Highbury 2 - 0 Gomora United FC — rezultat
27.02.2026 13:30 • Juzna Afrika - 1. divizija
Tabele Juzna Afrika - 1. divizija
1st Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Magesi | 6 | 4 | 2 | 0 | 7 | 2 | 5 | 1.5 | 14 |
| 2 | Casric Stars | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 2 | 12 |
| 3 | Cape Town City | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 11 |
| 4 | Highbury | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 1.7 | 11 |
| 5 | Gomora United FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 11 |
| 6 | Leicesterfield | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 10 |
| 7 | Hope FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 10 |
| 8 | Hungry Lions | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 9 |
| 9 | University of Pretoria | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 10 | Lerumo Lions | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Upington City | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 12 | Midlands Wanderers | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 7 |
| 13 | NWU FC | 6 | 0 | 4 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.2 | 4 |
| 14 | Orbit College | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 3 |
| 15 | The Bees | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 9 | -6 | 2 | 3 |
| 16 | Venda FC | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 10 | -7 | 2.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Casric Stars | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 2 | Hungry Lions | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 3 | Cape Town City | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 4 | Leicesterfield | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 5 | Hope FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 6 |
| 6 | Gomora United FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 6 |
| 7 | Magesi | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 8 | Lerumo Lions | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 9 | Highbury | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 4 |
| 10 | University of Pretoria | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 11 | Upington City | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 12 | Midlands Wanderers | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 13 | The Bees | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 14 | NWU FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 2 |
| 15 | Orbit College | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 16 | Venda FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Magesi | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 2 | Highbury | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 7 |
| 3 | Gomora United FC | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 4 | Cape Town City | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 5 | Leicesterfield | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 6 | University of Pretoria | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 7 | Hope FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Lerumo Lions | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 9 | Upington City | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 10 | Midlands Wanderers | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 11 | Casric Stars | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 12 | Hungry Lions | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 13 | NWU FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 2 |
| 14 | Orbit College | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 1 |
| 15 | Venda FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 0 |
| 16 | The Bees | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Highbury Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2026 | Milford FC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 07.02.2026 | Sekhukhune United | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 01.02.2026 | Upington City | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.01.2026 | Baroka FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.01.2026 | Lerumo Lions | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 06.12.2025 | Cape Town City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.12.2025 | Kruger United | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 29.11.2025 | Gomora United FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.11.2025 | Milford FC | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 07.11.2025 | Venda FC | H | 0-2 (0-2) | I | U |
Gomora United FC Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2026 | Black Leopards | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 04.02.2026 | Mamelodi Sundowns | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 30.01.2026 | Venda FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.01.2026 | Lerumo Lions | A | 3-3 (2-1) | N | O |
| 23.01.2026 | Cape Town City | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 06.12.2025 | Black Leopards | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 03.12.2025 | The Bees | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 29.11.2025 | Highbury | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Hungry Lions | A | 1-1 | N | U |
| 08.11.2025 | Milford FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | 1st Division | Gomora United FC | 1-0 (0-0) | Highbury | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.0% | 91.8% | 90.1% | 91.6% | 90.0% |
| 1 | 2.04 12.1% | 2.04 12.1% | 2.05 0.0% | 2.05 11.6% | 2.13 7.0% | 2.10 0.0% | 2.05 10.1% |
| X | 2.83 0.7% | 2.83 0.7% | 2.80 0.0% | 2.90 0.0% | 2.77 0.7% | 2.90 0.0% | 2.80 1.8% |
| 2 | 3.88 22.0% | 3.88 22.0% | 3.75 0.0% | 3.90 21.9% | 3.58 10.5% | 3.70 0.0% | 3.75 15.4% |
| 0-2 | 1.33 0.0% | 1.33 0.0% | 1.32 0.0% | 1.36 1.4% | 1.34 0.7% | 1.36 0.0% | 1.32 1.5% |
| 3+ | 2.83 0.0% | 2.83 0.0% | 2.90 0.0% | 2.90 2.8% | 2.95 2.1% | 2.90 0.0% | 2.90 1.8% |
| 4+ | 6.10 0.0% | 6.10 0.0% | 6.50 0.0% | 5.80 3.6% | 6.55 3.1% | 6.35 0.0% | 6.50 3.2% |
| GG | 2.36 4.0% | 2.36 4.0% | 2.45 0.0% | 2.42 4.3% | 2.43 3.4% | 2.35 0.0% | 2.45 5.6% |
| NG | 1.50 2.6% | 1.50 2.6% | 1.42 0.0% | 1.50 2.6% | 1.46 2.0% | 1.50 0.0% | 1.43 2.7% |
| I2+ | 4.10 1.2% | 4.10 1.2% | 4.15 0.0% | 4.00 2.4% | 4.18 1.7% | 4.25 0.0% | 4.15 2.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice