Al Kharaitiyat 5 - 2 Al Bidda SC — rezultat
15.10.2026 16:45 • Katar - Druga liga
Tabele Katar - Druga liga
Second Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Markhiya | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 1 | 10 | 3 | 12 |
| 2 | Al Kharaitiyat | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 8 |
| 3 | Al Mesaimeer | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 7 |
| 4 | Al Bidda SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 7 |
| 5 | Al Waab | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 6 | UMM Salal | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 7 |
| 7 | Muaither SC | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 6 |
| 8 | Al-Khor | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 8 | 2 | 4.5 | 6 |
| 9 | Qatar U23 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 10 | Al Shamal II | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 8 | -7 | 2.2 | 1 |
| 11 | Al-Gharafa B | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 1 |
| 12 | Al Rayyan SC B | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 12 | -10 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Mesaimeer | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 7 |
| 2 | Al Kharaitiyat | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 5.5 | 6 |
| 3 | Al Bidda SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 4 | Al Waab | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 5 | Muaither SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 3 |
| 6 | UMM Salal | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 | -4 | 4 | 1 |
| 7 | Al Shamal II | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 8 | -7 | 2.2 | 1 |
| 8 | Al-Markhiya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Qatar U23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Al-Khor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 11 | Al-Gharafa B | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 12 | Al Rayyan SC B | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Markhiya | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 1 | 10 | 3 | 12 |
| 2 | Al-Khor | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 5 | 5 | 5 | 6 |
| 3 | UMM Salal | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 4 | Qatar U23 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 5 | Al Waab | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 6 | Al Bidda SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 5 | 3 |
| 7 | Muaither SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 8 | Al Kharaitiyat | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 9 | Al-Gharafa B | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 1 |
| 10 | Al Mesaimeer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Al Shamal II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Al Rayyan SC B | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Al Kharaitiyat Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2026 | Al Wakrah | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 21.09.2026 | UMM Salal | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 08.09.2026 | Al Mesaimeer | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 30.08.2026 | Al-Khor | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 24.08.2026 | Al Shamal II | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.05.2026 | Al Shahaniya | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 30.04.2026 | Al Waab | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 25.04.2026 | Muaither SC | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 12.04.2026 | Al-Khor | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 05.04.2026 | Lusail City | A | 1-1 (1-0) | N | U |
Al Bidda SC Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | Qatar SC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 22.09.2026 | Al Shamal | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 08.09.2026 | Al Shamal II | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 31.08.2026 | Qatar U23 | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 23.08.2026 | Al-Gharafa B | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 30.04.2026 | Lusail City | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 25.04.2026 | Al-Khor | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 18.04.2026 | Muaither SC | H | 3-4 (0-2) | I | O |
| 05.04.2026 | Al Waab | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 24.03.2026 | UMM Salal | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2026 | Second Division | Al Bidda SC | 0-2 (0-1) | Al Kharaitiyat | P | U |
| 10.01.2026 | Emir Cup | Al Kharaitiyat | 2-1 (2-0) | Al Bidda SC | P | O |
| 19.08.2025 | Second Division | Al Kharaitiyat | 0-0 (0-0) | Al Bidda SC | N | U |
| 21.04.2025 | Emir Cup | Al Kharaitiyat | 1-1 (0-0) | Al Bidda SC | N | U |
| 10.04.2025 | Second Division | Al Bidda SC | 3-1 (0-0) | Al Kharaitiyat | I | O |
| 06.12.2024 | Second Division | Al Kharaitiyat | 2-1 (2-0) | Al Bidda SC | P | O |
| 19.03.2024 | QFA Cup | Al Bidda SC | 2-1 (0-0) | Al Kharaitiyat | I | O |
| 11.02.2024 | Second Division | Al Kharaitiyat | 2-1 (0-1) | Al Bidda SC | P | O |
| 30.09.2023 | Second Division | Al Bidda SC | 1-0 (0-0) | Al Kharaitiyat | I | U |
| 30.04.2023 | Second Division | Al Kharaitiyat | 1-1 (1-0) | Al Bidda SC | N | U |
| 02.02.2023 | Second Division | Al Bidda SC | 0-1 | Al Kharaitiyat | P | U |
| 26.02.2022 | Second Division | Al Kharaitiyat | 2-1 | Al Bidda SC | P | O |
| 23.10.2021 | Second Division | Al Bidda SC | 1-2 | Al Kharaitiyat | P | O |
| 26.02.2020 | Second Division | Al Kharaitiyat | 2-1 | Al Bidda SC | P | O |
| 19.12.2019 | Second Division | Al Bidda SC | 1-2 | Al Kharaitiyat | P | O |
| 18.09.2019 | Second Division | Al Kharaitiyat | 4-1 | Al Bidda SC | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 90.0% | 90.1% | 90.2% | 89.1% | – |
| 1 | 2.10 7.9% | 2.10 7.9% | 2.10 0.0% | 2.20 5.2% | 2.12 6.2% | 2.15 0.0% | - |
| X | 3.25 0.9% | 3.25 0.9% | 3.20 0.0% | 3.20 3.0% | 3.20 0.3% | 3.20 0.0% | - |
| 2 | 3.07 16.3% | 3.07 16.3% | 3.10 0.0% | 2.92 9.4% | 3.08 9.6% | 2.90 0.0% | - |
| 0-2 | 1.85 1.6% | 1.85 1.6% | 1.83 0.0% | 1.90 0.0% | 1.85 2.1% | 1.86 0.0% | - |
| 3+ | 1.82 1.7% | 1.82 1.7% | 1.80 0.0% | 1.80 0.0% | 1.83 2.2% | 1.75 0.0% | - |
| 4+ | 2.97 1.7% | 2.97 1.7% | 3.15 0.0% | 2.87 0.0% | - | 2.90 0.0% | - |
| GG | 1.66 1.8% | 1.66 1.8% | 1.68 0.0% | 1.67 0.0% | 1.69 2.4% | - | - |
| NG | 2.05 2.4% | 2.05 2.4% | 2.00 0.0% | 2.07 0.0% | 2.03 2.4% | - | - |
| I2+ | 2.55 2.8% | 2.55 2.8% | 2.75 0.0% | - | 2.78 1.8% | 2.70 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice