Jong Utrecht 2 - 1 Jong AZ — rezultat
22.11.2019 19:00 • Holandija - Eerste Divisie
Mečevi iz lige Holandija - Eerste Divisie
Tabele Holandija - Eerste Divisie
Eerste Divisie
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles | 4 | 4 | 0 | 0 | 16 | 7 | 9 | 5.8 | 12 |
| 2 | MVV | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 12 |
| 3 | Almere City FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 3.5 | 10 |
| 4 | VVV Venlo | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 4 | 9 |
| 5 | Emmen | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 9 | 1 | 4.8 | 9 |
| 6 | Jong PSV | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 8 |
| 7 | Vitesse | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 7 |
| 8 | Roda | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 9 | NAC Breda | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 7 |
| 10 | FC Volendam | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 5 | 6 | 4 | 6 |
| 11 | Jong AZ | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 6 |
| 12 | Waalwijk | 4 | 0 | 4 | 0 | 6 | 6 | 0 | 3 | 4 |
| 13 | Den Bosch | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 | 10 | -1 | 4.8 | 4 |
| 14 | Jong Ajax | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 14 | -3 | 5 | 4 |
| 15 | Dordrecht | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 4 |
| 16 | FC OSS | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 17 | FC Eindhoven | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 3 |
| 18 | Helmond Sport | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 19 | De Graafschap | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 4.2 | 1 |
| 20 | Jong Utrecht | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 15 | -10 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jong PSV | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 7 |
| 2 | FC Volendam | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 1 | 8 | 5 | 6 |
| 3 | VVV Venlo | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 4.7 | 6 |
| 4 | Emmen | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 5 | MVV | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 6 | Roda | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 7 | Den Bosch | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4.7 | 4 |
| 8 | Almere City FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 9 | Heracles | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 10 | Dordrecht | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | FC OSS | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 12 | NAC Breda | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 3 |
| 13 | Jong AZ | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 14 | Jong Ajax | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 8 | -1 | 7.5 | 3 |
| 15 | Waalwijk | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 16 | Helmond Sport | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 17 | Vitesse | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 18 | FC Eindhoven | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 0 |
| 19 | De Graafschap | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 9 | -6 | 6 | 0 |
| 20 | Jong Utrecht | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 9 | -7 | 5.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 | 5 | 8 | 6 | 9 |
| 2 | Almere City FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 3.3 | 7 |
| 3 | Vitesse | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 4.5 | 6 |
| 4 | MVV | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 6 |
| 5 | NAC Breda | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 6 | VVV Venlo | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 7 | Jong AZ | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 5.5 | 3 |
| 8 | Roda | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 9 | Emmen | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 8 | -2 | 7 | 3 |
| 10 | FC Eindhoven | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 11 | Waalwijk | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 12 | De Graafschap | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 13 | Jong PSV | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 1 |
| 14 | Jong Ajax | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 15 | Dordrecht | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 8 | -5 | 5.5 | 1 |
| 16 | Den Bosch | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 17 | FC Volendam | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 18 | Helmond Sport | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 4 | 0 |
| 19 | Jong Utrecht | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | -3 | 3 | 0 |
| 20 | FC OSS | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Jong Utrecht Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2019 | FC Volendam | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 01.11.2019 | Telstar | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 25.10.2019 | Cambuur | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.10.2019 | Jong Ajax | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 18.10.2019 | De Graafschap | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 04.10.2019 | Dordrecht | A | 2-5 (0-2) | P | O |
| 30.09.2019 | Helmond Sport | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 20.09.2019 | Roda | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 16.09.2019 | Den Bosch | H | 5-1 (3-0) | P | O |
| 13.09.2019 | NAC Breda | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Jong AZ Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2019 | MVV | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 01.11.2019 | FC Eindhoven | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 25.10.2019 | FC Volendam | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 21.10.2019 | NEC Nijmegen | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 18.10.2019 | Jong Ajax | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 04.10.2019 | GO Ahead Eagles | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 30.09.2019 | Den Bosch | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 20.09.2019 | Almere City FC | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 16.09.2019 | NAC Breda | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 13.09.2019 | Jong PSV | A | 3-2 (0-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2019 | Eerste Divisie | Jong Utrecht | 1-3 (1-0) | Jong AZ | I | O |
| 12.10.2018 | Eerste Divisie | Jong AZ | 2-2 (1-0) | Jong Utrecht | N | O |
| 30.03.2018 | Eerste Divisie | Jong AZ | 1-3 (0-3) | Jong Utrecht | P | O |
| 01.09.2017 | Eerste Divisie | Jong Utrecht | 1-0 (0-0) | Jong AZ | P | U |