Frosinone 0 - 1 Monza — rezultat
Mečevi iz lige Italija - Serija B
Tabele Italija - Serija B
Serie B
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 7 | 7 | 3.5 | 16 |
| 2 | Mantova | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 6 | 7 | 3.2 | 14 |
| 3 | Modena | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 6 | 5 | 2.8 | 13 |
| 4 | Sudtirol | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 3 | 6 | 2 | 12 |
| 5 | Ascoli | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 11 |
| 6 | Avellino | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 7 | Benevento | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 10 |
| 8 | Pisa | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 10 |
| 9 | Verona | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 7 |
| 10 | Cesena | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 7 |
| 11 | Padova | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 12 | Arezzo | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.2 | 7 |
| 13 | Virtus Entella | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 6 |
| 14 | Cremonese | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2 | 6 |
| 15 | Empoli | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 6 |
| 16 | Vicenza Virtus | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 13 | -6 | 3.3 | 5 |
| 17 | Carrarese | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 6 | -2 | 1.7 | 4 |
| 18 | Sampdoria | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 13 | -7 | 3.2 | 4 |
| 19 | Catanzaro | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 12 | -6 | 3 | 3 |
| 20 | Juve Stabia | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 2* |
* Juve Stabia: −4 boda — Neplacen IRPEF do 16.04.2026 - Juve Stabia; TFN 24.09.2026: nedostavljena dokumentacija posle prodaje kluba - Juve Stabia (druga kazna)
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 2 | Sudtirol | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 3 | Avellino | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 7 |
| 4 | Mantova | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 7 |
| 5 | Ascoli | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 6 | Benevento | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 7 |
| 7 | Verona | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 3.7 | 6 |
| 8 | Modena | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 9 | Padova | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 4 |
| 10 | Cremonese | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 11 | Vicenza Virtus | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 12 | Cesena | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 13 | Sampdoria | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 14 | Catanzaro | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 15 | Empoli | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 16 | Pisa | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 3 |
| 17 | Virtus Entella | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 18 | Juve Stabia | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 19 | Arezzo | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 1 |
| 20 | Carrarese | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pisa | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 3.3 | 7 |
| 2 | Modena | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 3 | Palermo | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 7 |
| 4 | Mantova | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 5 | Arezzo | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 6 |
| 6 | Juve Stabia | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 5 |
| 7 | Sudtirol | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 4 |
| 8 | Virtus Entella | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 9 | Carrarese | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 10 | Ascoli | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 11 | Cesena | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 12 | Benevento | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 13 | Avellino | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 14 | Padova | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 15 | Empoli | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 16 | Cremonese | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 17 | Verona | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 18 | Vicenza Virtus | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 1 |
| 19 | Sampdoria | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 1 |
| 20 | Catanzaro | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Frosinone Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | Venezia | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 30.09.2025 | Cesena | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 27.09.2025 | Mantova | A | 1-5 (0-4) | P | O |
| 23.09.2025 | Cagliari | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 19.09.2025 | Sudtirol | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 13.09.2025 | Padova | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 30.08.2025 | Palermo | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.08.2025 | Avellino | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 17.08.2025 | Monza | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 22.06.2025 | Salernitana | A | 0-0 | I | U |
Monza Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | Catanzaro | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 01.10.2025 | Empoli | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 27.09.2025 | Padova | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 20.09.2025 | Sampdoria | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 12.09.2025 | Avellino | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 31.08.2025 | Bari | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.08.2025 | Mantova | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 17.08.2025 | Frosinone | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 24.05.2025 | AC Milan | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 18.05.2025 | Empoli | H | 1-3 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.08.2025 | Coppa Italia | Monza | 0-1 (0-0) | Frosinone | P | U |
| 19.05.2024 | Serie A | Monza | 0-1 (0-1) | Frosinone | P | U |
| 06.01.2024 | Serie A | Frosinone | 2-3 (0-2) | Monza | I | O |
| 07.08.2022 | Coppa Italia | Monza | 3-2 (2-0) | Frosinone | I | O |
| 25.04.2022 | Serie B | Frosinone | 4-1 (2-1) | Monza | P | O |
| 11.12.2021 | Serie B | Monza | 3-2 (0-0) | Frosinone | I | O |
| 02.03.2021 | Serie B | Frosinone | 2-2 (1-2) | Monza | N | O |
| 07.11.2020 | Serie B | Monza | 2-0 (0-0) | Frosinone | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.2% | 93.2% | 92.7% | 92.4% | 94.5% | 94.0% | 93.2% |
| 1 | 2.60 3.3% | 2.61 3.0% | 2.55 3.8% | 2.62 1.1% | 2.64 1.5% | 2.70 0.0% | 2.55 3.8% |
| X | 3.08 0.6% | 3.08 0.6% | 3.10 1.6% | 2.95 3.3% | 3.18 0.9% | 3.10 0.0% | 3.15 0.0% |
| 2 | 2.75 3.8% | 2.74 3.4% | 2.75 3.8% | 2.77 3.7% | 2.74 2.2% | 2.70 0.0% | 2.75 3.8% |
| 0-2 | 1.69 1.2% | 1.69 1.2% | 1.68 1.2% | 1.66 1.2% | 1.72 1.1% | 1.71 0.0% | 1.69 1.2% |
| 3+ | 2.13 1.4% | 2.13 1.4% | 2.05 0.0% | 2.10 2.4% | 2.10 1.9% | 2.10 0.0% | 2.07 2.0% |
| 4+ | 3.54 0.0% | 3.54 0.0% | 3.85 2.7% | 3.60 1.4% | 3.90 2.6% | 3.80 0.0% | 3.85 2.7% |
| GG | 1.81 0.6% | 1.81 0.6% | 1.83 1.7% | 1.80 0.0% | 1.85 1.1% | 1.80 0.0% | 1.83 1.1% |
| NG | 1.90 0.0% | 1.90 0.0% | 1.88 1.1% | 1.90 0.0% | 1.92 1.5% | 1.95 0.0% | 1.89 1.6% |
| I2+ | 3.04 0.0% | 3.04 0.0% | 3.10 1.6% | 3.00 1.7% | 3.15 1.6% | 3.00 0.0% | 3.10 1.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice