Magesi 5 - 2 Durban City — rezultat
19.04.2026 15:30 • Juzna Afrika - Premier Soccer liga
Tabele Juzna Afrika - Premier Soccer liga
Premier Soccer League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 | 8 | 15 | 3.4 | 23 |
| 2 | Orlando Pirates | 8 | 7 | 1 | 0 | 19 | 1 | 18 | 2.5 | 22 |
| 3 | Amazulu | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 | 8 | 4 | 2.5 | 19 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 8 | 3 | 5 | 0 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 14 |
| 5 | Milford FC | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2 | 12 |
| 6 | Sekhukhune United | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2 | 11 |
| 7 | Stellenbosch | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.1 | 10 |
| 8 | Golden Arrows | 7 | 1 | 5 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0.9 | 8 |
| 9 | Chippa United | 7 | 1 | 5 | 1 | 4 | 6 | -2 | 1.4 | 8 |
| 10 | Polokwane City | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | 10 | -2 | 2.6 | 7 |
| 11 | Durban City | 8 | 1 | 4 | 3 | 5 | 7 | -2 | 1.5 | 7 |
| 12 | TS Galaxy | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 12 | -5 | 2.4 | 6 |
| 13 | Kruger United | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 12 | -9 | 2.1 | 4 |
| 14 | Siwelele | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | 13 | -7 | 2.7 | 3 |
| 15 | Richards Bay | 8 | 0 | 3 | 5 | 10 | 20 | -10 | 3.8 | 3 |
| 16 | Marumo Gallants | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 13 | -8 | 2.6 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 2 | Orlando Pirates | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 2.2 | 12 |
| 3 | Milford FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 10 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 5 | Amazulu | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 6 | Sekhukhune United | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 7 |
| 7 | Golden Arrows | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 |
| 8 | Stellenbosch | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 4 |
| 9 | Siwelele | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 10 | Polokwane City | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 11 | Durban City | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 3 |
| 12 | Chippa United | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 13 | Marumo Gallants | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 2 |
| 14 | TS Galaxy | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 1 |
| 15 | Richards Bay | 5 | 0 | 1 | 4 | 7 | 13 | -6 | 4 | 1 |
| 16 | Kruger United | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Amazulu | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3 | 12 |
| 2 | Mamelodi Sundowns | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 11 |
| 3 | Orlando Pirates | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 10 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 5 | Stellenbosch | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2 | 6 |
| 6 | Chippa United | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | TS Galaxy | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 5 |
| 8 | Kruger United | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 9 | Polokwane City | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 4 |
| 10 | Durban City | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 11 | Sekhukhune United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 12 | Golden Arrows | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 13 | Milford FC | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1 | 2 |
| 14 | Richards Bay | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 2 |
| 15 | Marumo Gallants | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 16 | Siwelele | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Magesi Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2026 | Kaizer Chiefs | H | 1-4 (0-2) | I | O |
| 11.04.2026 | Sekhukhune United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 07.04.2026 | Marumo Gallants | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 21.03.2026 | Kaizer Chiefs | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 14.03.2026 | Chippa United | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 04.03.2026 | Amazulu | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.02.2026 | Polokwane City | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 18.02.2026 | Stellenbosch | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 13.02.2026 | Golden Arrows | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 07.02.2026 | Upington City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Durban City Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Golden Arrows | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 07.04.2026 | Mamelodi Sundowns | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 04.04.2026 | Casric Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 22.03.2026 | Richards Bay | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 15.03.2026 | Kaizer Chiefs | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 08.03.2026 | Golden Arrows | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 04.03.2026 | Sekhukhune United | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 01.03.2026 | Marumo Gallants | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 21.02.2026 | Upington City | A | 0-1 | P | U |
| 13.02.2026 | TS Galaxy | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2025 | Premier Soccer League | Durban City | 3-1 (0-1) | Magesi | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.7% | 92.8% | 91.9% | 92.6% | 91.7% |
| 1 | 2.35 2.5% | 2.35 2.5% | 2.45 2.1% | 2.45 0.0% | 2.37 0.8% | 2.45 0.0% | 2.45 2.1% |
| X | 2.71 2.9% | 2.71 2.9% | 2.70 1.8% | 2.70 5.3% | 2.71 1.5% | 2.75 5.2% | 2.70 1.8% |
| 2 | 3.28 7.2% | 3.28 7.2% | 3.20 1.5% | 3.35 8.1% | 3.36 3.4% | 3.25 6.6% | 3.20 1.5% |
| 0-2 | 1.31 1.5% | 1.31 1.5% | 1.31 1.5% | 1.33 1.5% | 1.31 1.5% | 1.34 1.5% | 1.31 2.2% |
| 3+ | 2.92 3.2% | 2.92 3.2% | 3.15 5.0% | 3.05 3.4% | 3.16 5.0% | 3.00 3.4% | 3.15 5.0% |
| 4+ | 6.15 3.4% | 6.15 3.4% | 7.25 7.4% | 6.20 5.1% | 7.25 7.4% | 6.50 2.4% | 7.20 6.7% |
| GG | 2.34 1.7% | 2.34 1.7% | 2.50 4.2% | 2.42 2.1% | 2.50 3.7% | 2.30 0.0% | 2.50 2.0% |
| NG | 1.52 1.3% | 1.52 1.3% | 1.45 2.0% | 1.50 1.3% | 1.45 2.0% | 1.55 0.0% | 1.45 2.0% |
| I2+ | 4.05 2.8% | 4.05 2.8% | 4.45 4.7% | 4.00 2.4% | 4.42 4.0% | 4.30 1.2% | 4.40 3.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice