Iwaki 0 - 4 Roasso Kumamoto — rezultat
03.06.2023 04:00 • Japan - J2 liga
Mečevi iz lige Japan - J2 liga
Tabele Japan - J2 liga
J2 League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vegalta Sendai | 11 | 7 | 3 | 1 | 18 | 8 | 10 | 2.4 | 24 |
| 2 | Omiya Ardija | 11 | 5 | 5 | 1 | 21 | 11 | 10 | 2.9 | 20 |
| 3 | Albirex Niigata | 11 | 6 | 2 | 3 | 15 | 19 | -4 | 3.1 | 20 |
| 4 | Kataller Toyama | 11 | 5 | 4 | 2 | 20 | 11 | 9 | 2.8 | 19 |
| 5 | Yokohama FC | 11 | 5 | 3 | 3 | 20 | 14 | 6 | 3.1 | 18 |
| 6 | Shonan Bellmare | 11 | 4 | 6 | 1 | 12 | 10 | 2 | 2 | 18 |
| 7 | Oita Trinita | 11 | 4 | 5 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.3 | 17 |
| 8 | Iwaki | 11 | 5 | 0 | 6 | 18 | 17 | 1 | 3.2 | 15 |
| 9 | Fujieda MYFC | 11 | 3 | 5 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.2 | 14 |
| 10 | Tegevajaro Miyazaki | 11 | 3 | 5 | 3 | 15 | 15 | 0 | 2.7 | 14 |
| 11 | Jubilo Iwata | 11 | 4 | 2 | 5 | 13 | 14 | -1 | 2.5 | 14 |
| 12 | Tokushima Vortis | 11 | 4 | 2 | 5 | 10 | 12 | -2 | 2 | 14 |
| 13 | Sagan Tosu | 11 | 4 | 2 | 5 | 11 | 13 | -2 | 2.2 | 14 |
| 14 | Montedio Yamagata | 11 | 4 | 1 | 6 | 11 | 9 | 2 | 1.8 | 13 |
| 15 | Blaublitz Akita | 11 | 3 | 4 | 4 | 12 | 12 | 0 | 2.2 | 13 |
| 16 | Tochigi City | 11 | 3 | 2 | 6 | 17 | 18 | -1 | 3.2 | 11 |
| 17 | Consadole Sapporo | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | 19 | -6 | 2.9 | 11 |
| 18 | Imabari | 11 | 3 | 2 | 6 | 14 | 22 | -8 | 3.3 | 11 |
| 19 | Vanraure Hachinohe | 11 | 3 | 2 | 6 | 9 | 20 | -11 | 2.6 | 11 |
| 20 | Ventforet Kofu | 11 | 3 | 1 | 7 | 9 | 23 | -14 | 2.9 | 10 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Albirex Niigata | 5 | 5 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.2 | 15 |
| 2 | Iwaki | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 6 | 6 | 3 | 12 |
| 3 | Sagan Tosu | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 12 |
| 4 | Omiya Ardija | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3 | 11 |
| 5 | Oita Trinita | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | 6 | 7 | 3.2 | 11 |
| 6 | Blaublitz Akita | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 11 |
| 7 | Yokohama FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 6 | 7 | 3.8 | 10 |
| 8 | Fujieda MYFC | 6 | 2 | 4 | 0 | 7 | 3 | 4 | 1.7 | 10 |
| 9 | Tokushima Vortis | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 10 |
| 10 | Consadole Sapporo | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3 | 10 |
| 11 | Vegalta Sendai | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 9 |
| 12 | Montedio Yamagata | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 5 | 2 | 2 | 9 |
| 13 | Tegevajaro Miyazaki | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 9 |
| 14 | Kataller Toyama | 6 | 1 | 4 | 1 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 7 |
| 15 | Jubilo Iwata | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 7 |
| 16 | Ventforet Kofu | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 7 |
| 17 | Vanraure Hachinohe | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 1.8 | 6 |
| 18 | Shonan Bellmare | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 19 | Tochigi City | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 4 |
| 20 | Imabari | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vegalta Sendai | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 15 |
| 2 | Shonan Bellmare | 7 | 3 | 4 | 0 | 8 | 5 | 3 | 1.9 | 13 |
| 3 | Kataller Toyama | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 2.4 | 12 |
| 4 | Omiya Ardija | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 9 |
| 5 | Yokohama FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 8 |
| 6 | Jubilo Iwata | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 7 |
| 7 | Tochigi City | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 7 |
| 8 | Imabari | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3 | 7 |
| 9 | Oita Trinita | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 6 |
| 10 | Tegevajaro Miyazaki | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 11 | Vanraure Hachinohe | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 12 | -6 | 3.6 | 5 |
| 12 | Albirex Niigata | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 16 | -9 | 3.8 | 5 |
| 13 | Montedio Yamagata | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 4 |
| 14 | Fujieda MYFC | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 15 | Tokushima Vortis | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 4 |
| 16 | Iwaki | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 3 |
| 17 | Ventforet Kofu | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 16 | -13 | 3.8 | 3 |
| 18 | Blaublitz Akita | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.4 | 2 |
| 19 | Sagan Tosu | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 6 | -4 | 1.6 | 2 |
| 20 | Consadole Sapporo | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 1 |
Forma i statistika timova
Iwaki Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.05.2023 | Tokyo Verdy | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.05.2023 | Jubilo Iwata | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 17.05.2023 | Omiya Ardija | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 14.05.2023 | Blaublitz Akita | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 07.05.2023 | Shimizu S-pulse | A | 9-1 (3-0) | I | O |
| 03.05.2023 | Ventforet Kofu | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 29.04.2023 | V-varen Nagasaki | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 23.04.2023 | Tochigi SC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 16.04.2023 | Thespakusatsu Gunma | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 12.04.2023 | Kanazawa | A | 3-0 (3-0) | I | O |
Roasso Kumamoto Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.05.2023 | Montedio Yamagata | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 21.05.2023 | Mito Hollyhock | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 17.05.2023 | Vegalta Sendai | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 13.05.2023 | Oita Trinita | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 07.05.2023 | Ventforet Kofu | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.05.2023 | Thespakusatsu Gunma | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 29.04.2023 | Machida Zelvia | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 21.04.2023 | JEF United Chiba | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 16.04.2023 | Jubilo Iwata | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 12.04.2023 | Fagiano Okayama | A | 0-0 (0-0) | N | U |