Stellenbosch 0 - 2 Siwelele — rezultat
05.11.2025 17:30 • Juzna Afrika - Premier Soccer liga
Tabele Juzna Afrika - Premier Soccer liga
Premier Soccer League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 | 8 | 15 | 3.4 | 23 |
| 2 | Orlando Pirates | 8 | 7 | 1 | 0 | 19 | 1 | 18 | 2.5 | 22 |
| 3 | Amazulu | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 | 8 | 4 | 2.5 | 19 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 8 | 3 | 5 | 0 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 14 |
| 5 | Milford FC | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2 | 12 |
| 6 | Sekhukhune United | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2 | 11 |
| 7 | Stellenbosch | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.1 | 10 |
| 8 | Golden Arrows | 7 | 1 | 5 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0.9 | 8 |
| 9 | Chippa United | 7 | 1 | 5 | 1 | 4 | 6 | -2 | 1.4 | 8 |
| 10 | Polokwane City | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | 10 | -2 | 2.6 | 7 |
| 11 | Durban City | 8 | 1 | 4 | 3 | 5 | 7 | -2 | 1.5 | 7 |
| 12 | TS Galaxy | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 12 | -5 | 2.4 | 6 |
| 13 | Kruger United | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 12 | -9 | 2.1 | 4 |
| 14 | Siwelele | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | 13 | -7 | 2.7 | 3 |
| 15 | Richards Bay | 8 | 0 | 3 | 5 | 10 | 20 | -10 | 3.8 | 3 |
| 16 | Marumo Gallants | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 13 | -8 | 2.6 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 2 | Orlando Pirates | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 2.2 | 12 |
| 3 | Milford FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 10 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 5 | Amazulu | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 6 | Sekhukhune United | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 7 |
| 7 | Golden Arrows | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 |
| 8 | Stellenbosch | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 4 |
| 9 | Siwelele | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 10 | Polokwane City | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 11 | Durban City | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 3 |
| 12 | Chippa United | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 13 | Marumo Gallants | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 2 |
| 14 | TS Galaxy | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 1 |
| 15 | Richards Bay | 5 | 0 | 1 | 4 | 7 | 13 | -6 | 4 | 1 |
| 16 | Kruger United | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Amazulu | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3 | 12 |
| 2 | Mamelodi Sundowns | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 11 |
| 3 | Orlando Pirates | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 10 |
| 4 | Kaizer Chiefs | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 5 | Stellenbosch | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2 | 6 |
| 6 | Chippa United | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | TS Galaxy | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 5 |
| 8 | Kruger United | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 9 | Polokwane City | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 4 |
| 10 | Durban City | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 11 | Sekhukhune United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 12 | Golden Arrows | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 13 | Milford FC | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1 | 2 |
| 14 | Richards Bay | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 2 |
| 15 | Marumo Gallants | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 16 | Siwelele | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Stellenbosch Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | TS Galaxy | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 29.10.2025 | Marumo Gallants | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 26.10.2025 | 15 de Agosto | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 22.10.2025 | Golden Arrows | H | 4-3 (1-1) | P | O |
| 18.10.2025 | 15 de Agosto | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.10.2025 | Kaizer Chiefs | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.09.2025 | Chippa United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.09.2025 | Durban City | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.09.2025 | Richards Bay | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 17.09.2025 | Amazulu | A | 2-1 (2-0) | I | O |
Siwelele Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 0.4
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2025 | Sekhukhune United | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 22.10.2025 | Kaizer Chiefs | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.10.2025 | Orlando Pirates | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.09.2025 | Marumo Gallants | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.09.2025 | Orlando Pirates | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 20.09.2025 | Magesi | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 16.09.2025 | Durban City | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 29.08.2025 | Richards Bay | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.08.2025 | TS Galaxy | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 19.08.2025 | Polokwane City | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 92.3% | 92.6% | 91.8% | 92.4% | 92.3% |
| 1 | 2.00 25.8% | 2.00 25.8% | 2.10 23.5% | 2.07 27.0% | 2.09 20.1% | 2.05 24.2% | 2.10 25.7% |
| X | 2.84 16.0% | 2.84 16.0% | 2.85 9.5% | 2.77 20.9% | 2.83 7.2% | 2.90 13.4% | 2.85 12.3% |
| 2 | 4.04 29.6% | 4.04 29.6% | 3.90 30.4% | 4.25 22.7% | 3.88 27.5% | 4.00 29.2% | 3.90 29.1% |
| 0-2 | 1.37 9.9% | 1.37 9.9% | 1.33 6.3% | 1.33 10.7% | 1.33 4.3% | 1.36 7.5% | 1.33 10.7% |
| 3+ | 2.84 20.3% | 2.84 20.3% | 3.05 17.3% | 3.05 24.5% | 3.04 9.7% | 2.90 16.0% | 3.00 22.4% |
| 4+ | 5.70 28.1% | 5.70 28.1% | 6.80 23.6% | 6.00 27.7% | 6.85 14.2% | 6.00 22.4% | 6.85 37.0% |
| GG | 2.35 2.2% | 2.35 2.2% | 2.50 0.0% | 2.45 1.2% | 2.51 3.1% | 2.30 4.2% | 2.55 6.3% |
| NG | 1.52 1.3% | 1.52 1.3% | 1.45 0.0% | 1.49 0.7% | 1.44 1.4% | 1.53 2.7% | 1.44 2.7% |
| I2+ | 3.86 16.3% | 3.86 16.3% | 4.30 10.3% | 4.10 15.5% | 4.28 7.5% | 3.90 14.7% | 4.30 17.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice