Richards Bay 0 - 0 Mamelodi Sundowns — rezultat
26.04.2026 15:30 • Juzna Afrika - Premier Soccer liga
Tabele Juzna Afrika - Premier Soccer liga
Premier Soccer League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 | 8 | 15 | 3.4 | 23 |
| 2 | Orlando Pirates | 8 | 7 | 1 | 0 | 19 | 1 | 18 | 2.5 | 22 |
| 3 | Amazulu | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 | 8 | 4 | 2.5 | 19 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 8 | 3 | 5 | 0 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 14 |
| 5 | Milford FC | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2 | 12 |
| 6 | Sekhukhune United | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2 | 11 |
| 7 | Stellenbosch | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.1 | 10 |
| 8 | Golden Arrows | 7 | 1 | 5 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0.9 | 8 |
| 9 | Chippa United | 7 | 1 | 5 | 1 | 4 | 6 | -2 | 1.4 | 8 |
| 10 | Polokwane City | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | 10 | -2 | 2.6 | 7 |
| 11 | Durban City | 8 | 1 | 4 | 3 | 5 | 7 | -2 | 1.5 | 7 |
| 12 | TS Galaxy | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 12 | -5 | 2.4 | 6 |
| 13 | Kruger United | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 12 | -9 | 2.1 | 4 |
| 14 | Siwelele | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | 13 | -7 | 2.7 | 3 |
| 15 | Richards Bay | 8 | 0 | 3 | 5 | 10 | 20 | -10 | 3.8 | 3 |
| 16 | Marumo Gallants | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 13 | -8 | 2.6 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 2 | Orlando Pirates | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 2.2 | 12 |
| 3 | Milford FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 10 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 5 | Amazulu | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 6 | Sekhukhune United | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 7 |
| 7 | Golden Arrows | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 |
| 8 | Stellenbosch | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 4 |
| 9 | Siwelele | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 10 | Polokwane City | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 11 | Durban City | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 3 |
| 12 | Chippa United | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 13 | Marumo Gallants | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 2 |
| 14 | TS Galaxy | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 1 |
| 15 | Richards Bay | 5 | 0 | 1 | 4 | 7 | 13 | -6 | 4 | 1 |
| 16 | Kruger United | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Amazulu | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3 | 12 |
| 2 | Mamelodi Sundowns | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 11 |
| 3 | Orlando Pirates | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 10 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 5 | Stellenbosch | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2 | 6 |
| 6 | Chippa United | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | TS Galaxy | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 5 |
| 8 | Kruger United | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 9 | Polokwane City | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 4 |
| 10 | Durban City | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 11 | Sekhukhune United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 12 | Golden Arrows | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 13 | Milford FC | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1 | 2 |
| 14 | Richards Bay | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 2 |
| 15 | Marumo Gallants | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 16 | Siwelele | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Richards Bay Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | TS Galaxy | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 10.04.2026 | Orlando Pirates | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 07.04.2026 | Stellenbosch | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 22.03.2026 | Durban City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 14.03.2026 | Amazulu | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 11.03.2026 | Orlando Pirates | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 03.03.2026 | Kaizer Chiefs | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.02.2026 | Orbit College | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.02.2026 | Amazulu | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 14.02.2026 | Chippa United | A | 3-0 (1-0) | I | O |
Mamelodi Sundowns Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2026 | Stellenbosch | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 18.04.2026 | ES Tunis | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 12.04.2026 | ES Tunis | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 07.04.2026 | Durban City | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 03.04.2026 | Chippa United | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 22.03.2026 | Stade Malien Bamako | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 17.03.2026 | Marumo Gallants | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 13.03.2026 | Stade Malien Bamako | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 10.03.2026 | Orbit College | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 04.03.2026 | Golden Arrows | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2025 | Premier Soccer League | Mamelodi Sundowns | 4-1 (3-1) | Richards Bay | I | O |
| 03.08.2025 | 8 Cup | Mamelodi Sundowns | 4-0 (2-0) | Richards Bay | I | O |
| 30.04.2025 | Premier Soccer League | Mamelodi Sundowns | 3-0 (2-0) | Richards Bay | I | O |
| 28.12.2024 | Premier Soccer League | Richards Bay | 0-2 (0-1) | Mamelodi Sundowns | I | U |
| 02.04.2024 | Premier Soccer League | Mamelodi Sundowns | 1-0 (0-0) | Richards Bay | I | U |
| 23.08.2023 | Premier Soccer League | Richards Bay | 0-1 (0-1) | Mamelodi Sundowns | I | U |
| 25.04.2023 | Premier Soccer League | Mamelodi Sundowns | 1-0 (1-0) | Richards Bay | I | U |
| 07.02.2023 | Cup | Mamelodi Sundowns | 3-2 (1-1) | Richards Bay | I | O |
| 06.01.2023 | Premier Soccer League | Richards Bay | 0-2 (0-1) | Mamelodi Sundowns | I | U |
| 04.02.2022 | Cup | Richards Bay | 0-4 (0-1) | Mamelodi Sundowns | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.1% | 91.1% | 91.8% | 91.9% | 91.8% | 92.6% | 91.7% |
| 1 | 10.20 25.2% | 10.20 25.2% | 9.50 50.8% | 9.50 48.4% | 9.45 48.8% | 10.00 47.1% | 9.45 54.9% |
| X | 4.35 12.1% | 4.35 12.1% | 4.20 16.7% | 4.55 21.3% | 4.22 17.9% | 4.75 26.7% | 4.20 20.0% |
| 2 | 1.30 6.5% | 1.30 6.5% | 1.34 12.4% | 1.31 13.2% | 1.34 12.4% | 1.30 13.3% | 1.34 11.8% |
| 0-2 | 1.70 3.0% | 1.70 3.0% | 1.73 8.1% | 1.71 6.9% | 1.72 6.8% | 1.70 8.3% | 1.72 6.8% |
| 3+ | 2.03 3.8% | 2.03 3.8% | 2.00 7.0% | 2.02 8.2% | 2.00 7.4% | 2.05 8.9% | 2.00 7.0% |
| 4+ | 3.48 2.8% | 3.48 2.8% | 3.65 12.0% | 3.60 10.0% | 3.67 11.4% | 3.75 11.8% | 3.65 11.0% |
| GG | 2.54 6.7% | 2.54 6.7% | 2.60 13.0% | 2.62 13.9% | 2.60 12.1% | 2.60 18.2% | 2.62 12.9% |
| NG | 1.45 4.0% | 1.45 4.0% | 1.42 5.3% | 1.43 7.7% | 1.41 6.6% | 1.44 10.0% | 1.41 6.6% |
| I2+ | 2.91 1.7% | 2.91 1.7% | 3.00 7.7% | 2.92 10.2% | 3.01 7.1% | 3.10 7.5% | 3.00 7.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice