Le Havre 1 - 2 Orleans — rezultat
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 2
Tabele Francuska - Ligue 2
Ligue 2
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 8 | 14 | 3.3 | 22 |
| 2 | Reims | 9 | 4 | 5 | 0 | 19 | 11 | 8 | 3.3 | 17 |
| 3 | RED Star FC 93 | 9 | 5 | 2 | 2 | 12 | 10 | 2 | 2.4 | 17 |
| 4 | Nancy | 9 | 5 | 1 | 3 | 11 | 8 | 3 | 2.1 | 16 |
| 5 | Montpellier | 8 | 4 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | 1.6 | 15 |
| 6 | PAU | 9 | 4 | 2 | 3 | 11 | 9 | 2 | 2.2 | 14 |
| 7 | Metz | 9 | 3 | 4 | 2 | 15 | 13 | 2 | 3.1 | 13 |
| 8 | Annecy | 9 | 4 | 1 | 4 | 11 | 11 | 0 | 2.4 | 13 |
| 9 | Dijon | 9 | 3 | 3 | 3 | 16 | 16 | 0 | 3.6 | 12 |
| 10 | Sochaux | 9 | 2 | 5 | 2 | 7 | 9 | -2 | 1.8 | 11 |
| 11 | Dunkerque | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 15 | -2 | 3.1 | 11 |
| 12 | Boulogne | 9 | 1 | 6 | 2 | 6 | 6 | 0 | 1.3 | 9 |
| 13 | Guingamp | 9 | 2 | 2 | 5 | 11 | 15 | -4 | 2.9 | 8 |
| 14 | Nantes | 9 | 2 | 2 | 5 | 11 | 16 | -5 | 3 | 8 |
| 15 | Grenoble | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 15 | -7 | 2.6 | 8 |
| 16 | Clermont Foot | 9 | 0 | 7 | 2 | 9 | 12 | -3 | 2.3 | 7 |
| 17 | Rodez | 8 | 2 | 1 | 5 | 14 | 18 | -4 | 4 | 7 |
| 18 | Laval | 9 | 1 | 3 | 5 | 13 | 20 | -7 | 3.7 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 2 | Metz | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 7 | 5 | 3.8 | 11 |
| 3 | Reims | 5 | 2 | 3 | 0 | 13 | 9 | 4 | 4.4 | 9 |
| 4 | Montpellier | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 5 | PAU | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 6 | Dunkerque | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 7 |
| 7 | Sochaux | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 7 |
| 8 | Guingamp | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 7 |
| 9 | Nancy | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 10 | Dijon | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 11 | Laval | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 10 | -3 | 3.4 | 5 |
| 12 | Annecy | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 13 | Rodez | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 4 | 4 |
| 14 | Clermont Foot | 5 | 0 | 4 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 4 |
| 15 | RED Star FC 93 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 4 |
| 16 | Nantes | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 4 |
| 17 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 3 |
| 18 | Grenoble | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | RED Star FC 93 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3 | 13 |
| 2 | Saint Etienne | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 10 |
| 3 | Nancy | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 10 |
| 4 | Annecy | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 9 |
| 5 | Reims | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2 | 8 |
| 6 | PAU | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 7 | Montpellier | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 7 |
| 8 | Boulogne | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 6 |
| 9 | Dijon | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3 | 6 |
| 10 | Grenoble | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 3.2 | 6 |
| 11 | Sochaux | 5 | 0 | 4 | 1 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 4 |
| 12 | Nantes | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 4 |
| 13 | Dunkerque | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 4 |
| 14 | Clermont Foot | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 3 |
| 15 | Rodez | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 3 |
| 16 | Metz | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 17 | Guingamp | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 1 |
| 18 | Laval | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 1 |
Forma i statistika timova
Le Havre Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2020 | Paris FC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 07.02.2020 | Caen | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 03.02.2020 | Grenoble | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 31.01.2020 | Lens | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.01.2020 | Estac Troyes | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 10.01.2020 | Niort | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 20.12.2019 | Chambly Thelle FC | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 13.12.2019 | Clermont Foot | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 03.12.2019 | Le Mans | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 29.11.2019 | Rodez | A | 1-2 (1-0) | P | O |
Orleans Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2020 | Ajaccio | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 07.02.2020 | Niort | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 04.02.2020 | Rodez | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 31.01.2020 | Clermont Foot | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 24.01.2020 | Guingamp | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 10.01.2020 | Chambly Thelle FC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 20.12.2019 | Sochaux | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 13.12.2019 | Le Mans | A | 3-2 (1-2) | I | O |
| 07.12.2019 | Rouen | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.12.2019 | Lorient | H | 0-4 (0-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2019 | Ligue 2 | Orleans | 2-2 (1-1) | Le Havre | N | O |
| 08.02.2019 | Ligue 2 | Orleans | 1-1 (1-1) | Le Havre | N | U |
| 31.08.2018 | Ligue 2 | Le Havre | 3-1 (2-0) | Orleans | P | O |
| 02.02.2018 | Ligue 2 | Orleans | 2-1 (2-0) | Le Havre | I | O |
| 08.09.2017 | Ligue 2 | Le Havre | 1-1 (0-1) | Orleans | N | U |
| 19.05.2017 | Ligue 2 | Le Havre | 4-1 (2-1) | Orleans | P | O |
| 29.07.2016 | Ligue 2 | Orleans | 0-1 (0-1) | Le Havre | P | U |
| 13.03.2015 | Ligue 2 | Le Havre | 3-1 (1-1) | Orleans | P | O |
| 03.10.2014 | Ligue 2 | Orleans | 2-2 (0-1) | Le Havre | N | O |