Clermont Foot 1 - 1 Boulogne — rezultat
05.12.2025 19:00 • Francuska - Ligue 2
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 2
Tabele Francuska - Ligue 2
Ligue 2
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 8 | 6 | 1 | 1 | 21 | 8 | 13 | 3.6 | 19 |
| 2 | RED Star FC 93 | 8 | 5 | 2 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 17 |
| 3 | Montpellier | 8 | 4 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | 1.6 | 15 |
| 4 | Reims | 8 | 3 | 5 | 0 | 15 | 9 | 6 | 3 | 14 |
| 5 | Nancy | 8 | 4 | 1 | 3 | 9 | 7 | 2 | 2 | 13 |
| 6 | Annecy | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 13 |
| 7 | Dijon | 8 | 3 | 3 | 2 | 14 | 12 | 2 | 3.2 | 12 |
| 8 | PAU | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 8 | 1 | 2.1 | 11 |
| 9 | Sochaux | 8 | 2 | 5 | 1 | 5 | 6 | -1 | 1.4 | 11 |
| 10 | Metz | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | 11 | 1 | 2.9 | 10 |
| 11 | Guingamp | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.9 | 8 |
| 12 | Dunkerque | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.9 | 8 |
| 13 | Nantes | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 13 | -4 | 2.8 | 8 |
| 14 | Grenoble | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 13 | -5 | 2.6 | 8 |
| 15 | Rodez | 8 | 2 | 1 | 5 | 14 | 18 | -4 | 4 | 7 |
| 16 | Boulogne | 8 | 0 | 6 | 2 | 4 | 6 | -2 | 1.2 | 6 |
| 17 | Clermont Foot | 8 | 0 | 6 | 2 | 6 | 9 | -3 | 1.9 | 6 |
| 18 | Laval | 8 | 1 | 2 | 5 | 10 | 17 | -7 | 3.4 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 2 | Metz | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 8 |
| 3 | Montpellier | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 4 | PAU | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 5 | Dunkerque | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 7 |
| 6 | Guingamp | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 7 |
| 7 | Sochaux | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 7 |
| 8 | Reims | 4 | 1 | 3 | 0 | 9 | 7 | 2 | 4 | 6 |
| 9 | Nancy | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 10 | Dijon | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 11 | Annecy | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 4 |
| 12 | Rodez | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 4 | 4 |
| 13 | Clermont Foot | 5 | 0 | 4 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 4 |
| 14 | RED Star FC 93 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 | 4 |
| 15 | Nantes | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 4 |
| 16 | Laval | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 17 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 3 |
| 18 | Grenoble | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | RED Star FC 93 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3 | 13 |
| 2 | Annecy | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 9 |
| 3 | Reims | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2 | 8 |
| 4 | Saint Etienne | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 7 |
| 5 | Nancy | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 6 | Montpellier | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 7 |
| 7 | Dijon | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 8 | Grenoble | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 3.2 | 6 |
| 9 | PAU | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Sochaux | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 4 |
| 11 | Nantes | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 4 |
| 12 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0.8 | 3 |
| 13 | Rodez | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 3 |
| 14 | Clermont Foot | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 2 |
| 15 | Metz | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 16 | Guingamp | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 1 |
| 17 | Dunkerque | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 1 |
| 18 | Laval | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 1 |
Forma i statistika timova
Clermont Foot Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.11.2025 | RED Star FC 93 | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 16.11.2025 | Blois | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 07.11.2025 | Amiens | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 31.10.2025 | Bastia | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.10.2025 | Montpellier | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 24.10.2025 | Guingamp | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 17.10.2025 | Annecy | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 03.10.2025 | PAU | A | 3-1 (3-0) | I | O |
| 26.09.2025 | Le Mans | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 23.09.2025 | Reims | A | 4-1 (2-0) | I | O |
Boulogne Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.11.2025 | Grenoble | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 16.11.2025 | Dunkerque | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 07.11.2025 | Dunkerque | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 31.10.2025 | Annecy | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.10.2025 | Reims | H | 2-6 (2-4) | I | O |
| 24.10.2025 | Le Mans | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 17.10.2025 | Guingamp | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 03.10.2025 | Amiens | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 29.09.2025 | RED Star FC 93 | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 23.09.2025 | Montpellier | A | 1-3 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2025 | Ligue 2 | Clermont Foot | 1-2 (0-0) | Boulogne | I | O |
| 20.05.2025 | Ligue 2 | Boulogne | 1-3 (1-1) | Clermont Foot | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.8% | 93.8% | 93.0% | 95.1% | 94.6% | 93.8% | 93.0% |
| 1 | 2.35 6.3% | 2.35 6.3% | 2.25 6.3% | 2.32 5.5% | 2.29 5.8% | 2.30 4.2% | 2.25 3.2% |
| X | 3.10 3.7% | 3.10 3.7% | 3.05 0.0% | 3.15 4.5% | 3.07 1.0% | 3.00 6.3% | 3.05 1.6% |
| 2 | 3.14 4.3% | 3.14 4.3% | 3.30 10.0% | 3.30 2.9% | 3.39 10.1% | 3.35 13.6% | 3.30 4.3% |
| 0-2 | 1.59 3.6% | 1.59 3.6% | 1.58 3.1% | 1.56 3.7% | 1.61 3.0% | 1.58 4.2% | 1.58 3.1% |
| 3+ | 2.31 5.5% | 2.31 5.5% | 2.25 4.7% | 2.27 5.6% | 2.29 4.6% | 2.35 6.8% | 2.25 4.7% |
| 4+ | 4.15 7.0% | 4.15 7.0% | 4.40 7.3% | 4.15 7.8% | 4.46 7.2% | 4.50 9.8% | 4.40 7.3% |
| GG | 1.93 2.7% | 1.93 2.7% | 1.98 4.2% | 1.97 2.6% | 2.01 4.1% | 2.00 5.3% | 1.99 3.1% |
| NG | 1.78 2.2% | 1.78 2.2% | 1.73 2.8% | 1.75 2.8% | 1.75 3.3% | 1.75 5.4% | 1.72 2.3% |
| I2+ | 3.34 6.0% | 3.30 4.8% | 3.35 3.1% | 3.25 3.2% | 3.42 4.3% | 3.25 4.8% | 3.40 4.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice