Paris Saint Germain 2 - 1 Paris FC — rezultat
04.01.2026 19:45 • Francuska - Ligue 1
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 1
Tabele Francuska - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 14 |
| 2 | Lille | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.2 | 13 |
| 3 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 13 |
| 4 | Lyon | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 11 |
| 5 | Paris FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 6 | Paris Saint Germain | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 11 |
| 7 | Stade Brestois 29 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 9 | 3 | 3.5 | 8 |
| 8 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 8 |
| 9 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2 | 8 |
| 10 | Lens | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 7 |
| 11 | Strasbourg | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | -1 | 3.8 | 7 |
| 12 | Angers | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 7 |
| 13 | Marseille | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 6 |
| 14 | Toulouse | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 11 | -2 | 3.3 | 6 |
| 15 | Le Mans | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 6 |
| 16 | Auxerre | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 16 | -8 | 4 | 6 |
| 17 | Estac Troyes | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 4 |
| 18 | Le Havre | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rennes | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 2 | Nice | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 8 |
| 3 | Lyon | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 3.3 | 7 |
| 4 | Paris FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 5 | Monaco | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 6 | Lille | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 7 | Lens | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 8 | Auxerre | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 9 | Le Mans | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 5 |
| 10 | Stade Brestois 29 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 4 |
| 11 | Strasbourg | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 12 | Lorient | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 13 | Marseille | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 4 | 3 |
| 14 | Paris Saint Germain | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 15 | Angers | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 16 | Toulouse | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 17 | Le Havre | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 18 | Estac Troyes | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 5 | 2 | 3 | 8 |
| 2 | Monaco | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 3 | Lille | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 4 | Lyon | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 5 | Paris FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | Stade Brestois 29 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 7 | Lorient | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Angers | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Toulouse | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 | 6 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Marseille | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 11 | Strasbourg | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 3 |
| 12 | Rennes | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 3 |
| 13 | Estac Troyes | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 14 | Lens | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 15 | Le Havre | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
| 16 | Le Mans | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 17 | Nice | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 18 | Auxerre | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 12 | -8 | 5.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Paris Saint Germain Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.12.2025 | Vendee Fontenay | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 17.12.2025 | Flamengo | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 13.12.2025 | Metz | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 10.12.2025 | Athletic Club | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.12.2025 | Rennes | H | 5-0 (2-0) | P | O |
| 29.11.2025 | Monaco | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 26.11.2025 | Tottenham | H | 5-3 (1-1) | P | O |
| 22.11.2025 | Le Havre | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 09.11.2025 | Lyon | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 04.11.2025 | Bayern Munchen | H | 1-2 (0-2) | I | O |
Paris FC Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.12.2025 | Raon l'Etape | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 13.12.2025 | Toulouse | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 07.12.2025 | Le Havre | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.11.2025 | Auxerre | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.11.2025 | Lille | A | 4-2 (1-1) | I | O |
| 07.11.2025 | Rennes | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 01.11.2025 | Monaco | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 29.10.2025 | Lyon | H | 3-3 (0-1) | N | O |
| 24.10.2025 | Nantes | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 19.10.2025 | Lens | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 98.3% | 98.3% | 95.7% | 96.9% | 96.2% | 96.2% | 95.2% |
| 1 | 1.16 9.4% | 1.16 9.4% | 1.14 4.2% | 1.15 6.5% | 1.15 10.9% | 1.15 11.5% | 1.13 8.1% |
| X | 9.15 42.1% | 9.15 42.1% | 8.50 39.3% | 9.10 37.9% | 8.50 53.2% | 8.50 61.9% | 8.60 60.7% |
| 2 | 22.00 74.6% | 22.00 74.6% | 20.00 73.9% | 19.00 72.7% | 19.20 95.9% | 18.95 64.8% | 20.50 127.8% |
| 0-2 | 3.36 21.7% | 3.36 21.7% | 3.60 22.0% | 3.55 20.3% | 3.61 33.2% | 3.70 25.4% | 3.65 30.4% |
| 3+ | 1.27 8.0% | 1.27 8.0% | 1.28 5.2% | 1.30 7.1% | 1.29 11.0% | 1.30 9.1% | 1.28 6.6% |
| 4+ | 1.82 12.5% | 1.82 12.5% | 1.75 9.3% | 1.76 12.0% | 1.74 19.8% | 1.77 17.7% | 1.74 13.0% |
| GG | 1.98 8.2% | 1.98 8.2% | 2.05 7.9% | 1.92 4.9% | 2.02 8.6% | 2.05 14.5% | 2.12 17.8% |
| NG | 1.75 7.4% | 1.75 7.4% | 1.73 1.1% | 1.78 5.3% | 1.75 8.9% | 1.75 12.5% | 1.70 10.1% |
| I2+ | 1.90 10.4% | 1.90 10.4% | 1.80 10.0% | 1.80 6.3% | 1.79 17.5% | 1.85 11.9% | 1.80 12.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice