Bari 2 - 0 Virtus Entella — rezultat
01.05.2026 13:00 • Italija - Serija B
Forma i statistika timova
Bari Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 2.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2026 | Avellino | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 18.04.2026 | Venezia | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 11.04.2026 | Monza | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 06.04.2026 | Modena | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 22.03.2026 | Carrarese | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 18.03.2026 | Frosinone | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Reggiana | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 08.03.2026 | Pescara | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 04.03.2026 | Empoli | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 27.02.2026 | Sampdoria | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Virtus Entella Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Padova | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 19.04.2026 | Empoli | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.04.2026 | Venezia | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.04.2026 | Mantova | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.03.2026 | Reggiana | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 18.03.2026 | Pescara | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 15.03.2026 | Avellino | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 07.03.2026 | Sudtirol | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 03.03.2026 | Modena | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 27.02.2026 | Monza | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2025 | Serie B | Virtus Entella | 2-2 (0-1) | Bari | N | O |
| 27.04.2018 | Serie B | Bari | 1-0 (1-0) | Virtus Entella | P | U |
| 03.12.2017 | Serie B | Virtus Entella | 3-1 (2-0) | Bari | I | O |
| 04.03.2017 | Serie B | Virtus Entella | 2-0 (1-0) | Bari | I | U |
| 09.10.2016 | Serie B | Bari | 1-1 (1-1) | Virtus Entella | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.1% | 95.2% | 95.3% | 94.2% | 92.8% |
| 1 | 3.21 10.7% | 3.21 10.7% | 3.10 10.7% | 3.35 17.5% | 3.00 3.8% | 3.10 6.9% | 3.00 9.1% |
| X | 2.91 5.5% | 2.91 5.5% | 3.05 1.6% | 2.82 4.4% | 3.03 4.7% | 3.10 1.6% | 3.05 0.0% |
| 2 | 2.43 3.2% | 2.43 3.2% | 2.30 8.0% | 2.52 0.8% | 2.59 0.8% | 2.40 4.0% | 2.40 4.0% |
| 0-2 | 1.69 1.2% | 1.69 1.2% | 1.63 1.2% | 1.60 3.0% | 1.64 2.4% | 1.68 0.0% | 1.64 0.6% |
| 3+ | 2.13 1.4% | 2.13 1.4% | 2.12 1.0% | 2.20 3.8% | 2.22 3.3% | 2.15 0.0% | 2.15 2.4% |
| 4+ | 3.54 6.3% | 3.54 6.3% | 4.05 2.5% | 3.80 4.1% | 4.26 5.4% | 4.00 0.0% | 4.10 3.8% |
| GG | 1.80 1.6% | 1.80 1.6% | 1.90 1.1% | 1.83 1.7% | 1.95 2.6% | 1.90 0.0% | 1.91 2.1% |
| NG | 1.90 1.6% | 1.90 1.6% | 1.78 1.1% | 1.87 1.6% | 1.80 2.2% | 1.84 0.0% | 1.79 0.6% |
| I2+ | 3.10 1.6% | 3.10 1.6% | 3.20 1.6% | 3.15 3.3% | 3.33 3.4% | 3.20 0.0% | 3.25 3.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice