Carrarese 0 - 0 Modena — rezultat
Mečevi iz lige Italija - Serija B
Tabele Italija - Serija B
Serie B
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 7 | 7 | 3.5 | 16 |
| 2 | Mantova | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 6 | 7 | 3.2 | 14 |
| 3 | Modena | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 6 | 5 | 2.8 | 13 |
| 4 | Sudtirol | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 3 | 6 | 2 | 12 |
| 5 | Ascoli | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 11 |
| 6 | Avellino | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 7 | Benevento | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 10 |
| 8 | Pisa | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 10 |
| 9 | Verona | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 7 |
| 10 | Cesena | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 7 |
| 11 | Padova | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 12 | Arezzo | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.2 | 7 |
| 13 | Virtus Entella | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 6 |
| 14 | Cremonese | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2 | 6 |
| 15 | Empoli | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 6 |
| 16 | Vicenza Virtus | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 13 | -6 | 3.3 | 5 |
| 17 | Carrarese | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 6 | -2 | 1.7 | 4 |
| 18 | Sampdoria | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 13 | -7 | 3.2 | 4 |
| 19 | Catanzaro | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 12 | -6 | 3 | 3 |
| 20 | Juve Stabia | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 2* |
* Juve Stabia: −4 boda — Neplacen IRPEF do 16.04.2026 - Juve Stabia; TFN 24.09.2026: nedostavljena dokumentacija posle prodaje kluba - Juve Stabia (druga kazna)
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 2 | Sudtirol | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 3 | Avellino | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 7 |
| 4 | Mantova | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 7 |
| 5 | Ascoli | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 6 | Benevento | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 7 |
| 7 | Verona | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 3.7 | 6 |
| 8 | Modena | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 9 | Padova | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 4 |
| 10 | Cremonese | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 11 | Vicenza Virtus | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 12 | Cesena | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 13 | Sampdoria | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 14 | Catanzaro | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 15 | Empoli | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 16 | Pisa | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 3 |
| 17 | Virtus Entella | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 18 | Juve Stabia | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 19 | Arezzo | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 1 |
| 20 | Carrarese | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pisa | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 3.3 | 7 |
| 2 | Modena | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 3 | Palermo | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 7 |
| 4 | Mantova | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 5 | Arezzo | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 6 |
| 6 | Juve Stabia | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 5 |
| 7 | Sudtirol | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 4 |
| 8 | Virtus Entella | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 9 | Carrarese | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 10 | Ascoli | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 11 | Cesena | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 12 | Benevento | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 13 | Avellino | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 14 | Padova | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 15 | Empoli | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 16 | Cremonese | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 17 | Verona | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 18 | Vicenza Virtus | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 1 |
| 19 | Sampdoria | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 1 |
| 20 | Catanzaro | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Carrarese Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2025 | Empoli | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 21.09.2025 | Avellino | H | 3-4 (2-2) | I | O |
| 13.09.2025 | Catanzaro | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 31.08.2025 | Padova | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.08.2025 | Spezia | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 18.08.2025 | Udinese | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 13.05.2025 | Palermo | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 09.05.2025 | Mantova | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 04.05.2025 | Modena | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 01.05.2025 | Sassuolo | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Modena Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2025 | Pescara | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 20.09.2025 | Mantova | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 13.09.2025 | Bari | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 31.08.2025 | Avellino | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.08.2025 | Sampdoria | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 18.08.2025 | Torino | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.05.2025 | Cesena | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 09.05.2025 | Brescia | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 04.05.2025 | Carrarese | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 01.05.2025 | Reggiana | H | 2-3 (2-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 96.0% | 92.9% | 92.5% | 95.2% | 94.0% | 93.4% |
| 1 | 2.94 6.5% | 2.97 7.6% | 3.10 12.7% | 3.15 16.7% | 3.20 13.1% | 3.10 8.8% | 3.15 14.5% |
| X | 3.14 3.1% | 3.18 1.9% | 3.05 1.6% | 2.85 10.9% | 3.24 3.0% | 3.00 3.2% | 3.05 1.6% |
| 2 | 2.54 2.7% | 2.56 1.9% | 2.35 7.8% | 2.42 4.0% | 2.33 7.5% | 2.45 3.9% | 2.35 9.6% |
| 0-2 | 1.57 7.6% | 1.57 7.6% | 1.60 3.0% | 1.58 4.2% | 1.63 1.2% | 1.60 3.0% | 1.62 3.0% |
| 3+ | 2.37 10.2% | 2.37 10.2% | 2.20 4.8% | 2.25 6.1% | 2.24 1.4% | 2.30 4.5% | 2.18 3.8% |
| 4+ | 4.45 16.5% | 4.45 16.5% | 4.20 6.3% | 3.90 4.0% | 4.30 1.7% | 4.35 6.1% | 4.20 6.3% |
| GG | 1.88 2.7% | 1.88 2.7% | 1.93 4.3% | 1.87 0.0% | 1.97 1.5% | 1.95 5.4% | 1.93 3.2% |
| NG | 1.90 0.5% | 1.90 0.5% | 1.75 4.4% | 1.83 0.0% | 1.78 1.1% | 1.80 5.3% | 1.77 2.7% |
| I2+ | 3.46 12.3% | 3.46 12.3% | 3.30 4.8% | 3.20 4.9% | 3.35 0.9% | 3.20 3.2% | 3.30 4.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice