Avellino 2 - 0 Bari — rezultat
Mečevi iz lige Italija - Serija B
Tabele Italija - Serija B
Serie B
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Modena | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 2 | Mantova | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 6 |
| 3 | Palermo | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 6 |
| 4 | Ascoli | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 5 | Sudtirol | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 6 | Cesena | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 7 | Padova | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 8 | Avellino | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 9 | Pisa | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 10 | Juve Stabia | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Arezzo | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 12 | Empoli | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 13 | Vicenza Virtus | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 14 | Verona | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 15 | Sampdoria | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 16 | Benevento | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 17 | Carrarese | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 18 | Catanzaro | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 4 | 0 |
| 19 | Virtus Entella | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 20 | Cremonese | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mantova | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 2 | Avellino | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 3 | Palermo | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 4 | Sudtirol | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Empoli | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Vicenza Virtus | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 7 | Pisa | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 8 | Ascoli | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Cesena | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Padova | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 11 | Benevento | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 12 | Modena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Juve Stabia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Catanzaro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Arezzo | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 16 | Verona | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Sampdoria | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 18 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 19 | Virtus Entella | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 20 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Modena | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 2 | Mantova | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 3 | Palermo | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 4 | Ascoli | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 5 | Cesena | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 6 | Padova | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | Arezzo | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 8 | Juve Stabia | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 9 | Sudtirol | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Verona | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 11 | Sampdoria | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 12 | Carrarese | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 13 | Avellino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Pisa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Benevento | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Virtus Entella | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 17 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 18 | Empoli | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 19 | Catanzaro | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 4 | 0 |
| 20 | Vicenza Virtus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Avellino Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | Mantova | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 11.04.2026 | Catanzaro | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | Palermo | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 22.03.2026 | Sampdoria | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 18.03.2026 | Sudtirol | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 15.03.2026 | Virtus Entella | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 07.03.2026 | Padova | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 03.03.2026 | Venezia | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 28.02.2026 | Juve Stabia | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.02.2026 | Reggiana | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Bari Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | Venezia | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 11.04.2026 | Monza | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 06.04.2026 | Modena | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 22.03.2026 | Carrarese | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 18.03.2026 | Frosinone | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Reggiana | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 08.03.2026 | Pescara | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 04.03.2026 | Empoli | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 27.02.2026 | Sampdoria | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 21.02.2026 | Padova | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.6% | 94.8% | 95.2% | 94.3% | 93.6% |
| 1 | 1.88 1.6% | 1.88 1.6% | 1.90 0.0% | 1.92 1.5% | 1.94 0.5% | 1.92 1.5% | 1.89 2.6% |
| X | 3.34 2.3% | 3.34 2.3% | 3.30 0.0% | 3.35 4.7% | 3.48 0.0% | 3.35 1.5% | 3.35 1.5% |
| 2 | 4.24 6.8% | 4.24 6.8% | 4.00 0.0% | 4.25 13.3% | 4.03 1.3% | 4.15 5.1% | 4.15 5.1% |
| 0-2 | 1.73 0.0% | 1.73 0.0% | 1.73 1.8% | 1.71 1.2% | 1.75 0.6% | 1.75 0.0% | 1.71 0.6% |
| 3+ | 2.07 0.0% | 2.07 0.0% | 2.00 0.0% | 2.02 1.5% | 2.05 0.5% | 2.05 0.0% | 2.03 0.5% |
| 4+ | 3.54 2.2% | 3.54 2.2% | 3.70 0.0% | 3.50 1.4% | 3.76 1.1% | 3.75 0.0% | 3.75 1.4% |
| GG | 1.87 0.5% | 1.87 0.5% | 1.88 0.0% | 1.88 0.5% | 1.92 0.0% | 1.90 2.7% | 1.91 1.6% |
| NG | 1.83 0.5% | 1.83 0.5% | 1.80 1.1% | 1.82 1.6% | 1.83 0.0% | 1.84 3.2% | 1.78 1.7% |
| I2+ | 3.04 0.0% | 3.04 0.0% | 3.05 0.0% | 2.92 1.0% | 3.08 0.6% | 3.10 0.0% | 3.05 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice