Strasbourg 2 - 1 Lens — rezultat
29.08.2026 15:15 • Francuska - Ligue 1
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 1
Tabele Francuska - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 14 |
| 2 | Lille | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.2 | 13 |
| 3 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 13 |
| 4 | Lyon | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 11 |
| 5 | Paris FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 6 | Paris Saint Germain | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 11 |
| 7 | Stade Brestois 29 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 9 | 3 | 3.5 | 8 |
| 8 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 8 |
| 9 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2 | 8 |
| 10 | Lens | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 7 |
| 11 | Strasbourg | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | -1 | 3.8 | 7 |
| 12 | Angers | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 7 |
| 13 | Marseille | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 6 |
| 14 | Toulouse | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 11 | -2 | 3.3 | 6 |
| 15 | Le Mans | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 6 |
| 16 | Auxerre | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 16 | -8 | 4 | 6 |
| 17 | Estac Troyes | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 4 |
| 18 | Le Havre | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rennes | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 2 | Nice | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 8 |
| 3 | Lyon | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 3.3 | 7 |
| 4 | Paris FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 5 | Monaco | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 6 | Lille | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 7 | Lens | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 8 | Auxerre | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 9 | Le Mans | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 5 |
| 10 | Stade Brestois 29 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 4 |
| 11 | Strasbourg | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 12 | Lorient | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 13 | Marseille | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 4 | 3 |
| 14 | Paris Saint Germain | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 15 | Angers | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 16 | Toulouse | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 17 | Le Havre | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 18 | Estac Troyes | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 5 | 2 | 3 | 8 |
| 2 | Monaco | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 3 | Lille | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 4 | Lyon | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 5 | Paris FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | Stade Brestois 29 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 7 | Lorient | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Angers | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Toulouse | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 | 6 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Marseille | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 11 | Strasbourg | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 3 |
| 12 | Rennes | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 3 |
| 13 | Estac Troyes | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 14 | Lens | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 15 | Le Havre | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
| 16 | Le Mans | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 17 | Nice | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 18 | Auxerre | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 12 | -8 | 5.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Strasbourg Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Marseille | A | 0-0 | I | U |
| 21.08.2026 | Marseille | A | 4-0 (0-0) | I | O |
| 17.05.2026 | Monaco | H | 5-4 (1-3) | P | O |
| 13.05.2026 | Stade Brestois 29 | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 10.05.2026 | Angers | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 07.05.2026 | Rayo Vallecano | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 03.05.2026 | Toulouse | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 30.04.2026 | Rayo Vallecano | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 26.04.2026 | Lorient | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 22.04.2026 | Nice | H | 0-2 (0-0) | I | U |
Lens Gost
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Auxerre | H | 5-2 (1-0) | P | O |
| 16.08.2026 | Paris Saint Germain | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 22.05.2026 | Nice | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 17.05.2026 | Lyon | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 13.05.2026 | Paris Saint Germain | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 08.05.2026 | Nantes | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.05.2026 | Nice | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 24.04.2026 | Stade Brestois 29 | A | 3-3 (3-0) | N | O |
| 21.04.2026 | Toulouse | H | 4-1 (3-1) | P | O |
| 17.04.2026 | Toulouse | H | 3-2 (0-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.02.2026 | Ligue 1 | Strasbourg | 1-1 (1-0) | Lens | N | U |
| 22.11.2025 | Ligue 1 | Lens | 1-0 (0-0) | Strasbourg | I | U |
| 16.02.2025 | Ligue 1 | Lens | 0-2 (0-0) | Strasbourg | P | U |
| 06.10.2024 | Ligue 1 | Strasbourg | 2-2 (1-2) | Lens | N | O |
| 10.02.2024 | Ligue 1 | Lens | 3-1 (2-1) | Strasbourg | I | O |
| 29.09.2023 | Ligue 1 | Strasbourg | 0-1 (0-1) | Lens | I | U |
| 07.04.2023 | Ligue 1 | Lens | 2-1 (1-0) | Strasbourg | I | O |
| 11.01.2023 | Ligue 1 | Strasbourg | 2-2 (2-2) | Lens | N | O |
| 03.04.2022 | Ligue 1 | Strasbourg | 1-0 (0-0) | Lens | P | U |
| 22.09.2021 | Ligue 1 | Lens | 0-1 (0-0) | Strasbourg | P | U |
| 21.03.2021 | Ligue 1 | Strasbourg | 1-2 (1-2) | Lens | I | O |
| 09.01.2021 | Ligue 1 | Lens | 0-1 (0-1) | Strasbourg | P | U |
| 08.05.2017 | Ligue 2 | Lens | 1-1 (0-0) | Strasbourg | N | U |
| 10.12.2016 | Ligue 2 | Strasbourg | 3-1 (2-0) | Lens | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 97.0% | 97.0% | 95.3% | 95.7% | 95.7% | 96.2% | 95.4% |
| 1 | 4.01 11.4% | 4.01 11.4% | 3.80 26.7% | 3.90 23.8% | 3.74 15.4% | 4.05 22.7% | 3.80 24.6% |
| X | 3.91 13.3% | 3.91 13.3% | 3.85 5.5% | 3.90 9.9% | 3.93 8.6% | 3.75 2.7% | 3.90 11.4% |
| 2 | 1.90 14.8% | 1.90 14.8% | 1.90 7.3% | 1.88 15.3% | 1.91 11.2% | 1.90 11.6% | 1.89 10.0% |
| 0-2 | 2.38 4.4% | 2.38 4.4% | 2.50 13.6% | 2.42 9.0% | 2.54 11.9% | 2.48 9.3% | 2.50 13.6% |
| 3+ | 1.60 7.5% | 1.60 7.5% | 1.53 4.4% | 1.57 5.4% | 1.59 3.0% | 1.57 6.0% | 1.54 3.1% |
| 4+ | 2.34 4.9% | 2.34 4.9% | 2.38 8.5% | 2.37 9.5% | 2.33 1.7% | 2.45 7.5% | 2.38 6.7% |
| GG | 1.52 0.7% | 1.52 0.7% | 1.53 0.0% | 1.51 1.9% | 1.50 4.5% | 1.53 1.9% | 1.52 0.7% |
| NG | 2.54 7.2% | 2.54 7.2% | 2.55 10.9% | 2.40 3.4% | 2.59 7.5% | 2.45 2.1% | 2.55 8.5% |
| I2+ | 2.30 7.3% | 2.30 7.3% | 2.30 6.1% | 2.17 7.7% | 2.29 8.4% | 2.35 7.8% | 2.32 5.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice