Virtus Entella 1 - 1 Pescara — rezultat
25.10.2025 13:00 • Italija - Serija B
Mečevi iz lige Italija - Serija B
Tabele Italija - Serija B
Serie B
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 7 | 7 | 3.5 | 16 |
| 2 | Mantova | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 6 | 7 | 3.2 | 14 |
| 3 | Modena | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 6 | 5 | 2.8 | 13 |
| 4 | Sudtirol | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 3 | 6 | 2 | 12 |
| 5 | Ascoli | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 11 |
| 6 | Avellino | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 7 | Benevento | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 10 |
| 8 | Pisa | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 10 |
| 9 | Verona | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 7 |
| 10 | Cesena | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 7 |
| 11 | Padova | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 12 | Arezzo | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.2 | 7 |
| 13 | Virtus Entella | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 6 |
| 14 | Cremonese | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2 | 6 |
| 15 | Empoli | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 6 |
| 16 | Vicenza Virtus | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 13 | -6 | 3.3 | 5 |
| 17 | Carrarese | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 6 | -2 | 1.7 | 4 |
| 18 | Sampdoria | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 13 | -7 | 3.2 | 4 |
| 19 | Catanzaro | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 12 | -6 | 3 | 3 |
| 20 | Juve Stabia | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 2* |
* Juve Stabia: −4 boda — Neplacen IRPEF do 16.04.2026 - Juve Stabia; TFN 24.09.2026: nedostavljena dokumentacija posle prodaje kluba - Juve Stabia (druga kazna)
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 2 | Sudtirol | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 3 | Avellino | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 7 |
| 4 | Mantova | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 7 |
| 5 | Ascoli | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 6 | Benevento | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 7 |
| 7 | Verona | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 3.7 | 6 |
| 8 | Modena | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 9 | Padova | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 4 |
| 10 | Cremonese | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 11 | Vicenza Virtus | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 12 | Cesena | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 13 | Sampdoria | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 14 | Catanzaro | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 15 | Empoli | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 16 | Pisa | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 3 |
| 17 | Virtus Entella | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 18 | Juve Stabia | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 19 | Arezzo | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 1 |
| 20 | Carrarese | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pisa | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 3.3 | 7 |
| 2 | Modena | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 3 | Palermo | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 7 |
| 4 | Mantova | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 5 | Arezzo | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 6 |
| 6 | Juve Stabia | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 5 |
| 7 | Sudtirol | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 4 |
| 8 | Virtus Entella | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 9 | Carrarese | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 10 | Ascoli | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 11 | Cesena | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 12 | Benevento | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 13 | Avellino | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 14 | Padova | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 15 | Empoli | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 16 | Cremonese | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 17 | Verona | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 18 | Vicenza Virtus | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 1 |
| 19 | Sampdoria | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 1 |
| 20 | Catanzaro | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Virtus Entella Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2025 | Sampdoria | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 05.10.2025 | Modena | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 30.09.2025 | Bari | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 27.09.2025 | Avellino | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 21.09.2025 | Padova | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 14.09.2025 | Mantova | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.08.2025 | Cesena | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 23.08.2025 | Juve Stabia | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 16.08.2025 | Cagliari | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 09.08.2025 | Ternana | H | 4-0 (1-0) | P | O |
Pescara Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | Carrarese | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 05.10.2025 | Sampdoria | A | 4-1 (0-1) | I | O |
| 01.10.2025 | Sudtirol | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 28.09.2025 | Modena | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 21.09.2025 | Empoli | H | 4-0 (0-0) | P | O |
| 13.09.2025 | Venezia | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 30.08.2025 | Mantova | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 22.08.2025 | Cesena | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 17.08.2025 | Parma | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 10.08.2025 | Rimini | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2021 | Serie B | Pescara | 1-1 (0-1) | Virtus Entella | N | U |
| 27.12.2020 | Serie B | Virtus Entella | 3-0 (2-0) | Pescara | P | O |
| 09.02.2020 | Serie B | Virtus Entella | 2-0 (1-0) | Pescara | P | U |
| 21.09.2019 | Serie B | Pescara | 1-1 (0-1) | Virtus Entella | N | U |
| 17.02.2018 | Serie B | Virtus Entella | 0-0 (0-0) | Pescara | N | U |
| 19.09.2017 | Serie B | Pescara | 2-2 (1-0) | Virtus Entella | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.8% | 92.2% | 95.3% | 93.7% | 93.6% |
| 1 | 1.71 6.6% | 1.71 6.6% | 1.70 8.1% | 1.68 8.2% | 1.73 8.5% | 1.68 9.2% | 1.71 8.6% |
| X | 3.48 1.2% | 3.48 1.2% | 3.35 1.5% | 3.35 1.5% | 3.41 2.1% | 3.65 4.3% | 3.35 1.5% |
| 2 | 5.14 17.6% | 5.14 17.6% | 5.25 22.1% | 5.25 20.7% | 5.60 25.0% | 5.05 21.7% | 5.40 25.6% |
| 0-2 | 1.67 1.2% | 1.67 1.2% | 1.65 0.0% | 1.63 0.0% | 1.68 0.6% | 1.65 0.0% | 1.65 0.6% |
| 3+ | 2.16 1.4% | 2.17 0.9% | 2.12 0.0% | 2.15 0.0% | 2.15 0.9% | 2.20 0.0% | 2.12 1.4% |
| 4+ | 3.75 3.8% | 3.76 3.6% | 4.00 0.0% | 3.85 0.0% | 4.06 1.5% | 4.10 0.0% | 4.00 1.2% |
| GG | 2.03 2.0% | 2.03 2.0% | 2.10 6.1% | 2.07 3.5% | 2.12 4.4% | 2.10 2.4% | 2.10 4.0% |
| NG | 1.70 1.7% | 1.70 1.7% | 1.65 2.9% | 1.67 2.9% | 1.68 2.9% | 1.68 2.3% | 1.65 3.5% |
| I2+ | 3.15 0.0% | 3.15 0.0% | 3.20 0.0% | 3.10 0.0% | 3.24 0.6% | 3.10 0.0% | 3.20 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice