Chippa United 0 - 0 Stellenbosch — rezultat
28.09.2025 15:30 • Juzna Afrika - Premier Soccer liga
Tabele Juzna Afrika - Premier Soccer liga
Premier Soccer League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 | 8 | 15 | 3.4 | 23 |
| 2 | Orlando Pirates | 8 | 7 | 1 | 0 | 19 | 1 | 18 | 2.5 | 22 |
| 3 | Amazulu | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 | 8 | 4 | 2.5 | 19 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 8 | 3 | 5 | 0 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 14 |
| 5 | Milford FC | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2 | 12 |
| 6 | Sekhukhune United | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2 | 11 |
| 7 | Stellenbosch | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.1 | 10 |
| 8 | Golden Arrows | 7 | 1 | 5 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0.9 | 8 |
| 9 | Chippa United | 7 | 1 | 5 | 1 | 4 | 6 | -2 | 1.4 | 8 |
| 10 | Polokwane City | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | 10 | -2 | 2.6 | 7 |
| 11 | Durban City | 8 | 1 | 4 | 3 | 5 | 7 | -2 | 1.5 | 7 |
| 12 | TS Galaxy | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 12 | -5 | 2.4 | 6 |
| 13 | Kruger United | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 12 | -9 | 2.1 | 4 |
| 14 | Siwelele | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | 13 | -7 | 2.7 | 3 |
| 15 | Richards Bay | 8 | 0 | 3 | 5 | 10 | 20 | -10 | 3.8 | 3 |
| 16 | Marumo Gallants | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 13 | -8 | 2.6 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 2 | Orlando Pirates | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 2.2 | 12 |
| 3 | Milford FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 10 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 5 | Amazulu | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 6 | Sekhukhune United | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 7 |
| 7 | Golden Arrows | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 |
| 8 | Stellenbosch | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 4 |
| 9 | Siwelele | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 10 | Polokwane City | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 11 | Durban City | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 3 |
| 12 | Chippa United | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 13 | Marumo Gallants | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 2 |
| 14 | TS Galaxy | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 1 |
| 15 | Richards Bay | 5 | 0 | 1 | 4 | 7 | 13 | -6 | 4 | 1 |
| 16 | Kruger United | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Amazulu | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3 | 12 |
| 2 | Mamelodi Sundowns | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 11 |
| 3 | Orlando Pirates | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 10 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 5 | Stellenbosch | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2 | 6 |
| 6 | Chippa United | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | TS Galaxy | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 5 |
| 8 | Kruger United | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 9 | Polokwane City | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 4 |
| 10 | Durban City | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 11 | Sekhukhune United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 12 | Golden Arrows | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 13 | Milford FC | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1 | 2 |
| 14 | Richards Bay | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 2 |
| 15 | Marumo Gallants | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 16 | Siwelele | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Chippa United Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.2025 | Sekhukhune United | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.09.2025 | Polokwane City | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 16.09.2025 | Orbit College | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 31.08.2025 | Orlando Pirates | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 26.08.2025 | Richards Bay | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 19.08.2025 | TS Galaxy | H | 1-4 (1-1) | I | O |
| 13.08.2025 | Durban City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 09.08.2025 | Mamelodi Sundowns | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.05.2025 | Marumo Gallants | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 14.05.2025 | Mamelodi Sundowns | H | 0-3 (0-1) | I | O |
Stellenbosch Gost
- Dao
- 0.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.2025 | Durban City | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.09.2025 | Richards Bay | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 17.09.2025 | Amazulu | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 13.09.2025 | Orlando Pirates | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.08.2025 | Mamelodi Sundowns | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 26.08.2025 | Marumo Gallants | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 23.08.2025 | Sekhukhune United | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 20.08.2025 | Orlando Pirates | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 16.08.2025 | Sekhukhune United | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 13.08.2025 | Magesi | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (13 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.04.2025 | Premier Soccer League | Stellenbosch | 1-0 (0-0) | Chippa United | I | U |
| 23.10.2024 | Premier Soccer League | Chippa United | 0-2 (0-2) | Stellenbosch | I | U |
| 01.03.2024 | Premier Soccer League | Stellenbosch | 1-1 (1-0) | Chippa United | N | U |
| 11.11.2023 | Premier Soccer League | Chippa United | 0-0 (0-0) | Stellenbosch | N | U |
| 21.10.2023 | League Cup | Chippa United | 1-2 (0-0) | Stellenbosch | I | O |
| 04.02.2023 | Premier Soccer League | Chippa United | 1-2 (0-1) | Stellenbosch | I | O |
| 30.12.2022 | Premier Soccer League | Stellenbosch | 1-1 (0-0) | Chippa United | N | U |
| 17.04.2022 | Premier Soccer League | Chippa United | 1-0 (0-0) | Stellenbosch | P | U |
| 25.09.2021 | Premier Soccer League | Stellenbosch | 2-1 (2-1) | Chippa United | I | O |
| 01.05.2021 | Premier Soccer League | Chippa United | 1-0 (1-0) | Stellenbosch | P | U |
| 21.11.2020 | Premier Soccer League | Stellenbosch | 2-0 (1-0) | Chippa United | I | U |
| 28.08.2020 | Premier Soccer League | Stellenbosch | 1-1 (1-0) | Chippa United | N | U |
| 03.08.2019 | Premier Soccer League | Chippa United | 0-0 (0-0) | Stellenbosch | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.4% | 93.4% | 91.9% | 92.4% | 91.7% | 92.7% | 91.5% |
| 1 | 3.80 4.1% | 3.80 4.1% | 3.75 15.7% | 3.65 27.0% | 3.73 15.8% | 3.45 28.1% | 3.75 2.6% |
| X | 2.67 15.5% | 2.67 15.5% | 2.65 10.2% | 2.65 6.0% | 2.63 10.2% | 2.75 8.3% | 2.62 15.5% |
| 2 | 2.31 13.8% | 2.31 13.8% | 2.25 18.4% | 2.32 22.1% | 2.26 18.3% | 2.35 27.0% | 2.25 13.6% |
| 0-2 | 1.34 11.8% | 1.34 11.8% | 1.25 6.0% | 1.31 3.0% | 1.25 6.0% | 1.25 6.0% | 1.25 17.8% |
| 3+ | 3.13 31.5% | 3.13 31.5% | 3.55 16.4% | 3.15 6.8% | 3.57 17.4% | 3.20 4.9% | 3.55 51.1% |
| 4+ | 5.90 29.7% | 5.90 29.7% | 8.75 26.8% | 6.50 10.2% | 8.65 26.3% | 6.50 2.4% | 8.65 82.1% |
| GG | 2.50 23.2% | 2.50 23.2% | 2.75 5.8% | 2.45 2.8% | 2.76 5.7% | 2.40 12.7% | 2.80 32.1% |
| NG | 1.50 11.2% | 1.50 11.2% | 1.37 3.5% | 1.49 1.4% | 1.37 2.8% | 1.49 8.0% | 1.37 15.4% |
| I2+ | 4.23 24.4% | 4.03 18.5% | 4.85 12.8% | 4.30 4.9% | 4.86 13.3% | 4.20 5.0% | 4.85 36.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice