Uporedi kvote: Nantes - Dunkerque
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,8 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | 93.1% | 95.4% | 94.4% | 94.4% | 93.4% |
| 1 | 1.67 0.0% | 1.67 0.0% | 1.70 0.0% | 1.69 0.6% | 1.71 0.0% | 1.67 0.0% | 1.69 0.6% |
| X | 3.92 0.0% | 3.92 0.0% | 3.70 0.0% | 3.90 4.0% | 3.77 0.0% | 3.65 0.0% | 3.85 1.3% |
| 2 | 4.65 0.0% | 4.65 0.0% | 4.65 0.0% | 5.00 13.6% | 4.78 0.0% | 5.35 0.0% | 4.55 3.4% |
| 0-2 | 2.02 0.0% | 2.02 0.0% | 2.00 0.0% | 2.00 1.5% | 2.06 0.0% | 2.02 0.0% | 2.02 0.0% |
| 3+ | 1.74 0.0% | 1.74 0.0% | 1.70 0.0% | 1.75 0.6% | 1.74 0.0% | 1.77 0.0% | 1.72 0.6% |
| 4+ | 2.70 0.0% | 2.70 0.0% | 2.90 0.0% | 2.82 0.0% | - | 3.00 0.0% | 2.88 0.0% |
| GG | 1.72 0.0% | 1.72 0.0% | 1.73 0.0% | 1.76 0.6% | 1.75 0.0% | 1.75 0.0% | 1.73 0.6% |
| NG | 2.01 0.0% | 2.01 0.0% | 2.00 0.0% | 2.00 1.5% | 2.05 0.0% | 2.00 0.0% | 2.02 1.0% |
| I2+ | 2.42 0.0% | 2.42 0.0% | 2.60 0.0% | 2.50 0.0% | 2.66 0.0% | 2.70 0.0% | 2.62 0.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Nantes
Dunkerque
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 2
Tabele Francuska - Ligue 2
Ligue 2
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 8 | 6 | 1 | 1 | 21 | 8 | 13 | 3.6 | 19 |
| 2 | RED Star FC 93 | 8 | 5 | 2 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 17 |
| 3 | Montpellier | 8 | 4 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | 1.6 | 15 |
| 4 | Reims | 8 | 3 | 5 | 0 | 15 | 9 | 6 | 3 | 14 |
| 5 | Nancy | 8 | 4 | 1 | 3 | 9 | 7 | 2 | 2 | 13 |
| 6 | Annecy | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 13 |
| 7 | Dijon | 8 | 3 | 3 | 2 | 14 | 12 | 2 | 3.2 | 12 |
| 8 | PAU | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 8 | 1 | 2.1 | 11 |
| 9 | Sochaux | 8 | 2 | 5 | 1 | 5 | 6 | -1 | 1.4 | 11 |
| 10 | Metz | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | 11 | 1 | 2.9 | 10 |
| 11 | Guingamp | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.9 | 8 |
| 12 | Dunkerque | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.9 | 8 |
| 13 | Nantes | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 13 | -4 | 2.8 | 8 |
| 14 | Grenoble | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 13 | -5 | 2.6 | 8 |
| 15 | Rodez | 8 | 2 | 1 | 5 | 14 | 18 | -4 | 4 | 7 |
| 16 | Boulogne | 8 | 0 | 6 | 2 | 4 | 6 | -2 | 1.2 | 6 |
| 17 | Clermont Foot | 8 | 0 | 6 | 2 | 6 | 9 | -3 | 1.9 | 6 |
| 18 | Laval | 8 | 1 | 2 | 5 | 10 | 17 | -7 | 3.4 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 2 | Metz | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 8 |
| 3 | Montpellier | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 4 | PAU | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 5 | Dunkerque | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 7 |
| 6 | Guingamp | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 7 |
| 7 | Sochaux | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 7 |
| 8 | Reims | 4 | 1 | 3 | 0 | 9 | 7 | 2 | 4 | 6 |
| 9 | Nancy | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 10 | Dijon | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 11 | Annecy | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 4 |
| 12 | Rodez | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 4 | 4 |
| 13 | Clermont Foot | 5 | 0 | 4 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 4 |
| 14 | RED Star FC 93 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 | 4 |
| 15 | Nantes | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 4 |
| 16 | Laval | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 17 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 3 |
| 18 | Grenoble | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | RED Star FC 93 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3 | 13 |
| 2 | Annecy | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 9 |
| 3 | Reims | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2 | 8 |
| 4 | Saint Etienne | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 7 |
| 5 | Nancy | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 6 | Montpellier | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 7 |
| 7 | Dijon | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 8 | Grenoble | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 3.2 | 6 |
| 9 | PAU | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Sochaux | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 4 |
| 11 | Nantes | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 4 |
| 12 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0.8 | 3 |
| 13 | Rodez | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 3 |
| 14 | Clermont Foot | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 2 |
| 15 | Metz | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 16 | Guingamp | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 1 |
| 17 | Dunkerque | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 1 |
| 18 | Laval | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 1 |
Forma i statistika timova
Nantes Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Reims | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.09.2026 | Boulogne | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Sochaux | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 07.09.2026 | Nancy | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 29.08.2026 | Guingamp | A | 3-3 (2-1) | N | O |
| 22.08.2026 | Rodez | H | 2-5 (2-1) | I | O |
| 14.08.2026 | Laval | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 08.08.2026 | RED Star FC 93 | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 17.05.2026 | Toulouse | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.05.2026 | Lens | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Dunkerque Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Annecy | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 18.09.2026 | PAU | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Saint Etienne | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 04.09.2026 | Clermont Foot | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.08.2026 | Nancy | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 21.08.2026 | Montpellier | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 14.08.2026 | Reims | A | 3-3 (1-1) | N | O |
| 08.08.2026 | Grenoble | H | 4-2 (1-1) | P | O |
| 09.05.2026 | Nancy | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 02.05.2026 | Grenoble | H | 0-1 (0-0) | I | U |