Saint Germain | I | O |
| 09.11.2014 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 2-0 (1-0) | Marseille | I | U |
| 02.03.2014 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 2-0 (0-0) | Marseille | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 98.6% | 95.6% | 97.5% | 95.7% | 96.2% | 95.2% |
| 1 | 4.14 15.6% | 4.30 15.6% | 3.90 25.8% | 4.10 15.5% | 4.03 21.4% | 3.80 7.0% | 3.80 15.2% |
| X | 3.94 3.1% | 4.10 3.0% | 3.80 1.3% | 4.00 5.3% | 3.86 4.0% | 4.00 9.6% | 3.80 1.3% |
| 2 | 1.79 7.7% | 1.86 7.9% | 1.90 5.0% | 1.88 4.6% | 1.86 11.0% | 1.90 7.3% | 1.91 8.2% |
| 0-2 | 2.34 4.5% | 2.42 1.2% | 2.35 7.8% | 2.47 2.0% | 2.36 2.9% | 2.37 9.5% | 2.45 5.8% |
| 3+ | 1.60 6.7% | 1.66 10.7% | 1.60 10.3% | 1.55 1.3% | 1.60 2.6% | 1.62 6.6% | 1.57 4.7% |
| 4+ | 2.50 9.2% | 2.51 5.5% | 2.50 13.6% | 2.32 2.2% | 2.53 11.0% | 2.60 13.0% | 2.45 7.5% |
| GG | 1.55 6.2% | 1.55 6.2% | 1.58 11.3% | 1.50 2.0% | 1.58 6.8% | 1.55 3.3% | 1.54 4.1% |
| NG | 2.32 9.4% | 2.32 9.4% | 2.40 7.7% | 2.42 4.0% | 2.39 10.5% | 2.45 3.9% | 2.50 5.7% |
| I2+ | 2.35 4.0% | 2.35 4.0% | 2.40 9.1% | 2.27 2.3% | 2.40 6.2% | 2.45 8.9% | 2.35 4.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice