Durban City 2 - 0 TS Galaxy — rezultat
13.02.2026 17:30 • Juzna Afrika - Premier Soccer liga
Tabele Juzna Afrika - Premier Soccer liga
Premier Soccer League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 | 8 | 15 | 3.4 | 23 |
| 2 | Orlando Pirates | 8 | 7 | 1 | 0 | 19 | 1 | 18 | 2.5 | 22 |
| 3 | Amazulu | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 | 8 | 4 | 2.5 | 19 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 8 | 3 | 5 | 0 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 14 |
| 5 | Milford FC | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2 | 12 |
| 6 | Sekhukhune United | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2 | 11 |
| 7 | Stellenbosch | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.1 | 10 |
| 8 | Golden Arrows | 7 | 1 | 5 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0.9 | 8 |
| 9 | Chippa United | 7 | 1 | 5 | 1 | 4 | 6 | -2 | 1.4 | 8 |
| 10 | Polokwane City | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | 10 | -2 | 2.6 | 7 |
| 11 | Durban City | 8 | 1 | 4 | 3 | 5 | 7 | -2 | 1.5 | 7 |
| 12 | TS Galaxy | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 12 | -5 | 2.4 | 6 |
| 13 | Kruger United | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 12 | -9 | 2.1 | 4 |
| 14 | Siwelele | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | 13 | -7 | 2.7 | 3 |
| 15 | Richards Bay | 8 | 0 | 3 | 5 | 10 | 20 | -10 | 3.8 | 3 |
| 16 | Marumo Gallants | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 13 | -8 | 2.6 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 2 | Orlando Pirates | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 2.2 | 12 |
| 3 | Milford FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 10 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 5 | Amazulu | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 6 | Sekhukhune United | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 7 |
| 7 | Golden Arrows | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 |
| 8 | Stellenbosch | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 4 |
| 9 | Siwelele | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 10 | Polokwane City | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 11 | Durban City | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 3 |
| 12 | Chippa United | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 13 | Marumo Gallants | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 2 |
| 14 | TS Galaxy | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 1 |
| 15 | Richards Bay | 5 | 0 | 1 | 4 | 7 | 13 | -6 | 4 | 1 |
| 16 | Kruger United | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Amazulu | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3 | 12 |
| 2 | Mamelodi Sundowns | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 11 |
| 3 | Orlando Pirates | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 10 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 5 | Stellenbosch | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2 | 6 |
| 6 | Chippa United | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | TS Galaxy | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 5 |
| 8 | Kruger United | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 9 | Polokwane City | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 4 |
| 10 | Durban City | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 11 | Sekhukhune United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 12 | Golden Arrows | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 13 | Milford FC | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1 | 2 |
| 14 | Richards Bay | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 2 |
| 15 | Marumo Gallants | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 16 | Siwelele | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Durban City Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.02.2026 | Chippa United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.01.2026 | Chippa United | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 25.01.2026 | Polokwane City | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 03.12.2025 | Orbit College | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 29.11.2025 | Orlando Pirates | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 23.11.2025 | Richards Bay | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.11.2025 | Marumo Gallants | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 31.10.2025 | Kaizer Chiefs | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 25.10.2025 | Richards Bay | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.10.2025 | Amazulu | A | 1-0 (0-0) | I | U |
TS Galaxy Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2026 | Marumo Gallants | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.02.2026 | Sekhukhune United | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 25.01.2026 | Amazulu | A | 3-2 (0-0) | I | O |
| 21.01.2026 | Marumo Gallants | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 07.12.2025 | Kaizer Chiefs | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.11.2025 | Polokwane City | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.11.2025 | Golden Arrows | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 05.11.2025 | Mamelodi Sundowns | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.11.2025 | Stellenbosch | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 26.10.2025 | Golden Arrows | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.08.2025 | Premier Soccer League | TS Galaxy | 0-2 (0-0) | Durban City | P | U |
| 14.02.2025 | Cup | Durban City | 1-1 (0-0) | TS Galaxy | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.4% | 93.4% | 92.1% | 92.1% | 91.8% | 92.6% | 92.1% |
| 1 | 2.14 1.9% | 2.14 1.9% | 2.15 4.4% | 2.10 0.0% | 2.11 4.5% | 2.15 4.4% | 2.15 1.4% |
| X | 3.03 4.5% | 3.03 4.5% | 2.95 1.7% | 2.92 2.5% | 3.04 1.0% | 3.00 3.4% | 2.95 2.4% |
| 2 | 3.66 6.6% | 3.66 6.6% | 3.55 4.4% | 3.75 3.8% | 3.49 6.4% | 3.55 2.9% | 3.55 2.9% |
| 0-2 | 1.44 3.4% | 1.44 3.4% | 1.45 0.0% | 1.46 0.0% | 1.46 0.7% | 1.44 0.7% | 1.46 1.4% |
| 3+ | 2.65 8.2% | 2.65 8.2% | 2.55 0.0% | 2.52 0.0% | 2.53 1.2% | 2.60 2.0% | 2.50 2.0% |
| 4+ | 5.14 16.8% | 5.14 16.8% | 5.25 1.9% | 4.90 1.0% | 5.25 1.9% | 5.35 3.9% | 5.25 0.9% |
| GG | 2.28 6.0% | 2.28 6.0% | 2.15 0.0% | 2.15 2.4% | 2.17 0.0% | 2.20 4.8% | 2.18 0.9% |
| NG | 1.59 3.0% | 1.59 3.0% | 1.58 0.0% | 1.63 1.8% | 1.59 0.0% | 1.60 3.6% | 1.59 1.3% |
| I2+ | 3.71 15.9% | 3.71 15.9% | 3.80 1.3% | 3.60 1.4% | 3.79 1.0% | 3.85 1.3% | 3.80 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice