Nagoya Grampus 1 - 3 Gainare Tottori — rezultat
26.08.2026 09:30 • Japan - Carev kup
Forma i statistika timova
Nagoya Grampus Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Gamba Osaka | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 15.08.2026 | Kashima | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Shimizu S-pulse | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 06.06.2026 | Machida Zelvia | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.05.2026 | Machida Zelvia | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 23.05.2026 | Sanfrecce Hiroshima | A | 4-2 (2-1) | I | O |
| 17.05.2026 | Cerezo Osaka | A | 6-1 (3-1) | I | O |
| 10.05.2026 | Kyoto Sanga | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 06.05.2026 | Gamba Osaka | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 03.05.2026 | V-varen Nagasaki | A | 1-2 (1-1) | P | O |
Gainare Tottori Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2026 | Roasso Kumamoto | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 06.06.2026 | FC Gifu | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 31.05.2026 | Kanazawa | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 24.05.2026 | Oita Trinita | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.05.2026 | FC Ryukyu | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 13.05.2026 | Biwako Shiga | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 10.05.2026 | Kitakyushu | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 06.05.2026 | Sagan Tosu | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 02.05.2026 | Renofa Yamaguchi | H | 4-1 (3-0) | P | O |
| 29.04.2026 | Biwako Shiga | A | 1-3 (1-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.4% | – | – | 90.6% | – | 92.6% | 89.9% |
| 1 | 1.19 2.5% | - | - | 1.18 3.3% | - | 1.18 1.7% | 1.17 1.7% |
| X | 6.55 11.0% | - | - | 6.40 12.3% | - | 6.50 4.0% | 6.10 8.0% |
| 2 | 12.90 9.3% | - | - | 10.00 5.3% | - | 12.70 10.4% | 10.70 0.9% |
| 0-2 | 2.83 15.0% | - | - | 2.75 17.0% | - | 2.80 15.7% | 3.05 19.6% |
| 3+ | 1.33 7.0% | - | - | 1.36 9.3% | - | 1.38 8.0% | 1.32 7.7% |
| 4+ | 1.94 10.6% | - | - | 1.95 13.3% | - | 2.00 11.1% | 1.86 13.5% |
| GG | 1.84 5.6% | - | - | 1.92 5.0% | - | 1.85 9.8% | 1.85 9.3% |
| NG | 1.86 5.7% | - | - | 1.78 4.1% | - | 1.85 9.5% | 1.81 9.0% |
| I2+ | 2.01 8.2% | - | - | 1.95 8.0% | - | 2.05 8.9% | 1.95 9.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice