Marseille 4 - 0 Strasbourg — rezultat
21.08.2026 18:45 • Francuska - Ligue 1
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 1
Tabele Francuska - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 14 |
| 2 | Lille | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.2 | 13 |
| 3 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 13 |
| 4 | Lyon | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 11 |
| 5 | Paris FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 6 | Paris Saint Germain | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 11 |
| 7 | Stade Brestois 29 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 9 | 3 | 3.5 | 8 |
| 8 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 8 |
| 9 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2 | 8 |
| 10 | Lens | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 7 |
| 11 | Strasbourg | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | -1 | 3.8 | 7 |
| 12 | Angers | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 7 |
| 13 | Marseille | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 6 |
| 14 | Toulouse | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 11 | -2 | 3.3 | 6 |
| 15 | Le Mans | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 6 |
| 16 | Auxerre | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 16 | -8 | 4 | 6 |
| 17 | Estac Troyes | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 4 |
| 18 | Le Havre | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rennes | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 2 | Nice | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 8 |
| 3 | Lyon | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 3.3 | 7 |
| 4 | Paris FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 5 | Monaco | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 6 | Lille | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 7 | Lens | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 8 | Auxerre | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 9 | Le Mans | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 5 |
| 10 | Stade Brestois 29 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 4 |
| 11 | Strasbourg | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 12 | Lorient | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 13 | Marseille | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 4 | 3 |
| 14 | Paris Saint Germain | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 15 | Angers | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 16 | Toulouse | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 17 | Le Havre | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 18 | Estac Troyes | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 5 | 2 | 3 | 8 |
| 2 | Monaco | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 3 | Lille | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 4 | Lyon | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 5 | Paris FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | Stade Brestois 29 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 7 | Lorient | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Angers | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Toulouse | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 | 6 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Marseille | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 11 | Strasbourg | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 3 |
| 12 | Rennes | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 3 |
| 13 | Estac Troyes | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 14 | Lens | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 15 | Le Havre | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
| 16 | Le Mans | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 17 | Nice | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 18 | Auxerre | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 12 | -8 | 5.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Marseille Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Rennes | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 10.05.2026 | Le Havre | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 02.05.2026 | Nantes | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 26.04.2026 | Nice | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Lorient | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 10.04.2026 | Metz | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 05.04.2026 | Monaco | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 22.03.2026 | Lille | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 13.03.2026 | Auxerre | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.03.2026 | Toulouse | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Strasbourg Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Monaco | H | 5-4 (1-3) | P | O |
| 13.05.2026 | Stade Brestois 29 | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 10.05.2026 | Angers | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 07.05.2026 | Rayo Vallecano | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 03.05.2026 | Toulouse | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 30.04.2026 | Rayo Vallecano | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 26.04.2026 | Lorient | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 22.04.2026 | Nice | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 19.04.2026 | Rennes | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 16.04.2026 | FSV Mainz 05 | H | 4-0 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (20 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2026 | Ligue 1 | Marseille | 2-2 (1-0) | Strasbourg | N | O |
| 26.09.2025 | Ligue 1 | Strasbourg | 1-2 (0-0) | Marseille | P | O |
| 19.01.2025 | Ligue 1 | Marseille | 1-1 (0-1) | Strasbourg | N | U |
| 29.09.2024 | Ligue 1 | Strasbourg | 1-0 (1-0) | Marseille | I | U |
| 12.01.2024 | Ligue 1 | Marseille | 1-1 (1-0) | Strasbourg | N | U |
| 25.11.2023 | Ligue 1 | Strasbourg | 1-1 (1-1) | Marseille | N | U |
| 12.03.2023 | Ligue 1 | Marseille | 2-2 (0-0) | Strasbourg | N | O |
| 29.10.2022 | Ligue 1 | Strasbourg | 2-2 (0-2) | Marseille | N | O |
| 21.05.2022 | Ligue 1 | Marseille | 4-0 (1-0) | Strasbourg | P | O |
| 12.12.2021 | Ligue 1 | Strasbourg | 0-2 (0-0) | Marseille | P | U |
| 30.04.2021 | Ligue 1 | Marseille | 1-1 (0-0) | Strasbourg | N | U |
| 06.11.2020 | Ligue 1 | Strasbourg | 0-1 (0-0) | Marseille | P | U |
| 02.05.2020 | Ligue 1 | Strasbourg | 0-0 | Marseille | N | U |
| 29.01.2020 | Coupe de France | Marseille | 3-1 (2-0) | Strasbourg | P | O |
| 20.10.2019 | Ligue 1 | Marseille | 2-0 (1-0) | Strasbourg | P | U |
| 03.05.2019 | Ligue 1 | Strasbourg | 1-1 (0-0) | Marseille | N | U |
| 19.12.2018 | Coupe de la Ligue | Marseille | 1-1 (0-1) | Strasbourg | N | U |
| 26.09.2018 | Ligue 1 | Marseille | 3-2 (2-1) | Strasbourg | P | O |
| 16.01.2018 | Ligue 1 | Marseille | 2-0 (0-0) | Strasbourg | P | U |
| 15.10.2017 | Ligue 1 | Strasbourg | 3-3 (1-1) | Marseille | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 98.5% | 98.5% | 95.4% | – | 96.3% | 94.5% | 95.2% |
| 1 | 1.78 0.6% | 1.78 0.6% | 1.75 6.1% | - | 1.84 8.9% | 1.80 10.4% | 1.75 6.1% |
| X | 4.40 1.4% | 4.40 1.4% | 4.05 0.0% | - | 3.80 8.9% | 4.00 3.9% | 3.90 1.3% |
| 2 | 4.42 0.5% | 4.42 0.5% | 4.35 4.8% | - | 4.31 1.6% | 3.95 26.2% | 4.50 9.8% |
| 0-2 | 2.50 13.8% | 2.50 13.8% | 2.60 1.9% | - | 2.55 5.6% | 2.40 11.1% | 2.55 3.8% |
| 3+ | 1.48 6.5% | 1.48 6.5% | 1.50 5.6% | - | 1.52 4.8% | 1.55 6.9% | 1.51 7.9% |
| 4+ | 2.36 13.5% | 2.36 13.5% | 2.30 8.5% | - | 2.31 6.5% | 2.40 11.6% | 2.30 10.6% |
| GG | 1.50 5.6% | 1.50 5.6% | 1.53 5.5% | - | 1.52 2.0% | 1.52 2.0% | 1.53 5.5% |
| NG | 2.45 9.3% | 2.45 9.3% | 2.50 0.0% | - | 2.55 0.4% | 2.45 2.0% | 2.50 2.0% |
| I2+ | 2.26 13.0% | 2.26 13.0% | 2.25 6.1% | - | 2.27 4.6% | 2.30 7.0% | 2.28 8.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice