Stade Brestois 29 2 - 2 Toulouse — rezultat
29.08.2026 18:45 • Francuska - Ligue 1
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 1
Tabele Francuska - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 14 |
| 2 | Lille | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.2 | 13 |
| 3 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 13 |
| 4 | Lyon | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 11 |
| 5 | Paris FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 6 | Paris Saint Germain | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 11 |
| 7 | Stade Brestois 29 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 9 | 3 | 3.5 | 8 |
| 8 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 8 |
| 9 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2 | 8 |
| 10 | Lens | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 7 |
| 11 | Strasbourg | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | -1 | 3.8 | 7 |
| 12 | Angers | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 7 |
| 13 | Marseille | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 6 |
| 14 | Toulouse | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 11 | -2 | 3.3 | 6 |
| 15 | Le Mans | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 6 |
| 16 | Auxerre | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 16 | -8 | 4 | 6 |
| 17 | Estac Troyes | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 4 |
| 18 | Le Havre | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rennes | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 2 | Nice | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 8 |
| 3 | Lyon | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 3.3 | 7 |
| 4 | Paris FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 5 | Monaco | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 6 | Lille | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 7 | Lens | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 8 | Auxerre | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 9 | Le Mans | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 5 |
| 10 | Stade Brestois 29 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 4 |
| 11 | Strasbourg | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 12 | Lorient | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 13 | Marseille | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 4 | 3 |
| 14 | Paris Saint Germain | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 15 | Angers | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 16 | Toulouse | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 17 | Le Havre | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 18 | Estac Troyes | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 5 | 2 | 3 | 8 |
| 2 | Monaco | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 3 | Lille | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 4 | Lyon | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 5 | Paris FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | Stade Brestois 29 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 7 | Lorient | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Angers | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Toulouse | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 | 6 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Marseille | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 11 | Strasbourg | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 3 |
| 12 | Rennes | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 3 |
| 13 | Estac Troyes | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 14 | Lens | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 15 | Le Havre | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
| 16 | Le Mans | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 17 | Nice | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 18 | Auxerre | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 12 | -8 | 5.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Stade Brestois 29 Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Le Mans | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 17.05.2026 | Angers | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 13.05.2026 | Strasbourg | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 10.05.2026 | Paris Saint Germain | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.05.2026 | Paris FC | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 24.04.2026 | Lens | H | 3-3 (3-0) | N | O |
| 19.04.2026 | Nantes | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 12.04.2026 | Strasbourg | H | 0-0 | I | U |
| 04.04.2026 | Rennes | H | 3-4 (1-2) | I | O |
| 21.03.2026 | Auxerre | A | 3-0 (1-0) | I | O |
Toulouse Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Lyon | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 17.05.2026 | Nantes | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.05.2026 | Lyon | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 03.05.2026 | Strasbourg | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 25.04.2026 | Monaco | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 21.04.2026 | Lens | A | 4-1 (3-1) | I | O |
| 17.04.2026 | Lens | A | 3-2 (0-2) | I | O |
| 12.04.2026 | Lille | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 03.04.2026 | Paris Saint Germain | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 21.03.2026 | Lorient | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2026 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 0-2 (0-2) | Toulouse | I | U |
| 24.08.2025 | Ligue 1 | Toulouse | 2-0 (0-0) | Stade Brestois 29 | I | U |
| 30.03.2025 | Ligue 1 | Toulouse | 2-4 (0-2) | Stade Brestois 29 | P | O |
| 22.09.2024 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 2-0 (1-0) | Toulouse | P | U |
| 19.05.2024 | Ligue 1 | Toulouse | 0-3 (0-0) | Stade Brestois 29 | P | O |
| 08.10.2023 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 1-1 (0-1) | Toulouse | N | U |
| 02.04.2023 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 3-1 (1-1) | Toulouse | P | O |
| 15.01.2023 | Ligue 1 | Toulouse | 1-1 (0-1) | Stade Brestois 29 | N | U |
| 11.01.2020 | Ligue 1 | Toulouse | 2-5 (2-1) | Stade Brestois 29 | P | O |
| 10.08.2019 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 1-1 (1-0) | Toulouse | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 98.6% | 98.6% | 95.0% | 95.8% | 95.9% | 96.0% | 94.8% |
| 1 | 2.56 3.8% | 2.69 1.1% | 2.50 2.0% | 2.50 8.1% | 2.52 7.0% | 2.65 0.0% | 2.50 2.0% |
| X | 3.44 1.7% | 3.44 1.7% | 3.25 3.2% | 3.35 1.5% | 3.32 1.8% | 3.25 4.4% | 3.25 3.2% |
| 2 | 3.00 6.0% | 2.84 0.4% | 2.90 9.4% | 2.90 11.5% | 2.90 8.2% | 2.80 5.7% | 2.88 8.7% |
| 0-2 | 1.93 1.0% | 1.93 1.0% | 1.88 4.4% | 1.87 3.9% | 1.87 0.5% | 1.90 1.1% | 1.87 3.9% |
| 3+ | 2.01 1.0% | 2.01 1.0% | 1.95 2.6% | 1.95 3.5% | 1.95 0.5% | 1.95 1.0% | 1.94 2.1% |
| 4+ | 3.14 3.7% | 3.14 3.7% | 3.50 2.9% | 3.30 7.0% | 3.48 0.9% | 3.45 1.4% | 3.50 2.9% |
| GG | 1.71 0.6% | 1.70 1.2% | 1.75 1.2% | 1.70 2.3% | 1.77 0.0% | 1.72 0.0% | 1.77 2.3% |
| NG | 2.04 1.0% | 2.05 1.5% | 2.05 2.5% | 2.02 2.5% | 2.07 0.5% | 2.10 0.0% | 2.07 3.5% |
| I2+ | 2.89 0.0% | 2.89 0.0% | 2.95 1.7% | 2.72 3.5% | 2.96 0.3% | 2.95 1.7% | 2.95 1.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice