PAOK 3 - 0 Volos NFC — rezultat
Mečevi iz lige Grcka - Super liga 1
Tabele Grcka - Super liga 1
Super League 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 3 | 9 | 2.5 | 15 |
| 2 | AEK Athens FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 16 | 3 | 13 | 3.2 | 14 |
| 3 | Olympiakos Piraeus | 6 | 4 | 1 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.2 | 13 |
| 4 | PAOK | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 8 | 5 | 3.5 | 12 |
| 5 | OFI | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 10 |
| 6 | Aris Thessalonikis | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 10 |
| 7 | Iraklis 1908 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 9 |
| 8 | Panetolikos | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 9 |
| 9 | Kifisia | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 8 |
| 10 | Kalamata | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3 | 7 |
| 11 | Asteras Tripolis | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 5 |
| 12 | Atromitos | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 9 | -4 | 2.3 | 2 |
| 13 | Levadiakos | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 11 | -11 | 1.8 | 1 |
| 14 | Volos NFC | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 12 | -6 | 3 | -1* |
* Volos NFC: −3 boda — EPO Eticka komisija 01.10.2026, slucaj Sundgren (playout 2024-25) - Volos NFC
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AEK Athens FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 0 | 12 | 4 | 9 |
| 2 | Panathinaikos | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 2 | 7 | 3.7 | 9 |
| 3 | OFI | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 4 | Aris Thessalonikis | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 7 |
| 5 | PAOK | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 6 |
| 6 | Panetolikos | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Olympiakos Piraeus | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 6 |
| 8 | Kifisia | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 5 |
| 9 | Iraklis 1908 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 10 | Asteras Tripolis | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 11 | Kalamata | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 3 |
| 12 | Volos NFC | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 13 | Atromitos | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
| 14 | Levadiakos | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | -5 | 1.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Olympiakos Piraeus | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 7 |
| 2 | Panathinaikos | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 3 | PAOK | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 4 | AEK Athens FC | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 5 |
| 5 | Iraklis 1908 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 5 |
| 6 | Kalamata | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 7 | OFI | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 8 | Panetolikos | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 9 | Kifisia | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 3 |
| 10 | Aris Thessalonikis | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | -6 | 4 | 3 |
| 11 | Asteras Tripolis | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 1 |
| 12 | Atromitos | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 13 | Levadiakos | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 | -6 | 2 | 1 |
| 14 | Volos NFC | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 8 | -5 | 3.7 | 0 |
Forma i statistika timova
PAOK Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2025 | Lille | A | 3-4 (0-3) | P | O |
| 19.10.2025 | AEK Athens FC | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 05.10.2025 | Olympiakos Piraeus | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 02.10.2025 | Celta Vigo | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 28.09.2025 | Asteras Tripolis | A | 3-3 (2-3) | N | O |
| 24.09.2025 | Maccabi Tel Aviv | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.09.2025 | Panetolikos | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.09.2025 | Levadiakos | A | 4-1 (2-1) | I | O |
| 14.09.2025 | OFI | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 31.08.2025 | Atromitos | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Volos NFC Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2025 | Panserraikos | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 04.10.2025 | Larisa | A | 2-5 (1-2) | P | O |
| 28.09.2025 | AEK Athens FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 24.09.2025 | Atromitos | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 20.09.2025 | Asteras Tripolis | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 16.09.2025 | Ilioupoli | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 13.09.2025 | Panetolikos | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 30.08.2025 | Olympiakos Piraeus | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 23.08.2025 | Aris Thessalonikis | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 19.08.2025 | PAS Giannina | A | 0-4 (0-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.01.2025 | Super League 1 | PAOK | 1-2 (0-0) | Volos NFC | I | O |
| 21.09.2024 | Super League 1 | Volos NFC | 1-4 (0-1) | PAOK | P | O |
| 21.01.2024 | Super League 1 | Volos NFC | 1-5 (0-2) | PAOK | P | O |
| 10.01.2024 | Cup | Volos NFC | 0-2 (0-1) | PAOK | P | U |
| 07.12.2023 | Cup | PAOK | 1-0 (1-0) | Volos NFC | P | U |
| 27.09.2023 | Super League 1 | PAOK | 3-0 (2-0) | Volos NFC | P | O |
| 08.05.2023 | Super League 1 | Volos NFC | 0-2 (0-1) | PAOK | P | U |
| 09.04.2023 | Super League 1 | PAOK | 4-2 (4-0) | Volos NFC | P | O |
| 12.03.2023 | Super League 1 | Volos NFC | 0-1 (0-1) | PAOK | P | U |
| 13.11.2022 | Super League 1 | PAOK | 3-0 (2-0) | Volos NFC | P | O |
| 23.01.2022 | Super League 1 | Volos NFC | 0-4 (0-2) | PAOK | P | O |
| 17.10.2021 | Super League 1 | PAOK | 4-4 (4-1) | Volos NFC | N | O |
| 10.01.2021 | Super League 1 | PAOK | 3-1 (1-1) | Volos NFC | P | O |
| 26.09.2020 | Super League 1 | Volos NFC | 0-0 (0-0) | PAOK | N | U |
| 27.01.2020 | Super League 1 | PAOK | 1-0 (0-0) | Volos NFC | P | U |
| 26.10.2019 | Super League 1 | Volos NFC | 0-2 (0-1) | PAOK | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | 92.6% | 94.6% | 93.5% | 92.5% | 91.5% |
| 1 | 1.31 0.8% | 1.31 0.8% | 1.31 0.0% | 1.32 0.8% | 1.32 0.0% | 1.30 1.6% | 1.30 0.0% |
| X | 5.29 5.8% | 5.29 5.8% | 4.95 1.0% | 5.45 4.8% | 4.99 0.2% | 5.25 8.7% | 4.85 1.0% |
| 2 | 8.56 12.2% | 8.56 12.2% | 8.75 0.0% | 8.60 11.3% | 9.00 1.1% | 8.25 3.1% | 8.55 5.5% |
| 0-2 | 2.25 6.6% | 2.25 6.6% | 2.25 2.2% | 2.22 3.3% | 2.25 2.2% | 2.25 0.0% | 2.22 5.7% |
| 3+ | 1.60 1.2% | 1.60 1.2% | 1.58 1.9% | 1.59 2.5% | 1.60 1.3% | 1.58 0.6% | 1.58 4.2% |
| 4+ | 2.48 0.4% | 2.48 0.4% | 2.55 2.0% | 2.47 3.1% | 2.56 2.0% | 2.45 2.1% | 2.55 5.6% |
| GG | 1.95 9.7% | 1.95 9.7% | 2.00 1.0% | 2.00 3.4% | 2.02 1.5% | 2.00 2.4% | 2.02 6.0% |
| NG | 1.80 6.5% | 1.80 6.5% | 1.70 1.7% | 1.72 3.0% | 1.71 1.7% | 1.69 1.8% | 1.69 5.0% |
| I2+ | 2.40 6.2% | 2.40 6.2% | 2.40 2.1% | 2.35 2.2% | 2.43 2.5% | 2.35 2.2% | 2.40 4.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice