Chippa United 0 - 0 Kaizer Chiefs — rezultat
03.12.2025 17:30 • Juzna Afrika - Premier Soccer liga
Tabele Juzna Afrika - Premier Soccer liga
Premier Soccer League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 | 8 | 15 | 3.4 | 23 |
| 2 | Orlando Pirates | 8 | 7 | 1 | 0 | 19 | 1 | 18 | 2.5 | 22 |
| 3 | Amazulu | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 | 8 | 4 | 2.5 | 19 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 8 | 3 | 5 | 0 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 14 |
| 5 | Milford FC | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2 | 12 |
| 6 | Sekhukhune United | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2 | 11 |
| 7 | Stellenbosch | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.1 | 10 |
| 8 | Golden Arrows | 7 | 1 | 5 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0.9 | 8 |
| 9 | Chippa United | 7 | 1 | 5 | 1 | 4 | 6 | -2 | 1.4 | 8 |
| 10 | Polokwane City | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | 10 | -2 | 2.6 | 7 |
| 11 | Durban City | 8 | 1 | 4 | 3 | 5 | 7 | -2 | 1.5 | 7 |
| 12 | TS Galaxy | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 12 | -5 | 2.4 | 6 |
| 13 | Kruger United | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 12 | -9 | 2.1 | 4 |
| 14 | Siwelele | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | 13 | -7 | 2.7 | 3 |
| 15 | Richards Bay | 8 | 0 | 3 | 5 | 10 | 20 | -10 | 3.8 | 3 |
| 16 | Marumo Gallants | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 13 | -8 | 2.6 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 2 | Orlando Pirates | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 2.2 | 12 |
| 3 | Milford FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 10 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 5 | Amazulu | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 6 | Sekhukhune United | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 7 |
| 7 | Golden Arrows | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 |
| 8 | Stellenbosch | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 4 |
| 9 | Siwelele | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 10 | Polokwane City | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 11 | Durban City | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 3 |
| 12 | Chippa United | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 13 | Marumo Gallants | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 2 |
| 14 | TS Galaxy | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 1 |
| 15 | Richards Bay | 5 | 0 | 1 | 4 | 7 | 13 | -6 | 4 | 1 |
| 16 | Kruger United | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Amazulu | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3 | 12 |
| 2 | Mamelodi Sundowns | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 11 |
| 3 | Orlando Pirates | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 10 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 5 | Stellenbosch | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2 | 6 |
| 6 | Chippa United | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | TS Galaxy | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 5 |
| 8 | Kruger United | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 9 | Polokwane City | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 4 |
| 10 | Durban City | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 11 | Sekhukhune United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 12 | Golden Arrows | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 13 | Milford FC | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1 | 2 |
| 14 | Richards Bay | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 2 |
| 15 | Marumo Gallants | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 16 | Siwelele | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Chippa United Domaćin
- Dao
- 0.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | Siwelele | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.11.2025 | Orlando Pirates | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 04.11.2025 | Magesi | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.11.2025 | Amazulu | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 19.10.2025 | Marumo Gallants | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 05.10.2025 | Richards Bay | A | 4-1 (3-1) | I | O |
| 28.09.2025 | Stellenbosch | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.09.2025 | Sekhukhune United | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.09.2025 | Polokwane City | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 16.09.2025 | Orbit College | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Kaizer Chiefs Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | Zamalek SC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 23.11.2025 | AL Masry | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 04.11.2025 | Orbit College | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 31.10.2025 | Durban City | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 26.10.2025 | Simba | H | 3-1 (3-0) | P | O |
| 22.10.2025 | Siwelele | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.10.2025 | Simba | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.10.2025 | Stellenbosch | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.10.2025 | Amazulu | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 27.09.2025 | Kabuscorp | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (21 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2025 | Premier Soccer League | Chippa United | 0-0 (0-0) | Kaizer Chiefs | N | U |
| 15.02.2025 | Cup | Kaizer Chiefs | 3-0 (1-0) | Chippa United | I | O |
| 29.12.2024 | Premier Soccer League | Kaizer Chiefs | 1-0 (1-0) | Chippa United | I | U |
| 06.04.2024 | Premier Soccer League | Chippa United | 2-0 (2-0) | Kaizer Chiefs | P | U |
| 06.08.2023 | Premier Soccer League | Kaizer Chiefs | 0-0 (0-0) | Chippa United | N | U |
| 27.04.2023 | Premier Soccer League | Chippa United | 0-1 (0-0) | Kaizer Chiefs | I | U |
| 15.10.2022 | Premier Soccer League | Kaizer Chiefs | 1-2 (1-0) | Chippa United | P | O |
| 02.04.2022 | Premier Soccer League | Chippa United | 1-3 (0-1) | Kaizer Chiefs | I | O |
| 16.10.2021 | Premier Soccer League | Kaizer Chiefs | 4-0 (2-0) | Chippa United | I | O |
| 28.04.2021 | Premier Soccer League | Kaizer Chiefs | 0-1 (0-0) | Chippa United | P | U |
| 27.10.2020 | Premier Soccer League | Chippa United | 0-1 (0-0) | Kaizer Chiefs | I | U |
| 02.09.2020 | Premier Soccer League | Kaizer Chiefs | 1-0 (1-0) | Chippa United | I | U |
| 06.11.2019 | Premier Soccer League | Chippa United | 0-2 (0-0) | Kaizer Chiefs | I | U |
| 11.05.2019 | Premier Soccer League | Chippa United | 1-0 (1-0) | Kaizer Chiefs | P | U |
| 20.04.2019 | Cup | Chippa United | 2-4 (0-1) | Kaizer Chiefs | I | O |
| 10.11.2018 | Premier Soccer League | Kaizer Chiefs | 0-0 (0-0) | Chippa United | N | U |
| 07.04.2018 | Premier Soccer League | Kaizer Chiefs | 0-3 (0-1) | Chippa United | P | O |
| 06.12.2017 | Premier Soccer League | Chippa United | 1-0 (1-0) | Kaizer Chiefs | P | U |
| 05.11.2017 | League Cup | Chippa United | 0-1 (0-1) | Kaizer Chiefs | I | U |
| 15.04.2017 | Premier Soccer League | Kaizer Chiefs | 1-0 (0-0) | Chippa United | I | U |
| 03.12.2016 | Premier Soccer League | Chippa United | 3-1 (0-1) | Kaizer Chiefs | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.6% | 92.9% | 91.8% | 92.6% | 91.8% |
| 1 | 4.18 16.6% | 4.18 16.6% | 3.95 24.0% | 4.35 18.7% | 3.97 23.7% | 4.00 22.3% | 3.95 24.0% |
| X | 3.02 2.0% | 3.02 2.0% | 3.20 6.7% | 3.00 1.6% | 3.18 5.3% | 3.15 3.1% | 3.20 6.7% |
| 2 | 1.89 6.2% | 1.89 6.2% | 1.90 6.7% | 1.95 10.2% | 1.91 7.9% | 1.95 12.7% | 1.91 7.9% |
| 0-2 | 1.50 11.1% | 1.50 11.1% | 1.58 14.5% | 1.52 10.1% | 1.57 1.9% | 1.55 10.7% | 1.58 13.7% |
| 3+ | 2.28 16.8% | 2.28 16.8% | 2.25 19.6% | 2.37 15.4% | 2.24 3.0% | 2.30 16.4% | 2.25 19.6% |
| 4+ | 4.20 24.3% | 4.20 24.3% | 4.35 28.7% | 4.30 21.8% | 4.36 27.9% | 4.35 22.3% | 4.35 28.1% |
| GG | 2.05 18.0% | 2.05 18.0% | 2.05 21.2% | 2.07 17.9% | 2.04 20.9% | 2.00 21.6% | 2.05 21.2% |
| NG | 1.67 14.4% | 1.67 14.4% | 1.65 16.2% | 1.68 14.3% | 1.66 16.9% | 1.69 18.2% | 1.66 16.9% |
| I2+ | 3.25 14.9% | 3.25 14.9% | 3.35 16.3% | 3.35 13.0% | 3.35 16.3% | 3.20 12.3% | 3.35 16.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice