Shimizu S-pulse 2 - 0 Oita Trinita — rezultat
16.03.2024 05:00 • Japan - J2 liga
Mečevi iz lige Japan - J2 liga
Tabele Japan - J2 liga
J2 League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Albirex Niigata | 15 | 9 | 2 | 4 | 22 | 24 | -2 | 3.1 | 29 |
| 2 | Kataller Toyama | 15 | 8 | 4 | 3 | 27 | 14 | 13 | 2.7 | 28 |
| 3 | Yokohama FC | 15 | 8 | 4 | 3 | 28 | 17 | 11 | 3 | 28 |
| 4 | Omiya Ardija | 15 | 7 | 6 | 2 | 27 | 18 | 9 | 3 | 27 |
| 5 | Vegalta Sendai | 15 | 8 | 3 | 4 | 23 | 14 | 9 | 2.5 | 27 |
| 6 | Tegevajaro Miyazaki | 15 | 7 | 5 | 3 | 24 | 16 | 8 | 2.7 | 26 |
| 7 | Consadole Sapporo | 15 | 7 | 2 | 6 | 21 | 19 | 2 | 2.7 | 23 |
| 8 | Oita Trinita | 15 | 5 | 7 | 3 | 18 | 12 | 6 | 2 | 22 |
| 9 | Jubilo Iwata | 15 | 6 | 4 | 5 | 18 | 16 | 2 | 2.3 | 22 |
| 10 | Shonan Bellmare | 15 | 5 | 7 | 3 | 15 | 14 | 1 | 1.9 | 22 |
| 11 | Iwaki | 15 | 6 | 2 | 7 | 24 | 22 | 2 | 3.1 | 20 |
| 12 | Sagan Tosu | 15 | 6 | 2 | 7 | 15 | 17 | -2 | 2.1 | 20 |
| 13 | Montedio Yamagata | 15 | 6 | 1 | 8 | 14 | 14 | 0 | 1.9 | 19 |
| 14 | Blaublitz Akita | 15 | 4 | 5 | 6 | 16 | 17 | -1 | 2.2 | 17 |
| 15 | Tokushima Vortis | 15 | 5 | 2 | 8 | 11 | 15 | -4 | 1.7 | 17 |
| 16 | Fujieda MYFC | 15 | 3 | 7 | 5 | 17 | 17 | 0 | 2.3 | 16 |
| 17 | Vanraure Hachinohe | 15 | 4 | 2 | 9 | 11 | 25 | -14 | 2.4 | 14 |
| 18 | Tochigi City | 15 | 3 | 3 | 9 | 21 | 28 | -7 | 3.3 | 12 |
| 19 | Imabari | 15 | 3 | 3 | 9 | 16 | 31 | -15 | 3.1 | 12 |
| 20 | Ventforet Kofu | 15 | 3 | 3 | 9 | 11 | 29 | -18 | 2.7 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Albirex Niigata | 8 | 7 | 0 | 1 | 14 | 8 | 6 | 2.8 | 21 |
| 2 | Tegevajaro Miyazaki | 9 | 5 | 3 | 1 | 15 | 8 | 7 | 2.6 | 18 |
| 3 | Oita Trinita | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | 7 | 8 | 2.8 | 15 |
| 4 | Omiya Ardija | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | 10 | 5 | 3.1 | 15 |
| 5 | Sagan Tosu | 7 | 5 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 2.6 | 15 |
| 6 | Blaublitz Akita | 8 | 4 | 3 | 1 | 12 | 8 | 4 | 2.5 | 15 |
| 7 | Yokohama FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 7 | 8 | 3.7 | 13 |
| 8 | Iwaki | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 7 | 6 | 2.9 | 13 |
| 9 | Consadole Sapporo | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 | 10 | -1 | 2.7 | 13 |
| 10 | Vegalta Sendai | 7 | 3 | 3 | 1 | 11 | 7 | 4 | 2.6 | 12 |
| 11 | Montedio Yamagata | 9 | 4 | 0 | 5 | 8 | 9 | -1 | 1.9 | 12 |
| 12 | Jubilo Iwata | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | 5 | 2 | 1.7 | 11 |
| 13 | Kataller Toyama | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 10 |
| 14 | Tokushima Vortis | 7 | 3 | 1 | 3 | 6 | 4 | 2 | 1.4 | 10 |
| 15 | Fujieda MYFC | 8 | 2 | 4 | 2 | 8 | 6 | 2 | 1.8 | 10 |
| 16 | Shonan Bellmare | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.1 | 9 |
| 17 | Ventforet Kofu | 8 | 2 | 1 | 5 | 6 | 11 | -5 | 2.1 | 7 |
| 18 | Vanraure Hachinohe | 7 | 2 | 0 | 5 | 4 | 10 | -6 | 2 | 6 |
| 19 | Tochigi City | 7 | 1 | 2 | 4 | 12 | 14 | -2 | 3.7 | 5 |
| 20 | Imabari | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 | 16 | -8 | 3.4 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kataller Toyama | 7 | 6 | 0 | 1 | 15 | 5 | 10 | 2.9 | 18 |
| 2 | Vegalta Sendai | 8 | 5 | 0 | 3 | 12 | 7 | 5 | 2.4 | 15 |
| 3 | Yokohama FC | 9 | 4 | 3 | 2 | 13 | 10 | 3 | 2.6 | 15 |
| 4 | Shonan Bellmare | 8 | 3 | 4 | 1 | 8 | 6 | 2 | 1.8 | 13 |
| 5 | Omiya Ardija | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | 8 | 4 | 2.9 | 12 |
| 6 | Jubilo Iwata | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 11 | 0 | 2.8 | 11 |
| 7 | Consadole Sapporo | 8 | 3 | 1 | 4 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 10 |
| 8 | Tegevajaro Miyazaki | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 8 |
| 9 | Albirex Niigata | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 16 | -8 | 3.4 | 8 |
| 10 | Vanraure Hachinohe | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 15 | -8 | 2.8 | 8 |
| 11 | Montedio Yamagata | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 7 |
| 12 | Oita Trinita | 7 | 1 | 4 | 2 | 3 | 5 | -2 | 1.1 | 7 |
| 13 | Iwaki | 8 | 2 | 1 | 5 | 11 | 15 | -4 | 3.2 | 7 |
| 14 | Tochigi City | 8 | 2 | 1 | 5 | 9 | 14 | -5 | 2.9 | 7 |
| 15 | Tokushima Vortis | 8 | 2 | 1 | 5 | 5 | 11 | -6 | 2 | 7 |
| 16 | Imabari | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | 15 | -7 | 2.9 | 7 |
| 17 | Fujieda MYFC | 7 | 1 | 3 | 3 | 9 | 11 | -2 | 2.9 | 6 |
| 18 | Sagan Tosu | 8 | 1 | 2 | 5 | 4 | 10 | -6 | 1.8 | 5 |
| 19 | Ventforet Kofu | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 18 | -13 | 3.3 | 5 |
| 20 | Blaublitz Akita | 7 | 0 | 2 | 5 | 4 | 9 | -5 | 1.9 | 2 |
Forma i statistika timova
Shimizu S-pulse Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2024 | V-varen Nagasaki | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 02.03.2024 | Ehime FC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 25.02.2024 | Roasso Kumamoto | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 02.12.2023 | Tokyo Verdy | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.11.2023 | Montedio Yamagata | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.11.2023 | Mito Hollyhock | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 04.11.2023 | Omiya Ardija | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 28.10.2023 | Roasso Kumamoto | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 21.10.2023 | Iwaki | A | 1-7 (1-3) | P | O |
| 07.10.2023 | Jubilo Iwata | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Oita Trinita Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2024 | Fujieda MYFC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 06.03.2024 | Kitakyushu | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.03.2024 | Yokohama FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.02.2024 | Vegalta Sendai | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 12.11.2023 | Thespakusatsu Gunma | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 04.11.2023 | Kanazawa | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 29.10.2023 | Blaublitz Akita | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 22.10.2023 | Tochigi SC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 07.10.2023 | Tokyo Verdy | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.09.2023 | Omiya Ardija | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.07.2023 | J2 League | Oita Trinita | 1-2 (0-1) | Shimizu S-pulse | P | O |
| 12.03.2023 | J2 League | Shimizu S-pulse | 0-0 (0-0) | Oita Trinita | N | U |
| 04.07.2021 | J1 League | Shimizu S-pulse | 1-0 (0-0) | Oita Trinita | P | U |
| 02.05.2021 | J1 League | Oita Trinita | 1-0 (1-0) | Shimizu S-pulse | I | U |
| 03.10.2020 | J1 League | Oita Trinita | 2-1 (1-1) | Shimizu S-pulse | I | O |
| 26.07.2020 | J1 League | Shimizu S-pulse | 4-2 (1-0) | Oita Trinita | P | O |
| 23.11.2019 | J1 League | Shimizu S-pulse | 1-1 (0-1) | Oita Trinita | N | U |
| 18.05.2019 | J1 League | Oita Trinita | 1-1 (0-1) | Shimizu S-pulse | N | U |
| 22.09.2016 | Emperor Cup | Oita Trinita | 0-1 | Shimizu S-pulse | P | U |