Amazulu 5 - 1 Chippa United — rezultat
25.04.2026 13:00 • Juzna Afrika - Premier Soccer liga
Tabele Juzna Afrika - Premier Soccer liga
Premier Soccer League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 | 8 | 15 | 3.4 | 23 |
| 2 | Orlando Pirates | 8 | 7 | 1 | 0 | 19 | 1 | 18 | 2.5 | 22 |
| 3 | Amazulu | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 | 8 | 4 | 2.5 | 19 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 8 | 3 | 5 | 0 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 14 |
| 5 | Milford FC | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2 | 12 |
| 6 | Sekhukhune United | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2 | 11 |
| 7 | Stellenbosch | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.1 | 10 |
| 8 | Golden Arrows | 7 | 1 | 5 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0.9 | 8 |
| 9 | Chippa United | 7 | 1 | 5 | 1 | 4 | 6 | -2 | 1.4 | 8 |
| 10 | Polokwane City | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | 10 | -2 | 2.6 | 7 |
| 11 | Durban City | 8 | 1 | 4 | 3 | 5 | 7 | -2 | 1.5 | 7 |
| 12 | TS Galaxy | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 12 | -5 | 2.4 | 6 |
| 13 | Kruger United | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 12 | -9 | 2.1 | 4 |
| 14 | Siwelele | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | 13 | -7 | 2.7 | 3 |
| 15 | Richards Bay | 8 | 0 | 3 | 5 | 10 | 20 | -10 | 3.8 | 3 |
| 16 | Marumo Gallants | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 13 | -8 | 2.6 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 2 | Orlando Pirates | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 2.2 | 12 |
| 3 | Milford FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 10 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 5 | Amazulu | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 6 | Sekhukhune United | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 7 |
| 7 | Golden Arrows | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 |
| 8 | Stellenbosch | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 4 |
| 9 | Siwelele | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 10 | Polokwane City | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 11 | Durban City | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 3 |
| 12 | Chippa United | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 13 | Marumo Gallants | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 2 |
| 14 | TS Galaxy | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 1 |
| 15 | Richards Bay | 5 | 0 | 1 | 4 | 7 | 13 | -6 | 4 | 1 |
| 16 | Kruger United | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Amazulu | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3 | 12 |
| 2 | Mamelodi Sundowns | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 11 |
| 3 | Orlando Pirates | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 10 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 5 | Stellenbosch | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2 | 6 |
| 6 | Chippa United | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | TS Galaxy | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 5 |
| 8 | Kruger United | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 9 | Polokwane City | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 4 |
| 10 | Durban City | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 11 | Sekhukhune United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 12 | Golden Arrows | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 13 | Milford FC | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1 | 2 |
| 14 | Richards Bay | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 2 |
| 15 | Marumo Gallants | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 16 | Siwelele | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Amazulu Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | Orlando Pirates | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 11.04.2026 | Siwelele | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 06.04.2026 | Sekhukhune United | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 21.03.2026 | Polokwane City | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 14.03.2026 | Richards Bay | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 07.03.2026 | Casric Stars | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 04.03.2026 | Magesi | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.02.2026 | Stellenbosch | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 24.02.2026 | Mamelodi Sundowns | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 20.02.2026 | Richards Bay | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Chippa United Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Polokwane City | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 07.04.2026 | Siwelele | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 03.04.2026 | Mamelodi Sundowns | A | 4-1 (2-1) | I | O |
| 21.03.2026 | Stellenbosch | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 14.03.2026 | Magesi | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 04.03.2026 | Marumo Gallants | H | 1-3 (1-0) | I | O |
| 28.02.2026 | Golden Arrows | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.02.2026 | Richards Bay | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 06.02.2026 | Durban City | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.01.2026 | Durban City | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (17 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2025 | Premier Soccer League | Chippa United | 0-3 (0-1) | Amazulu | P | O |
| 29.03.2025 | Premier Soccer League | Chippa United | 2-1 (2-1) | Amazulu | I | O |
| 29.10.2024 | Premier Soccer League | Amazulu | 2-0 (2-0) | Chippa United | P | U |
| 27.04.2024 | Premier Soccer League | Amazulu | 2-1 (0-1) | Chippa United | P | O |
| 28.10.2023 | Premier Soccer League | Chippa United | 1-1 (0-1) | Amazulu | N | U |
| 05.03.2023 | Premier Soccer League | Chippa United | 0-2 (0-0) | Amazulu | P | U |
| 10.09.2022 | Premier Soccer League | Amazulu | 1-2 (0-2) | Chippa United | I | O |
| 14.12.2021 | Premier Soccer League | Amazulu | 2-2 (0-2) | Chippa United | N | O |
| 11.12.2021 | Premier Soccer League | Chippa United | 1-1 (1-1) | Amazulu | N | U |
| 10.03.2021 | Premier Soccer League | Chippa United | 0-1 (0-0) | Amazulu | P | U |
| 20.12.2020 | Premier Soccer League | Amazulu | 3-1 (2-1) | Chippa United | P | O |
| 29.02.2020 | Premier Soccer League | Chippa United | 1-0 (0-0) | Amazulu | I | U |
| 09.11.2019 | Premier Soccer League | Amazulu | 0-2 (0-0) | Chippa United | I | U |
| 06.04.2019 | Premier Soccer League | Amazulu | 0-1 (0-1) | Chippa United | I | U |
| 30.11.2018 | Premier Soccer League | Chippa United | 0-1 (0-1) | Amazulu | P | U |
| 07.01.2018 | Premier Soccer League | Amazulu | 0-2 (0-0) | Chippa United | I | U |
| 22.08.2017 | Premier Soccer League | Chippa United | 2-0 (1-0) | Amazulu | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 92.0% | 92.5% | 91.8% | 92.7% | 91.6% |
| 1 | 2.44 22.6% | 2.44 22.6% | 2.35 25.0% | 2.62 31.0% | 2.50 35.9% | 2.50 22.0% | 2.50 22.0% |
| X | 2.88 2.4% | 2.88 2.4% | 3.05 3.2% | 2.87 1.0% | 3.06 3.5% | 3.05 1.7% | 3.05 1.7% |
| 2 | 2.92 24.7% | 2.92 24.7% | 3.00 28.6% | 2.85 25.0% | 2.76 36.6% | 2.85 26.0% | 2.75 21.4% |
| 0-2 | 1.62 8.7% | 1.62 8.7% | 1.65 6.5% | 1.62 8.7% | 1.64 5.8% | 1.66 9.9% | 1.64 8.6% |
| 3+ | 2.16 11.5% | 2.16 11.5% | 2.10 8.7% | 2.17 11.4% | 2.12 7.0% | 2.10 12.5% | 2.12 9.8% |
| 4+ | 3.75 18.5% | 3.75 18.5% | 3.95 12.2% | 3.75 17.6% | 4.00 10.7% | 3.80 18.3% | 4.00 15.8% |
| GG | 1.83 12.4% | 1.83 12.4% | 1.88 10.5% | 1.83 12.9% | 1.87 11.8% | 1.84 10.2% | 1.88 10.5% |
| NG | 1.86 12.7% | 1.86 12.7% | 1.80 10.4% | 1.87 12.7% | 1.80 11.1% | 1.85 9.5% | 1.80 11.1% |
| I2+ | 3.08 8.9% | 3.08 8.9% | 3.15 8.7% | 3.10 10.1% | 3.18 6.5% | 3.15 13.7% | 3.20 9.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice